aynı isimde "the protector" başlığı da var
1899 entry daha
  • söylenenlere göre dizi 3 ve 4. sezon onayını da almış ve 2020 yılı ve sonrasında yayınlamayı planlıyorlarmış ne hoş.
    dizi yeni sezon onaylarını aldı da acaba çağatay ulusoy oynayacak mı? yahu bu adam kariyerini müthiş şekilde dizayn eden bir oyuncu bayılıyorum bu yönüne diğer her yönü olduğu gibi :d
    içerde gibi müthiş bir diziyi 1 sezon çektiler, medcezir 2 sezon, her şey tadında bırakılıyor bu adamın olduğu projelerde ve sanıyorum ki bu dizide de taş çatlasın en fazla 3. sezona kadar oynar eğer sonrası için başka planları yoksa bu adam büyük oynuyor hemde öyle böyle değil göreceksiniz 7 yıla kadar bir hollywood projesinde yer alıp göğsümüzü tekrardan kabartacak.
    ve son bir şey daha umarım 2 zaten çekildi de 3. ve sonraki sezonlarda sakallı veya uzun saçlı görebiliriz bir de böyle gösterelim bizim oğlanı elaleme istiyorum :d
  • --- spoiler ---

uckuruna kurban giden bir adet super kahraman iceren dizi.

9. bolumun sonuna kadar fena gitmiyordu aslinda ama sonra olay orgusuyle asiri canımı sıktı. mantiksizliklar aldi basini gitti. 2. sezon icin bir sans verilebilir yine de.
    --- spoiler ---
  • konu güzel ama çok yavan çekilmiş bir ilk sezon. bırak ölümsüzlüğü kahramanlığı bir taraf yıllardır karısını geri getirmeye öbür tarafta yeni bulduğu kız arkadaşını kurtarmaya çalışıyor. iki tarafında lanse edilen konu ile alakası yok.
  • --- spoiler ---

dizinin diğer sezonları olsun diye sanki senaryosu sonlara doğru saçmaladı. önümüzdeki sezon muhtemeldir hakanla okan ölümsüzlerle beraber savaşacaklardır, neden? çünkü ikisi de istanbul’u seviyor ve aşk adamları. bir de hakanın manita muhtemelen zombi falan olacak. kötü tarafa geçecek. tutarsa çok süksem olur.

--- spoiler ---
  • diziyi beğenmedim ama şöyle bir şey var netflix de o kadar çöp dizi var ki, bu dizi de gayet netflix de yerini alabilir. o yüzden çok eleştirmemek lazım.
  • herkesciklerce bok atilmis da ben begendim, belki de yurtdisinda oldugumdan yerel biseyler aradim bilmiyorum, yine de klasiklesmis sikik sokuk turk dizilerinden daha iyi bir senaryoya sahipti taa ki 8. bolume kadar ulan iste su dandik ask entrikalarini sevip de kavusamayanlarin klisesini sokmayin dizilere abicim.

ben destekliyorum, sariyor da hikayesi filan, dun tekte 8 bolum izlemisim farketmeden. ama oyunculuklar cidden bazen cok goze batiyor, hele ki o zeynep'i oynayain kizin yerine baska oyuncu yok muymus diyorsun. kiz cok yapmacik duruyor, ama asiri guzel dudaklari var diye ustune fazla gitmeyecegim zillinin * efektler evet ustune calismislik istiyor, bazi asiri absurd ama ben bu tarz dizilerin mumkun oldugunca fazlaca cekilmesinden yanayim, sonucta sinema degil dizi izliyoruz, ve tecrube pratikle gelir. farkli kisiler, yapimcilar, yonetmenler tarafindan bolca cekilsin bu tarz filmler ki, tv'lerde sacma salak tore, mafya, zengin erkek onun metresi kadin, guldurmeyen komedilerin egemenligi son bulsun.

bir de bi tahminde bulunayim; bence olumsuz o doktor.
  • elimizde koskoca tarihi olan istanbul ve osmanlı var yapılan diziye bak diziyi yeni bitirdim bundan sonra yazacaklarım spoiler içermektedir.o yüzden okuyacakken iki kez hatta 3.kez düşünün.

spoiler;istanbul gibi osmanlı gibi tarihi öneme ve içerisinde bir çok hikayeyi barındıran bu şehir ile akalı dizi yapıldığı için öncelikle memnunum.ama gel gelelim yapılan dizi ile istanbul arasında ki bağlantı sadece aşk üzerine...ulan istanbul'u koruyan adam ve onun sadıkları yüzyıllardır bu göreve hizmet etmişler ama gel gelim 3 günlük sevgilisi için koskoca istanbul'u hiçe sayan bir muhafız düşünün yurtdışı pazarı için iyi ancak bizim için o kadar iyi olmayan bir dizi.
  • birinci sezonu an itibariyle bitirdiğim dizi. özellikle hızlı bitirmedim ki algılara kapılıp haksız yorumlar yapmayayım.

şimdi bu noktadan sonra yazacaklarım spoiler içermektedir.

dizi konu olarak bizans, osmanlı döneminden beri süregelen bir mücadeleyi temel alıyor. böylesine harika bir tarihi altyapı yakanmışken, bunu böylesine işlemek ne yazık ki üzücü. yahu her şeyi geçtim, birinci sezon son bölümde bütün ölümsüzler uyandı hakan'ı yanındaki sadık olan bile terk etti, hatta iki ölümsüz bile kaçtı.

ama o da ne leyla bir ölümsüzün kanıyla geri döndü. şimdi ben size ikinci sezon 1. bölüm olacakları söyleyeyim. leyla ölümsüz kanını içip hayata döndü ve artık o da bir ölümsüz ama o da ne.. hakan'ın tarafında çünkü ona aşık.

hatta gelin şimdi edward ve bella hikayesine dönelim. leyla artık bir yeni doğan. yeni doğanlar daha güçlü olurlar. leyla orada hakan'ın yanında kalacak ve ölümsüzlerin elinden onu kurtaracak.

arkadaş şu hikayenin gideceği yeri görmemek imkansız. bunu bu kadar kör göze parmak şeklinde vermenin lüzumu ne. bu nasıl olay örgüsü. yapmayın etmeyin ya. netflix ilk türk yapımı dizi diye bunu getirdi koydu önümüze, arkadaş sen zaten kepçe videosu çekip koysan da bunu içerik olarak alırdı insanlar. ikinci sezonla ilgili zerre heyecanım yok.
605 entry daha
hesabın var mı? giriş yap