• outlast serisinin bir yan oyunu.
    geliştirici ekip, yeni oyunun 4 kişiye kadar çevrimiçi deneyim sunacağını belirtmiş. oyun soğuk savaş’ın ortasında geçecek ve bilinmeyen bir deneydeki kontrolden çıkmış denekleri konu alacakmış.

çıkış tarihi ve platformlar şuan için açıklamamış.
  • vr olmasını istemediğim oyun. gerçekten heyecanlandım. uzun zamandır bu kadar güzel haber almamıştım.
  • co-op olacagi soylenen oyun. sanirim bir efsane daha boylece yok oluyor.

su an icin heyecanlandiran tek kismi vr icin yapilma ihtimali.
  • teaser çok tatlı, attık takip listesine
  • teaser sanki otomatik portakal'dan kopmuş gibi. arkada çalan müzik ve zorla deney yapmalarından dolayı bayağı benzettim. devamına gelirsek "other subjects" ve" freedom" ibareleri geçtiğinden bu yapılan işkenceler/deneylerden kaçıp kurtulmaya çalışacağımız bir oyun olacağa benziyor. ve sonunda bizim tarafımızda olan birileri var artık. belki oyunu da az korkunç yapacak bir şey diye düşünebilirsiniz başta ama bu red barrels:) ne yapar ne eder bize o acizliği ve sonunda kadar korkuyu yaşatacaklarından gram şüphem yok. ilk iki oyunu oynadım bunu da sabırsızlıkla bekliyorum. ps5'e çıkacaktır muhtemelen.

tanım: efsane, hatta türünün en iyisi diyebileceğimiz türdeki korku oyunu serisini yaratmış olan firmanın yeni oyunu. 2021 yılını bekleyin demişler.
  • 2021’e heyecanla girmek için harika bir sebep yarattı. gerçekten türünün en iyi oyunu ve ikinci bölümde de hikaye açısından vitesi arttırıp baya bir yol kat ettiler. üçüncü oyun soğuk savaş döneminde geçecekmiş bu da ayrıca merak uyandıran bir konu oldu. bekleyelim bakalım... 2021’i.
  • outlast 2'de ağaçların arkasından çıkmaya cesaret edemezdim. sanırım bunda da odadan koridora çıkmaya cesaret edemeyeceğim.
  • outlast 2 gibi tutarsız bir hikayesi olacaksa hiç çıkmasın. beklemedeyiz.
  • outlast 3 değil farklı bir yan oyun olacak olan serinin oyunu.

yapımcılar outlast 3'ü bundan ayrı olarak geliştirileceklermiş sanırım reddit'teki kanalında öyle konuşulmuş.

outlast 2'nin üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen yapımcıların yeni oyun çıkarmaması ilginç.
hesabın var mı? giriş yap