• bu yarı fularlıyı bu kadar meşhur yapan neymiş, demek ki çok güzel, çok bilge entryler girmiş ki bu kadar takip edeni var dedim. gerçekten de inanılmaz kaliteli, smileyi eksik olmayan msn tadında entryler.

işte bazıları:

73170535

73160263

devam edebilirim... neyse yeterince işkence çektiğimizi düşünüyorum.
    hoşçakalın.

tanım: kalitesiz bir çaylak.

edit: kendisi an itibariyle entrylerimi favorileyerek, bana bir tokat atana ben öbür yanağımı dönerim demiş,
    adeta beni kızılcık şerbetiyle şamarlamıştır.
    tamam, utandım. iyi bir insan, hoş bir yazar adayı . :/ al smiley'de koydum.

edit2: çaylağın bütün entrylerini okumadım, ilk 20 entry'sine bakarak seçmece yaptım.
  • bir sözlük yazarı...

kendisinin entrilerine bakarsanız 2018 yılından sonra bir boşluk var. kanaatimce o sırada hesap el değiştirmiş. bolca muhalif entri girmiş neci olduğu belli olmasın diye. ama seçim yaklaşınca gerçek yüzü* ortaya çıkmış:

görsel

görsel

zaten kendisi hakkında nick altında yazılanlara bakarsanız son gerçek entri 2018 yılına ait. bir sonraki entri teee 2023 yılında girilmiş ve simdi uzaklardasin nickli bir yazara(!) ait. tahmin edin kendisinin yazar sayfasındaki son entrisi ne hakkında:

başlık: (bkz: 14 mayis 2023 sandiga gitmeyecek secmenler)
    entri: (bkz: #150105435)
    görsel

kendisini ve ekürisini mustafa topaloğlu'nun oy oy eminem türküsü eşliğinde engelli koşuya gönderiyoruz:

konakta* gördüm seni
    çok ak geldin bana
    engelli listesinde mi büyüdün
    oy moy vermeyecekmiş
    oyuna ihtiyaç yok sana da!
    oyuna ihtiyaç yok sana da!

engele
    başlıklarını engelle

kendime not:
    maalesef bu entri benim 3000. entrim olmuş. daha güzel bir entri için kullanmış olmak isterdim bu dalyayı ama the orijinals'e nasipmiş. bu arada düşündüm de the orijinals güzel rock müzik grubu ismi olurmuş halbuki. keşke öyle olsaydı o zaman dalya rock müzik hakkında olurdu. gerçi yine de bir bakıma entri dalya rock hakkında olmuş oldu...
  • çaylak olduğu iddia edilen * ama çoğu yazardan güzel yazan kişidir. badim olup daha önce de yazdığım gibi menelia ve zukodonile favorimsiniz. iyi ki sözlükte hala güzel yazan arkadaşlarımız var .
  • can banyoda islak terlige basasin emi ....
  • yazar olması, entryleri * format'a uymadığından çok zor olduğu potansiyel suser.
  • anamm, tahmini 6 yılın sonunda yazar olmuş arkadaşım..
    hayırlı olsun canım, umarım ki yazarsın.. :)
  • yaklaşık 1-1.5 yıl önce ben çaylakken bana çok fazla iyiliği dokunmuş yazardır kendisi. sağolsun varolsun.
  • the orijinals çaylakların master jedi ıdır. umarım en kısa zamanda yazar olur kendileri.
  • yazarlığı heyecanla beklenen çaylaklardan birisidir..

yalnız, kendisi yazar olduğunda menelia'nin da yazar olması daha bir hoş olur.. kimse geride kalmasın.. :)

çaylak yazarların entryleri bizimkilerden daha eğlenceli ve hoş vallahi.. :)

edit: imlâ..
  • güzel ve orjinal yazıları olan zevkle takip ettiğim çaylaklardan biri. yazarlığı gerçekten hak ediyor. bende mutsuz bir insan izlenimi yaratıyor umarım benim saçmalamamdır.
hesabın var mı? giriş yap