• saçma sapan sebeplerden birbirine söverek sözlüğü üçüncü sınıf bir meyhaneye çeviren tipler yazar olarak atfedilirken kendisinin çaylak olması utanç verici olsa da yakında yazar olacağına inancım tamdır.kazanması bu kadar zor olup türlü rezillikleri yaparak kaybedemeyeceğiniz tek unvan ekşi sözlükte yazarlık olsa gerek! 3579 entrysi 3579 yazar kılıklı gereksize denk olan çaylaktır aynı zamanda...
  • güzel ve orjinal yazıları olan zevkle takip ettiğim çaylaklardan biri. yazarlığı gerçekten hak ediyor. bende mutsuz bir insan izlenimi yaratıyor umarım benim saçmalamamdır.
  • the orijinals çaylakların master jedi ıdır. umarım en kısa zamanda yazar olur kendileri.
  • entrylerimi favlayan yazardır(yemişim çaylaklığı). favlanmak için yapmıyordu ben görmezden gelir gibi yapsam da.
  • ekşiye geldikten sonra yazmıyordum sadece okuyordum. canımın sıkıldığı bir gün laf olsun diye bir entry girdim ve favladı. sonra yazdıklarımı ciddi ciddi okuduğunu gösterdi. beni yazmaya teşvik etti.ekşiyi aktif olarak kullanmaya başladım. çok fav almak popüler olmak önemli değildi benim için. sadece bir kişinin benim düşüncelerimi takip etmesi çok hoşuma gitti. çok teşekkür ederim. kendisi iyi yazar adayı arkadaşların dostu, kötü yazar ve çaylakların düşmanı, güzel entrylerin sahibi ve son troll bükücülerdendir. o bir kuş, o bir uçak hayır o the orijinals.

nick de tam süper kahraman ismi şu an farkettim.
  • can banyoda islak terlige basasin emi ....
  • sabahın köründe koyduğu linkle erkin koray'ın "fesuphanallah"ını dinleterek dertlerimin arkasının gelmeyeceğini bir daha kafama dank ettiren teoride çaylak pratikte çoktan aşmış olan kişi
  • bazı dengesizlerin çekemediği için ahmakça suçladığı çaylak yazar badim, arkadaşım..
    aşağı yukarı olayı anlamış gibiyim; lütfen önemseme.. ben de senin gibi önemsediğim için kendimi geri çekmeyi uygun buldum ama hiç gerek yok..
    bunlar senin değer gördüğün için çekilmediğinin kanıtı..

hazır seni görmüşken üstteki entryimde geçen bir karmaşayı düzelteyim: ben seni üstteki entryi girerken erkek sanıyordum.. üstüne de menelia ile sevenler ayrılmasın yazmıştım..*

çok yanlış şekilde kadınları erkek, erkekleri de kadın sanmışım.. okusanız gülersiniz halime.. :)

kendini üzmeye değmeyecek kişiler için üzülme.. burada seni sevenler var.. gereksizleri engelle geç..

sevgiler.. :)

edit: her zaman desteğim sizinle canım.. hadi benim nickim yanlışa daha müsait ama seni nasıl erkek sandım hâlâ kendime gülüyorum.. :) bu arada bir de çocuğun varmış allah bağışlasın.. anneler kıymetlidir kiymetlimdir.. sende kiymetlisin.. gereksiz kişilere üzme tatlı canını..

isyan: yazar yapın artık badilerimi sözlük!!
  • yazar olması, entryleri * format'a uymadığından çok zor olduğu potansiyel suser.
  • çaylak olduğu iddia edilen * ama çoğu yazardan güzel yazan kişidir. badim olup daha önce de yazdığım gibi menelia ve zukodonile favorimsiniz. iyi ki sözlükte hala güzel yazan arkadaşlarımız var .
hesabın var mı? giriş yap