şükela:  tümü | bugün soru sor
818 entry daha
  • şu an 2. sezon ortasındayım ve hayvanlar gibi güldüğüm en az 4-5 bölümü oldu ki imdb'de sonraki sezonlar daha yüksek puanlı bölümler içeriyor. şu ana kadar izlediğim en sevdiğim sit-com dizisi olan friends'te böyle bir şey olmamıştı, ilk 2 sezonda kahkahaya boğulduğum bir bölüm pek hatırlamıyorum. ama friends'teki o kendisine bağlayıcılık, o karakter ile kendini özleşleştirme olayı da office'de olmadı, ilginçtir...

jim ve kevin hariç diğer karakterlere hiç ısınmadım mesela ama bu durum muhtemelen dizi süregeldiğinde değişir.

anlık favori bölüm: diversity day (s1xe2)

en çok güldüğüm diyalog (okunurken gülünebileceklerden yoksa daha komikleri var, direkt imdb alıntılıdır):

--- spoiler ---

[during a "diversity day" exercise; angela is wearing a sign on her forehead that says "jamaican."]

kevin: hey.

angela: hey.

kevin: you wanna go to the beach?

angela: sure.

kevin: you wanna get high?

angela: no.

kevin: ı think you do, mon.

--- spoiler ---
  • az önce bitirdim ve sanırım başka bir diziyi daha fazla sevemeyeceğim...
    ofiste her gün en az bir adet atıf yaptığım dizi. gülmekten öldüğüm bazı sahneleri her gün birebir yaşıyorum. çünkü izlerken ne kadar absürt ve komik görünse de kendi hayatlarımız da öyle. belki de pam'in de bitirirken dediği gibi, tam olarak bu yüzden bu kadar güzel.
1 entry daha