şükela:  tümü | bugün
  • yazar yapın lan bu ablamızı allahsızlar. beni yapmayın ama. beni yazar yapanın allah belasını versin.
  • sevdiğim, severek takip ettiğim, şu anlık benim gibi çaylak olan yazar. yakın zamanda azimli yazar konumuna geçmesini diliyorum.
  • çaylak bir üyedir. entrylerimi favlayıp beni mutlu eden bir çaylaktır. yazar olunması istenen bir çaylak.
  • yazarlığı heyecanla beklenen çaylaklardan birisidir..

yalnız, kendisi yazar olduğunda menelia'nin da yazar olması daha bir hoş olur.. kimse geride kalmasın.. :)

çaylak yazarların entryleri bizimkilerden daha eğlenceli ve hoş vallahi.. :)

edit: imlâ..
  • güzel ve orjinal yazıları olan zevkle takip ettiğim çaylaklardan biri. yazarlığı gerçekten hak ediyor. bende mutsuz bir insan izlenimi yaratıyor umarım benim saçmalamamdır.
  • entrylerimi favlayan yazardır(yemişim çaylaklığı). favlanmak için yapmıyordu ben görmezden gelir gibi yapsam da.
  • ekşiye geldikten sonra yazmıyordum sadece okuyordum. canımın sıkıldığı bir gün laf olsun diye bir entry girdim ve favladı. sonra yazdıklarımı ciddi ciddi okuduğunu gösterdi. beni yazmaya teşvik etti.ekşiyi aktif olarak kullanmaya başladım. çok fav almak popüler olmak önemli değildi benim için. sadece bir kişinin benim düşüncelerimi takip etmesi çok hoşuma gitti. çok teşekkür ederim. kendisi iyi yazar adayı arkadaşların dostu, kötü yazar ve çaylakların düşmanı, güzel entrylerin sahibi ve son troll bükücülerdendir. o bir kuş, o bir uçak hayır o the orijinals.

nick de tam süper kahraman ismi şu an farkettim.
  • sabahın köründe koyduğu linkle erkin koray'ın "fesuphanallah"ını dinleterek dertlerimin arkasının gelmeyeceğini bir daha kafama dank ettiren teoride çaylak pratikte çoktan aşmış olan kişi
  • sevgili the orijinals bence hadsizleri dikkate almamalısın.
    onumuzdeki maçlara bakalım da bu yüzden gitti zannediyorum. bekaret konusunda yazdıklarına buradan kim bilir neler gelmiştir.

çöp insancıkları muhatap almayalım. engelleyin geçin lütfen.
  • bugün kendisine büyük saygısızlık yapılmış olan yazardır.
    yalnız kafaya takmamasını öneriyorum. yazar olanlara mesaj üzerinden, çaylak yazarlara yan hesap üzerinden nick altı girerek moral bozmaya çalışıyorlar.
    bu yüzden:
    (bkz: engelle) ve (bkz: başlıklarını engelle) butonları bu noktada çok işe yarıyor.
    bazı insanlar, diğer insanlar tarafından sevilen kişileri istemezler, öne çıkmak isterler ve özgüvenleri çok düşüktür. ego kasmak için böyle şeyler yaparlar. onlara fırsat vermemek ve insan yerine koymamak ise en etkili taktiktir.
    edit: aslında eleştirmek ve eleştiriyi hayata geçirmek çok faydalı birşey. ama bu adamın yaptığı eleştiri değil, hakaret, iftira, içindeki haysiyetsizliği dışavurum... duygulanmakta gayet haklısın ancak senden istediği de moralinin bozulması ve üzülmen. kısa sürede toparlayacağına inanıyorum dostum... yanındayız.