şükela:  tümü | bugün
 • "america's finest news source" sloganiyla wauwatosa wisconsin de bi kolejde baslamish daha sonra chicago boston new york gibi belli basli sehirlerde arka sayfalari her nevi kulturel digest seklinde olan, ilk yarisi da hayatinizda gorup gorebiliceeniz en komik haberler, editoriallar ve public pool lardan olusan nadide eglence gazetesi. bedavadir her carsamba kampusumuze gelir. bostonda ki insanlar falan para verip aliolarmish wah wah dedim icimden heh heh
 • bir baska the onion klasigi icin bakiniz i think we should fuck other people. bir ayrilisin hikayesi. israrla arayiniz.
 • içeriğindeki bütün esprilerin sözlükte de çok benzer şekillerde bulunduğunu farkettiğim neşriyat. misal sözlükte

  imagine
  piyanonun başına geçen her duygulu gencin çalmaya meylettiği eser. bir de ağızlarını yüzlerini esnetirler, ufukta bir noktaya bakarlar ki ilkokulda da bu insanların o ufuktaki noktada kaim piyanonun başında jaws ın müziğini çaldıklarını duyar gibi olur, dellenirsiniz.

  şeklinde vuku bulabilecek bir konu the onion da

  piyanonun başına her geçtiğinde duygulu bir şekilde imagine ı çalan adam bulundu

  biçiminde vuku bulabiliyor. hatta buyrun bu haftaki onionda bir dolu haber var hepsini sözlük formunda görebileceğinize eminim. kanımca sözlükten the onion a yazar transferi olsa eyco çok başarılı transfer olur, renklerin hakkını verirdi.
 • yakin tarihte sayilarinin ciltli halinin piyasaya ciktigi nesriyat.
 • sarcastic kelimesine anlam vermi$ fantastik websitelar. okudukca gulmekle aglamak arasindaki geli$ gidi$ler nedeniyle delilige neden olacak kadar absurd ve bir o kadar da gercekci haber kaynagi ..
 • ileri derecede liberteryen ve tahminimce yazarları mütemadiyen ölüm tehdidi alan gazetedir.

  "general tommy franks: orduyu bırakıp solo bombalama kariyerime odaklanacağım" gibi yaran manşetlere sahiptir. sağdaki resimli kısa kısa bölümü de bir iki saniye düşündürdükten sonra yarar. onion'un uzak geçmişte de yayında olduğu görünümünü vererek pdf formatında bir ön sayfa yayınlarlar her hafta. başlıklar "pong çocuklarımızın beyinlerini mi çürütüyor?" biçiminde olmaktadır.
 • kimi insanlarin ciddi ciddi okudugu, ve eminim ki ciddiye aldigi faysal finans benzeri fason haberlerle dolu, komik, gudik gazetemsi. vallahi inanilmaz komik, inanilmaz, olmiycak seyleri yaziyolar, sonra metroda ciddi ciddi okunurken gorup sasiriyoruz, yapma teyze diyoruz (icimizden).
 • 'reagan dies, nancy available at 83' ve 'it's hard to take care of all your 32 teeth concentrate on your favorite 3 or 4' esprileri ilk aklima gelenler ama dahice bir ironinin eseri bu siteyi 4 yildir her carsamba soluksuz izlerim. premium uyelikle arsivlerine ulasabiliyorsunuz. amerikan mizahinin en ust noktasi.
 • hulk'un ağzindan yazdiklari "hulk kızgın, neden hulk 3 çekilmiyor?" haberiyle ya da "seri katil seri katili yakalanamıyor, seri katil komünitesi korku içinde" temali raporuyla hastasi yapan, gerçekten de america's finest news source...
 • bugün "republicans urge minorities to get out and vote on nov. 3" başlığıyla lafı nefis yerleştiren dicital neşriyat.