şükela:  tümü | bugün
 • yeni dizilerden sons of anarchy deki serefsiz atf ajani hatunun bas rolde oldugunu anladigim an kapadim izlemedim haliyle nasil bir sey bilemiyorum.
 • http://www.imdb.com/title/tt1006941/
  http://www.youtube.com/watch?v=eybvqtus54e

  çok güzel bir kısa film. küçük yapımcılar da güzel çizgi roman filmi yapar.

  (bkz: blinky productions)
 • netflix'in türkiye'de yaptırdığı ilk dizisi imiş.

  http://www.imdb.com/…itle/tt7668518/?ref_=tt_rec_tt
 • başrolünü çağatay ulusoy'un oynayacağı,netflix'in ilk türk dizisi.
 • çağatay ulusoy, hazar ergüçlü, mehmet kurtuluş, ayça ayşin turan, alp boyraz, ve okan yalabık’ın kadrosunda göründüğü netflix yapımı dizi. kadro imdb sayfasında görünüyor.
 • muhtemelen (bkz: osmanli tokadi) tadinda olacagini dusundugum, sabirsizlikla bekledigim yapim.
 • özel güçleri olduğu söyleniyor çağatay'ın. aynı zamanda kostümü saçları bir hayli ilginç. benim için önemli olan detay acaba dizide türkçe mi konuşacaklar ingilizce mi ?. türkler ingilizce konuşursa sanmıyorum ki odaklanabileyim.
 • merakla beklediğim yapım. narcos'taki tutumundan çıkarım yaparsak netflix; türklerin oynadığı, türkiye'de geçen bir dizide ingilizce konuşturmaz. sanırım altyazı okuma sırası artık amerika'da.

  bizde süper kahraman karakterleri absürt ve komik duracağı düşünüldüğü için yıllardır sinemamızda ciddi bir yapım olarak karşımıza çıkmadı. benim de merakla beklememin sebebi bu aslında. gerçekten absürt duracak mı?

  oyuncu seçimi titiz olmuş. istanbul'u da her yabancı yapımda olduğu gibi arap şehri havasında göstermezlerse bu dizi olur.

  trailer gelince ekleme yapacağım. eyyorlamam bu kadar.

  ekleme: teaser gelmiş, hoş gelmiş. blutv'nin yaşamayanlar faciasından sonra netflix'in bu fantastik yapımı ilaç gibi gelecektir. bir kaç canımı sıkan nokta var değinmek istediğim. filmin konusu, muhafız'ın geçmişi, edindiği güçler elbetteki bir mantığa oturtulacaktı ve izleyiciye aktarılacaktı. fakat (diğer yapımlarını örnek alırsak) bir daredevil tadı alamayacağımızı düşünüyorum. o modern çizgi yerine -aşağıda bir yazarın da değindiği üzere- oryantal esintiler var. bunu yapılan logo'dan, dizinin ismine ''hakan'' getirilmesinden vs. görebiliyoruz. bir bat-man havası almak varken assassin's creed ile karşılaşmak istemem. umarım o tarafa doğru çok yönelmezler.