aynı isimde "the protector" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün soru sor
1925 entry daha
  • turk yapimlarina gore gayet iyi bir yapim. 9. bolume kadar geldim. pek dizi izlemeyen biri olarak sardigini soyleyebilirim.

--- spoiler ---
    mazhar olumsuz degilmis

--- spoiler ---
  • o kadar imkan ve zamana rağmen senaryosu çok tırt olan ilk türk süper kahraman dizisi. senaryoyu marvel ya da dc fanboyuna emanet etsen daha iyi bir olay örgüsü çıkarırdı ortaya.
  • --- spoiler ---

işte yine bir aşk uğruna heba olan hayatlar, diziler. bir am uğruna yarabbi ne istanbullar feda ediliyor, ölümsüzler diriliyor. oysa feda et leyla’yı bak ne güzel istanbul’da kurtulur ölümsüzler de yok olur. beni senarist yapın bak bakalım bi bölüm bile aşk koyuyor muyum diziye :/ yıllarca beklenen muhafıza bak. iki günlük aşkı için sattı herkesi.
    --- spoiler ---

aşk konulu şeyleri sevmememin sebebi bu işte. bütün mantığı sikip atıyor.

izlemeseniz de olur. çok şey kaybetmezsiniz.
  • daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama

(bkz: luke cage)
    hikaye farklı olsa da karakter aynı
  • fragmanını izleyince direkt matrix çakması imajı veren dizi. o ne len öyle bildiğin neo, morpheus, trinity, kırmızı koltuklar, yavaş çekim yaklaşan kurşunlar, biz sana sadık olanlarız falan...
  • izliyorum izliyorum ilerlemiyor gitmiyor. türklerin yaptığı işlerde fantastik konsept eğreti duruyor. hep bi dublaj özentisi ağızlar, teatral tavırlar falan tamam emeğinize saygı ama olmamış.
  • bayilmamama ragmen turk yapimlarinin sayisini arttirmak icin izlemeye inatla devam ettim. oyunculardan hazal erguclu digerlerini ezmis gecmis. uzun aradan sonra okan yalabik’i gormek guzeldi, lakin diyete ve spora baslasin. bos kaldigi donemde kebabi ve hamur isini abartmis :) gelecek sezonda burcin terzioglunu simdiden vaat etmek guzeldi. diger ulkelerdeki izlenme sayisini da merak ediyorum, neyflix istatistik yayinliyorsa biri yesillendirsin.
6 entry daha