şükela:  tümü | bugün
  • zaten komiklerdi. şu ana kadar bir iki yerde ciddi güldürdü. özellikle veysi çok komik ve doğal.
  • canım canım ifanın sonunda olmaz öyle saçma şey konseptinden başka şahane şeyler yapabileceğini de gösteren, reklam yönetmeni ilker denen adamın sürekli güldüğü güzel bir izleti serisi. canlandırın efendim lütfen, izleyin izlettirin. sağda solda "yağğ kaliteli bir şey var da biz mi bakmıyoruz efenim" diyerek kafa ütülemeyin sonra.
  • yeni ifa denemesi. lakin olmaz öyle saçma şey; komik olmasından ziyade, ucundan kenarından az çok bilgi verici olduğu için sevildi. malum; günümüz takipçisi, bir-iki teknik detay öğrendiğinde "-la ben bunu izleyince boşa vakit geçirmedim, birşeyler de öğrendim" diye düşününce sophisticated ve fulfilled hissediyor. bakalım efendim.
  • çok beğendiğim bir video serisi oldu, bu tarz işlerlere yine devam ederler umarım
  • ifa'nın sit-com'u, ilker canikligil gibi olduğu yerin farkında ve olduğu yerle barışık insanları ne kadar sevdiğimi hatırlattı bana izlerken, aksi halde böyle bir iş ortaya çıkması çok mümkün olmazdı diye düşünüyorum.
  • "a show abouting nothing."

bölüm 1 https://youtu.be/qtr39ieafnc

bölüm 2 https://youtu.be/7vlyxtzsjxc
  • --- spoilerx ---

veysi: hayatı boyunca hiç film çekmemiş bir yönetmen düşünün, bu adam kendisini en iyi zannediyor ve her şeyi eleştiriyor.

ilker: bi de bir karakter var hakkari'den gelmiş, o da hiç film seyretmemiş ama sinema okulu kurmuş.

--- spoilerx---

aniden kahkaha attım. bi de nazım var işte, oscar almak istiyor. ifa in a nutshell.
  • kendi realitelerini hafif eğip bükerek çok eğlenceli bir iş çıkarmışlar, bu açıdan seinfeldden çok curb'e benziyor aslında. a+++ veriyorum. good seller, fast shipping. product as described. ayrıca jelly man için patent almalılar animesi çıkmadan. one punch man 'i geçer bu fikir.
  • 3. bölümü olan deorganize işler bölümüyle ifa stüdyosunun dışına çıkmış bulunmakta ve gittikçe sarmaktadır.
  • ben hayatımda bu şey kadar, komik olmaya çalışan ve hiç olamayan bir şey görmedim. arkadaş ortamında sürekli espri yapıp yalandan acı acı güldüğünüz arkadaşınız gibi bir seri.