şükela:  tümü | bugün
  • badi listesinin olmazsa olmazidir efenim ayrica prens dedigine bakmayin kendisi cennetin kralı olur. tanırım kral çocuktur. :) *
  • afrika fatihi eski dost, badi. tanıdığım kadarıyla adamın dibi bi' şahsiyet. uzun zamandır tanışıyoruz lakin uzun süreler sohbet edemediğimiz kopuk anlarımız da çok olmuştur. atatürkçü, vatan-millet-sakarya üçlemesine gönül vermiş güzel bi' badim.

(bkz: buralar değerlenir)
  • arada insanı çileden çıkaran, ama genelde çok değerli sohbetler ettiğimiz güzel dost, güzel insan.

siyaset konuşuruz, futbol konuşuruz, edebiyat konuşuruz, magazin basını ve cemiyet hayatının son dedikodularını değerlendiririz.*

aslında nick altlarına yazmayacaktım ama bu güzel arkadaşımın yeni yılını kutlamak istedim. umarım yeni yıl sana yeni güzellikler getirir. mesela yaş kemale eriyor; sen ne kadar türk istesen de strazburglu bir yengemizi babasından allah'ın emriyle isteriz belki bu sene.*

yeni yılın kutlu olsun.
  • entrylerini severek okuduğum iyi, sevecen ayrıca başarılı da bir yazar, badim.
  • eskiden sözlükte cirit atan fetöcü'ler tarzı başlık açıyor entry giriyor. nasıl bulduğu meçhul(!) beş on yıllık videoları başlık yapıyor. pek sağlam bir arşivi var anlaşılan. ya da video servis etme ekibi.
  • kripto fetöcü nick bulmam lazim'ın nick altında bok attığı atatürkçü yazar.
  • sağlam analizci bir sözlük yazarı.. haberlerle de arası iyi takip ettiğim kadarıyla.. en azından gündem takip ediyor adam..

kolaylıklar diliyoruz efendim..
  • vurguları, seçtiği kelimeleri, değindiği konuları yariturkyarifransizadam'ı fena halde hatırlatan yazar. yani hık demiş burnundan düşmüş gibi. bu kadar olur. belki de idolüdür, kim bilir? allah sonunu benzetmesin.
  • 4 yıl evvel ekşi sözlük'ten uçurulan yariturkyarifransizadam ile alakası olmayan yazar. olsa anlardım.

edit: ytyfa'ya ulaşmak isteyenler için amme hizmeti (bkz: #65072373)
  • gündeme dair analizleri ve bilgi birikimiyle sözlüğün gayet iyi yazan yazarlarından biri.

selam olsun...