şükela:  tümü | bugün
  • https://eksiup.com/1a539e95e895

okuduğu entryi dahi anlamadan, tarafıma küfür etmeyi kendine hak olarak gören bir çaylak.

umarım bir an önce davranışlarını gözden geçirir de mahkemelerde sürünmez. siber suçlarla ilgili hiçbir şey bilmediği aşikar. zannediyor ki orada adı soyadı yazmayınca asla savcılıklar tarafından bulunamaz.
  • kendisine küfür edilmesinden haz duyan biri sanırım. o yüzden insanlara mesajla küfür ediyor ki aynı şekilde karşılık alıp mastürbasyon yapabilsin.
    ben acıdım durumuna önce yardımcı olup sonra engelledim.
  • (bkz: #69806457) no'lu entry ile türkiye cumhuriyeti anayasası'nın değiştirilemez maddeleri ile teminat altında olan laikliğin bittiğini iddia eden yaşam formu.

şuraya ilgili anayasa maddelerini bir kez daha bırakıyorum, gücü yetiyor ise anayasa'dan ilgili maddeleri çıkartsın.

ı. devletin şekli
    madde 1- türkiye devleti bir cumhuriyettir.

ıı. cumhuriyetin nitelikleri
    madde 2- türkiye cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insanhaklarına saygılı, atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk devletidir.

ııı. devletin bütünlüğü, resmî dili, bayrağı, millî marşı ve başkenti
    madde 3- türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. dili türkçedir.
    bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.
    millî marşı “istiklal marşı”dır.
    başkenti ankara’dır.

ıv. değiştirilemeyecek hükümler
    madde 4- anayasanın 1 inci maddesindeki devletin şeklinin cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2nci maddesindeki cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

ayrıca aşağıya ilgili ceza kanunu maddelerini de ekliyorum;

"madde 309 – (1) cebir ve şiddet kullanarak, türkiye cumhuriyeti anayasasının öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs edenler ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılırlar.

(2) bu suçun işlenmesi sırasında başka suçların işlenmesi halinde, ayrıca bu suçlardan dolayı ilgili hükümlere göre cezaya hükmolunur.

(3) bu maddede tanımlanan suçların işlenmesi dolayısıyla tüzel kişiler hakkında bunlara özgü güvenlik tedbirlerine hükmolunur."
  • "resmi olarak kürt devleti vardır" falan diye mesajlar atan bir adet terör sevici yazar.
  • bunun gibi kendini bilmezleri çaylaklıktan kim çıkarıyor anlamıyorum.
    çomarın teki. boş boş nickaltı dolaşıp 3 kuruşluk beyniyle aklının basmadığı konularda hakarete varan yorumlar yapıyor. nickaltına baktığımda da hiç şaşırtmadı zaten yazarlara özelden küfür eden eziğin tekiymiş. ayrıca meriç olması da cabası.
  • (bkz: engelle)
  • kandil'deki mağaralardan sözlük'e girip, şahsıma özel mesaj vasıtasıyla pkk'nın eskisine göre ne kadar çok güçlendiğinden, kürtlerin desteğini daha fazla aldığından, dağa çıkanların sayısında artış olduğundan bahseden mesajlar atıp taciz eden bir sanal terörist.
  • nick altına bir sürü olumsuz entry girildiği için kendini savunma ihtiyacı hisseden, sözlüğün az sayıdaki liberal suser’ından biri. zaten tam da bundan ötürü kimse sevmiyor olsa gerek. şimdi gelelim eleştirilerin kaynağına;

-homofobik olan ve kendisine yapılan teklifleri medenice reddetmekten aciz olan bir tiple tartıştığım için, (bkz: eşcinsel ilişki teklifi almak/@sikimhavasi)

-1920’lerin devletçilik ilkesini günümüzde uygulamak isteyen dinozor bir chp’li suser’le tartıştığım için, (bkz: 6 nisan 2018 niğde bor şeker fabrikası satışı/@aslagelmeyecektelefonubekleyenadam)

-“beni ilgilendirmeyen durumdur diye entry girmek” başlığındaki ciddi eleştirilerin altına “beni hiç ilgilendirmeyen entry” yazan biriyle tartıştığım için (bkz: beni ilgilendirmeyen durumdur diye entry girmek/@transferans)

-kutsal bilgi kaynağı ekşi sözlük’e boş boş, anlamsız ve kimseyi ilgilendirmeyecek ölçüde subjektif entry giren birisini uyardığım için, (bkz: medellin/@capivals)

-bir başlıkta suser’lara “devletin bunlara operasyon düzenleme vakti geldi” diye milleti tehdit eden faşist biriyle tartıştığım için, (bkz: kürdistan atkısı takanların sınırdışı edilmesi/@amaterasuu)

-silâh meraklısı olmayan erkeklere “ılık, korkak” diyen bir başka tip ile tartıştığım için (bkz: silah meraklısı erkeklerin ezik olması/@hl7t)

nick altıma bir sürü olumsuz şey yazmışlar... görüldüğü gibi bir kısmı troll, bir kısmının fanatik siyasî görüşleri var, diğer kısmı da inci’den kopup gelen ve ekşi sözlük’e hiçbir kaliteli entry girmeyen tipler. hele bir kısmının tartıştığımız konuları çarpıtıp bana kürtçü muamelesi çekmesi de bir o kadar absürt.
  • türkiye cumhuriyeti düşmanı olduğu halde kendini akıllı sanan, ne kadar gizlemeye çalışsa da baya baya hewal olduğu ortada yazar.

doğu akdeniz sorununda güney kıbrıs ve israil haklı türkiye haksız diyen, atatürk düşmanı, pkk sevgi pıtırcığı minvalinde mesajlar atan, girdileri ile bildiğin hdp seçmeni.

her yazdığı yazı bir şekilde pkk güzellemesi içermiyorsa türkiye cumhuriyeti ve türk düşmanlığı içerir.

ve ne yazık ki y-chp'den çok memnundur.
  • (bkz: engelle)

anasından yeterince analık görmemiş olsa gerekki özel mesaj yoluyla analara küfrediyor. oysa anasından analık görseydi anaların ne kutsal olduğunu bilir, küfür etmezdi.

tanım: küfür etmeden kendini ifade edemeyecek kadar primitif bir zekaya sahip suser.