• rock'n coke performansı çok iyiydi. bir ara kendimi pogonun içinde buldum. yıllardır pogo ortamına girmemiş olan bendeniz buna rağmen çarptığımı devirdim aq. ben yine girmezdim de o karmaşaya ibneler tahrik etti resmen. yalnız o kaos anında dert tasa ne varsa atıyosunuz lan özlemişim amk!
  • insana çaktırmadan filan değil düpedüz laaaps diye gaz veren şarkılar çıkarmış muazzam grup.
  • sonisphere festival 2014'te metallica ve iron maiden'la birlikte headliner olan grup. karmasik duygular icindeyim. en sevdigim iki grubun yanina tarzi cok farkli olmasina ragmen cok sevdigim bir baska grup da eklenmis. super olay, keske orada olabilsem.
  • şöyle müziksiz firestarter klibine sahip grup.
  • aşırı gaz şarkılar yapmış grup. şunu dinleyip halı sahaya çıkan insan rakibinin omzunu ısırabilir.
  • soguk havada boyle kar sogugu ama o derece sogukta bi festival olacaksa alin bu adamlari abi oraya line upa koyun 2 saat en az verin uzerine bira standlari acin sonra gor orayi. ucururlar. delirirsin. apayri bi grup.
  • normal bir insanı berzerk yapan bir gruptur.
  • tarz olarak genel dinleyiciye hitap etmesede azımsanıyacak hayran kitlesi oluşturabilmiş müzik grubudur. tür olarak electronic rock / big beat / rave olarak tanımlansada aslında hiç bir gruba tam anlamıyla girmez. grubun beyni liam howlett elektronik müzik dahisidir.
    mümkünse her evde bir tane olası the fat of the land adında dillere destan şükala albüm çıkarmışlardır. voodoo people şarkısını saymazsak invaders must die albümüde arkasından gelir. gaza getirme desibeli yüksek olduğundan araba kullanırken dinlenilmemesi şiddetle önerilir. konuşulan ingilizceyi anlamaya çalışmayın zira devreler yanabilir.
    omen parçası benim gibi telefon alarm sesine uyanamayanlar için çaredir.
    voodoo people in nasıl yapıldığını merak edenler için şöyle bir video vardır.
    bu tarzdan hoşlananlar için aşağıdaki şarkıcı ve gruplar önerilir.
    pitchshifter
    propellerheads
    victory pill
    junkie xl
    praga khan
    fatboy slim
    apollo 440
    the chemical brothers
    leftfield
    les rythmes digitales
  • yaklaşık onbir yaşlarındayken bir şekilde kasedi elime geçerek sahibi olduğum ve dinlemiş olduğum ilk yabancı müzik grubudur. benim de en sevdiğim albümleri olan music for the jilted generation gibi muhteşem bir şahesere imza atmışlardır zamanında.
  • şu an stüdyoda yeni albümlerini hazırlayan grup. facebook'ta, çalıştıkları parçadan 7 saniyelik bir teaser yayınladılar. beat atsalardı daha sağlıklı yorum yapılabilirdi gerçi. neyse, en azından çalışıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap