şükela:  tümü | bugün
  • beautybay de türkiye'ye gönderiyor, üstüne de gift ibaresi ekliyor, gümrüğe takılmıyor. içerikleri soruna yönelik etken maddeleri içeriyor. şekilci arkadaşlara hitap etmez. salak salak reklamları yok. ünlü yüzleri yok. janjanlı ambalajları yok. parfüm basmamışlar. işinde gücünde bir marka. ürünleri türkiye'de patlamaz muhtemelen. çünkü birincisi çok tanınmış değil, ortamlarda artislik yapamazsınız. ikincisi ürün çeşitleri kimyasalların isimleri ile anılıyor, gratis, watsons tayfasının kafası karışır bu kadar bilgiyle. üçüncüsü çok pahalı değil, "ay çok para verdim şekerim" diyerek şikayet eder gibi yapıp övünemezsiniz kullandığınız ürünle.
  • simge taşımamalarına rağmen büyük çoğunluğu (bkz: cruelty-free) ürünleri olan firma *. silikon ve alerjen madde de içermiyorlar buna rağmen fiyatlar fazla uygun.

    ürün grupları güneş kremleri, vitaminler, anti oksidanlar ve yağlar gibi ayrılıyor. almadan önce ne neymiş diye araştırmanız gerekebilir eğer kimyasal isimlerinden ve oranlarla satılan ürünlerden pek anlamıyorsanız. çünkü bu firmanın olayı bu. mucize yağ falan koymuyor isim olarak, salicylic acid 2% solution var mesela.

    buralarda satılmıyor ama isteyenlere instagram dükkanları getirebiliyor. benim önerimse daha geç gelsin ama direkt sitelerden kendiniz sipariş verin. üst entry beauty bay demiş mesela. yoksa 7 dolarlık şey size olur minimum 100 lira burada birinden almak isteyince.
  • firma değil, markadır. bağlı bulunduğu firma için (bkz: deciem).