şükela:  tümü | bugün
120 entry daha
  • tek mekan filmlere olan özel ilgim neticesinde hemen izlediğim filmdir. atmosfer açısından biraz boğucu, gece izlemeniz tavsiye olunur.
  • -yukarıyı da ikna edebiliriz
    -edemeyiz
    -neden?
    -çünkü yukarı doğru sıçamıyorum
    böyleydi galiba.
    filmi izleyen çoğu insan bu cümlede verilmek istenen mesajı anlar. ben iki anlam buldum. birincisi açık zaten, bir insanın üstündekilere güç kullanamayıp altındakilere kullanabilmesi. ikincisi ise bazen insanlara güç kullanmanın gerekli olduğu.
    o masa nasıl ipsiz sapsız hareket ediyor diyen yazarlar olmuş, bunu ciddi ciddi soranlar olmuş. izledikleri şeyin film olduğunun farkında değiller galiba. sen gel böyle güzel, anlamlı, çoğu konuya değinen bir yapıt sun adamın teki gelip masaya takılsın.
  • bütün filmleri -5'ten +5'e kadar puanlayalım. eğer bir film ortalama (yani sıfır) ya da eksilerde bir filmse genelde filmin artılarına odaklanır ekşici tayfa. genel kanıya karşı çıkmak için o filmi över. yok eğer +lardaysa yani ortalamanın genel kanı olarak üzerindeyse sürekli bok atar, o genellemenin içinde olmak istemezler. o yüzden burda filmlerin başlıklarında havlayanlara hiç kulak asmayın arkadaşlar, keyfinize bakın. bu filmde genel ortalamanın üzerinde. her türlü izletiyor kendini.
  • izleyince karnım acıktı iştahım kabardı.. ama mesaj var anlayana tabi