• cins biri olsa gerek.evet hemen yapın
  • ooo muhabbet koyu :)
  • bu yarı fularlıyı bu kadar meşhur yapan neymiş, demek ki çok güzel, çok bilge entryler girmiş ki bu kadar takip edeni var dedim. gerçekten de inanılmaz kaliteli, smileyi eksik olmayan msn tadında entryler.

işte bazıları:

73170535

73160263

devam edebilirim... neyse yeterince işkence çektiğimizi düşünüyorum.
    hoşçakalın.

tanım: kalitesiz bir çaylak.

edit: kendisi an itibariyle entrylerimi favorileyerek, bana bir tokat atana ben öbür yanağımı dönerim demiş,
    adeta beni kızılcık şerbetiyle şamarlamıştır.
    tamam, utandım. iyi bir insan, hoş bir yazar adayı . :/ al smiley'de koydum.

edit2: çaylağın bütün entrylerini okumadım, ilk 20 entry'sine bakarak seçmece yaptım.
  • severek takip ettiğim bir çaylak arkadaştır. her yazısıyla başlıklara farklı bir anlam katmaktadır.
  • yazılarını zevkle takip ettiğim çaylak

en kısa zamanda yazar olması dileğiyle.
  • entrylerimi favlayan çaylak.
  • ismi gibi "özgün" yazarlardan bir tanesi.

benim gibi kafayı tırlatmamıştır henüz, başarılar dilerim.
  • çaylakların da bu platformun önemli bir parçası olduğunu bizlere hissettiren,yazdıklarımızı favlayarak bizleri mutlu eden çaylak yazar.umarım en yakın zamanda yazar olur.
  • yazarlığı heyecanla beklenen çaylaklardan birisidir..

yalnız, kendisi yazar olduğunda menelia'nin da yazar olması daha bir hoş olur.. kimse geride kalmasın.. :)

çaylak yazarların entryleri bizimkilerden daha eğlenceli ve hoş vallahi.. :)

edit: imlâ..
  • severim kendilerini. umarim yakın zamanda yazar olursun. gercekten konulara güzel bir sekilde deginiyor. uslubuda iyi. benim yorumlarimida begeniyor ustelik. kendilerine cok tesekkur eder selam iletirim. :)
hesabın var mı? giriş yap