şükela:  tümü | bugün
 • izmir bostanlı'da bir kahveci.

  önünden geçerken dikkatimi çeken, huzurlu bir mekan. cengiz topel caddesindeki sıkış sıkış ve kötü kahveli mekanlara alternatif olması muhtemel.
 • karsiyaka/bostanli civari icin guzel bir alternatif olabilecek nitelikte kahveci. tasarimi oldukca guzel, mekan genis, ferah. dekora oldukca onem vermisler, her detay kendine hayran baktiriyor.
  kahvenin yani sira genis bir cay yelpazesi de var, kokularini kucuk kavanozlardaki orneklerden deneyebilirsiniz. sunumlari oldukca sukela, fiyatlar makul, daha ne olsun ki sans verilesi.
  ben gittigimde cekirdek olarak petra ve kronotrop vardi cesitlendirmelerini tavsiye edebilirim.
 • izmir bostanlı’da içerisi çok hoş dizayn edilmiş ve sandalyeleri, koltukları özenle seçilmiş bir kahve dükkanı. aynı zamanda dükkanın garsonları kibar, ilgili, muhabbeti hoş insanlar ve içerisindeki çizimlerin çok güzel olduğu gerçeği yadsınılamaz.
 • 3 ortaklar, üçüde ilgili ve işini seviyor. kendilerini kavurma yönünde geliştirirken çeşitli yerlerden en beğenilen ve beğendikleri çekirdekleri alıyorlar ((bkz: petra), (bkz: probador colectiva), (bkz: kronotrop) ve bazen montag)
  mekanın olduğu sokak çok sakin, sadece müdavimlerin geldiği bir dükkan fakat akşamları kalabalık. espresso makineleri çok iyi (bkz: victoria arduino) black eagle modeli.
  her gün defalarca espresso için kalibrasyon yapmaları işlerine verdikleri değeri gösterircesine.

  edit:yazım hatası.