171 entry daha
  • hep 120. katta doğuyorum.
  • yazar arkadaşlardan güzel açıklamalar gelmiş.
    ben kısaca şunları ifade etmek isterim;

--- spoiler ---

333 sayısı dini bir sembol, öylesine konmamış.
    memur kadın çözüm yolunu gösteriyor, ramses mevzusu.
    memur kadının dediği gibi aslında 200 kata yetecek yemek var.
    yani her hat her gün yemez ise ona verilenleri paylaşsa herkese yeter.
    ama insanlar her gün yemek sahibi olmak için tüm düzeni/insanlığı yok ediyor.
    --- spoiler ---
  • paylaşmayı ve empati yapmayı unutan günümüz insanları anlatan başarılı bulduğum yapım
  • 2. filminin cekilmesini arzu ettigimiz film.
  • her sahne bir mesaj aslında. küçük bir kız çocuğu ise bizlerin geleceğini temsil ediyor.

paylaşın azalmaz!
  • güzel başladı, ilerledi ama sonu çok havada kaldı. keşke sonunu daha güzel bağlasaydınız.

--- spoiler ---

aklıma takılan şey şu. bu çocuk hep tek mi kalıyor? yanına biri düşse bunu çoktan parçalardı. ayrıca hani 16 yaşından küçükler yoktu lan yavşaklar, yukarı gönderince aşçılar aa çocuk varmış aşağıda hadi vicdan yapalım mı diyecekler, skim sizi. tamam sakinim
    --- spoiler ---
  • sonu berbat olan film.
    s--- spoiler ---

çukurdan nasıl çıkıldığını, çıkınca ne olduğunu görmek isterdim. bir ay boyunca açlıktan bitap düşüp, yemek yedikçe gün gün toparlandıklarını görmekte güzel ayrıntıydı. baharat keşke o kadar çabuk pes etmeseydin. çok uğramıştın.
    --- spoiler ---
  • başlıyoruz bakalım, çok övüldü beklenti yüksek. izledikten sonra buradayım
  • orjinal bir konuya sahip olan ama bir çok kişinin de haklı olarak dile getirdiği gibi yetersiz bir sona sahip olan filmdir.
  • kesinlikle izlenilesi guzel metaforlarin bulundugu, insani ve sistemi guzel betimlemis bir film. tavsiye edilir...
171 entry daha
hesabın var mı? giriş yap