şükela:  tümü | bugün
 • mel gibson ve sean penn'i bir araya getiren film. oxford english dictionary'nin yazılma hikayesi anlatılacak. james murray'i mel gibson, william chester minor'ı sean penn canlandıracak. natalie dormer, filmin kadrosunda yer alan isimlerden biri.

  https://kafeinsiz.com/…l-gibson-sean-penn-basrolde/
 • iranlı yönetmen farhad safinia'nın yöneteceği, kadrosunda natalie dormer, mel gibson ve sean penn gibi ilgi çekici isimleri barındıran biyografi.

  imdb
 • kitap uyarlaması bir film. mel gibson kitabın haklarını 1998'de almış.
 • fragmanında mel gibson'u karl marx'a benzettiğim film.

  "filmde mel gibson, hayalindeki projeyi gerçekleştirmek için yılmadan çalışan profesör james murray’i canlandırıyor. profesörün hayali 10.000 kelimelik oxford ingilizce sözlüğü’nün ilk baskını yayımlamaktır. yoğun çalışamalarına devam ederken profesöre ummadığı bir yerden, tehlikeli hastaların da tutulduğu bir akıl hastanesinden destek gelir. akıl hastanesinde yatmakta olan sean penn’in hayat verdiği dr. william chester minor, profesöre 10.000 kelimelik bir çalışma ulaştırır. bu vesile ile yolları keşisen ikilinin hikayesini konu alınacak."
 • darwin'in evrim teorisinin hikayesinin anlatıldığı fantastik film.
 • akşam izleyeceğim, kadrosunun heyecanlandırdığı film.

  buraya edit gelecek.
 • normal şartlarda bu film oscarlık. sean penn'in performansı da aynı şekilde. imkansızlık sevgiyi büyütür diyordu bir sahnesinde yani en azından o zamanlar öyleymiş.

  spoiler

  burnundan şeytan çıkarmaya çalışacak kadar akli melekeleri yerinde olan eski bir amerikan askeri ve üniversite tahsili bile olmayan bir iskoç'un ingiliz dilinin en büyük yapı taşının mimarı olduğu netflix dizisi olsa abartı deriz değil mi ?

  spoiler

  eğer mel gibson'ın yahudilerle ilgili demeci olmasa kesin adaydı. bakalım ne olacak.
 • abuk subuk fantastik filmlerin işgal ettiği sinema salonlarında nefessiz kalanlara, suni teneffüs gibi hayat vermiştir. gerçek hikayeler izlemek isteyenler kaçırmasın.

  sean penn oscarlık bir performans sergilemiştir.

  --- spoiler ---

  hastalık, ilacın kendisidir bazen!
  --- spoiler ---
 • bu sene izlediğim en iyi filimlerin arasına girmeyi başarmış mükemmel film.
  sean penn ile jerome flynn'ın nasıl birbirlerine benzediğe şahit oldum aynı zamanda. itiraf ediyorum sean abimizi jerome sandım. "aa bu adam game of thrones'da oynamıyor muydu yeah? " benim cahilliğim...
  natalie dormer ve özellikle sean penn'in oyunculuğu göz dolduracak kadar iyi, gidin izleyin.
  buradan natalie dormer'a söylemek istediğim birkaç şey var: aşığım sana kadın.