şükela:  tümü | bugün
  • yazar yapın lan bu ablamızı allahsızlar. beni yapmayın ama. beni yazar yapanın allah belasını versin.
  • the orijinals belki inanmayacaksın ama ben yazar olmak istemiyorum.ben kendi çaylak dünyamda(kimse görmeden) bilgilerimi rahatça girmek istiyorum.ben böyle de mutluyum.bu arada güzel dileklerin için sağol.
  • çaylak bir üyedir. entrylerimi favlayıp beni mutlu eden bir çaylaktır. yazar olunması istenen bir çaylak.
  • yazılarını zevkle takip ettiğim çaylak

en kısa zamanda yazar olması dileğiyle.
  • inşallah en kısa sürede yazar olur dediğm çaylak arkadaşım.
  • güzel ve orjinal yazıları olan zevkle takip ettiğim çaylaklardan biri. yazarlığı gerçekten hak ediyor. bende mutsuz bir insan izlenimi yaratıyor umarım benim saçmalamamdır.
  • entrylerimi favlayan yazardır(yemişim çaylaklığı). favlanmak için yapmıyordu ben görmezden gelir gibi yapsam da.
  • ekşiye geldikten sonra yazmıyordum sadece okuyordum. canımın sıkıldığı bir gün laf olsun diye bir entry girdim ve favladı. sonra yazdıklarımı ciddi ciddi okuduğunu gösterdi. beni yazmaya teşvik etti.ekşiyi aktif olarak kullanmaya başladım. çok fav almak popüler olmak önemli değildi benim için. sadece bir kişinin benim düşüncelerimi takip etmesi çok hoşuma gitti. çok teşekkür ederim. kendisi iyi yazar adayı arkadaşların dostu, kötü yazar ve çaylakların düşmanı, güzel entrylerin sahibi ve son troll bükücülerdendir. o bir kuş, o bir uçak hayır o the orijinals.

nick de tam süper kahraman ismi şu an farkettim.
  • sabahın köründe koyduğu linkle erkin koray'ın "fesuphanallah"ını dinleterek dertlerimin arkasının gelmeyeceğini bir daha kafama dank ettiren teoride çaylak pratikte çoktan aşmış olan kişi
  • sevgili the orijinals bence hadsizleri dikkate almamalısın.
    onumuzdeki maçlara bakalım da bu yüzden gitti zannediyorum. bekaret konusunda yazdıklarına buradan kim bilir neler gelmiştir.

çöp insancıkları muhatap almayalım. engelleyin geçin lütfen.