• marilyn manson'ın 2015 ocak ayında çıkması beklenen dokuzunda albümü. albümün şarkı listesi aşağıdaki gibidir. albümden ilk sinle; third day of a seven day binge http://www.youtube.com/watch?v=krksf17wy30

1. killing strangers
    2. deep six
    3. third day of a seven day binge
    4. the mephistopheles of los angeles
    5. warship my wreck
    6. slave only dreams to be king
    7. the devil beneath my feet
    8. birds of hell awaiting
    9. cupid carries a gun
    10. odds of even
  • albüm yanıyor, uçuyor, yıkıyor geçiyor.

son birkaç albümdür özlediğimiz manson bu.

çatır çatır rock var, edinin dinleyin.
  • bu albümü çıktığı ilk günden beri dinleyen değil, sızdığı ilk günden beri dinleyen biriyim. yani uzun bir süredir neredeyse her gün bu albümün sadece ve sadece ilk 4 şarkısını dinliyorum. diğerleri kötü olduğundan değil, iki kez albümü tamamen dinledim, bunlar dışında ilk 4 şarkıda dönüp duruyorum. bir albümde bu kadar mükemmellik fazla gibi.

türkiye'de satışa çıkarsa alacağım albümdür. enfes.
  • beklemediğim kadar güzel bir marilyn manson albümü. deluxe albümdeki akustik versiyonları da ayrıca beğendim.
  • bence son zamanlarin en iyi albumudur. album diyorum, cunku simdiye kadar tum parcalari ile sevdigim albumler o kadar kalabalik bir liste degil ve son birkac yildir yeni bir isim de eklenmemisti.
    muziginin yani sira sarki sözleri de uzerinde dusunmeye deger, umarsizca bir giydirme durumu var.
    ben spotifydan takip ediyorum, tavsiye edilir.
  • harika bir albüm. türkiye'de hala satışa çıkmamış olması üzücü. mükemmel olmayan tek bir şarkı bile yok albümde. born villain da güzeldi, ama bu albüm komple başyapıt olmuş.
  • marilyn manson'ın gece vakti kulaklığı takıp saatlerce içinde kaybolmalık muhteşem eseri.

muhtemelen son 2-3 yılda yapılmış en sağlam rock albümü olmakla birlikte bilhassa şu parçaların bağımlılık yaratması işten bile değildir:

killing strangers
    third day of a seven day binge
    the mephistopheles of los angeles
  • marilyn manson'in yillar sonra gelen ve asla unutulmayacak eseri.

evet, marilyn manson. hani su 2000lerde "kendine sakso cekmek icin omurlarini aldirmis." dedigimiz adam. sons of anarchy nelere kadirmis be... bu adam bile efsane is cikardi.

bu arada albumun deluxe versiyonunda bulunan "fated, faithful, fatal" parcasi aslinda "the mephistopheles of los angeles" parcasinin akustik versiyonudur ki netflix original the punisher'da da bulunur. :)

ekleme: ayni sekilde day 3 parcasi da da aslen third day of a seven day binge'in akustik versiyonudur.
  • en sevdiğim marilyn manson albümü. ayrıca çok seksi bir sözlük nicki olabilirmiş sanki.
  • albüm çıkalı 7 yıl olmuş hala tazeliğini koruyor, ne albüm yapmışsın be soluk reis. kendisine de müziklerine de karşı hep bir önyargım vardı ama bu albüm çok başka. albümden en sevdiğim sözü de bırakayım 'slave never dreams to be free, slave only dreams to be king', öpücükler.
hesabın var mı? giriş yap