şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 30 kasım 2018'de abd'de vizyona girecek olan korku filmi.

  konusu: morgda çalışan genç bir doktora bir kadın cesedi getirilir. içine şeytan girmiş bu kadın, şeytan çıkarma ayininden kurtarılamamıştır. ancak morga kaldırıldığı sırada canlanır. doktor ile hannah adındaki kadın arasında kedi fare oyunu başlar.

  yönetmen diederik van rooijen in ilk korku filmi denemesi olan filmin ülkemizde ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil.

  fragmanı:
  https://www.youtube.com/watch?v=rhagri92jp8
 • --- spoiler ---

  genç bir kadın olan megan reed, eski bir polistir. çok sevdiği mesleğini ardında bırakmış olmasının sebebi ise geçmişte mücadele etmek zorunda kaldığı ağır madde bağımlılığıdır. rehabilitasyona giren ve aylarca sarfedilen emeğin ardından kendini toparlamayı başaran megan, artık bağımlılığından kurtulduğu hastanenin geceyarısı vardiyasında bekçi olarak çalışmaktadır. megan işe başladıktan bir süre sonra hastane morguna vahşice öldürülmüş bir kadın cesedi getirilir. bu ceset bie şeytan çıkarma ayininde hayatını kaybeden hannah grace'e aittir. cesedin gelişiyle birlikte garip ve ürpertici deneyimler yaşamaya başlayan megan, parçalanmış olan bedenin acımasız bir şeytani güç tarafından ele geçirilmiş olabileceğinden şüphelenmeye başlar. kilit altındaki binada tek başına olan genç kadın, hayatta kalabilmek için tüm gücünü kullanmak zorundadır...
  başrollerini shay mitchell ve kirby johnson'ın üstlendiği korku filminin kadrosunda stana katic, grey damon ve nick thune da yer alıyor. amerikan yapımı korku filminin yönetmenliğini ise diederik van rooijen üstleniyor. senaryosunda brian sieve'in imzasının bulunduğu korku filminin yapımcılığını ise todd garner ve sean robins ikilisi üstleniyor.

  --- spoiler ---