• yeni sezonda aksiyona vahşete doyacağımızı gösteren bir fragmanla heyecandırdı bizi netflix. beni tek rahatsız eden billy abimizin suratında cok az çizik olması. mahalle kavgasında suratına çizik yemiş gibi duruyor lakin sezon finalinde suratında cam girmedik yer kalmamıştı.
  • billy suratını en az war zoneda ki gibi beklerdim çok sönük kalmış
    (bkz: punisher war zone)
  • ilk sezonu soluksuz izlemiştik, bu gelen haberle ile heyecandan titredik.
    frank abimiz yine bir malkoçoğlu edasıyla ortalığı kan gölüne çevirecek gibi.

18 ocakta 2. sezonu yayınlanacak marvel yapımı netfix dizisi.
  • yeni sezon trailer'inda calan parca icin,

(bkz: would?)
    (bkz: alice in chains)

russo'nun karakteri icin de,

(bkz: jigsaw)

ama tricycle'a binen degil. :)
  • heyecanla bekliyorum. adamın böğürmesini özledim.
  • son sezon fragmanı sarmayan dizi.

fazla spoilere kaçmışlar..hikaye de klasik,savunmasız kızı kötü adamlardan kurtaran güçlü kahraman tarzında olmuş.umarım yanılırım da bu entryi bana yedirtirler.

edit:yedirdiler
  • 2018 yılı bir ton çerçöp diziyle geçti, fakat bu dizinin ilk sezonunu beğenmiştim. en azından yüksek beklentiyle izlemeğiniz taktirde istediğinizi verecektir. jon bernthal uzun zamandır severek seyrettiğim bir oyuncu. bu tarz serkeş karakterlere güzel uyum sağlıyor.
  • marvel’ın netflix uyarlaması olan dizidir.diziyi birkaç gündür izlemekteyim, çok sevdim açıkçası. başrolü çok başarılı buldum. 2.sezonu beklemekteyiz hehe.
  • bu sezondan sonra bu dizi de iptal olacak ne yazık ki... daha açıklamadılar ama dizide karen page rolünü üstlenen deborah ann woll bugün instagram dan "karen page olarak son defa punisher da olacağım" diye yazmış paylaşımının altına. bu da muhtemelen punisher dizisinin de iptal olacağını gösteriyor.
  • tanım: 18 ocak 2019'da ikinci sezonu yayınlanacak olan netflix dizisi.

şu dizi ve (bkz: daredevil) gibi diziler iptal edildiği için yatacak yerin yok netflix. şu an punisher için henüz resmi bir açıklama yok ama diğer marvel dizilerinin iptali sonrası bu dizinin üçüncü sezonu görmeyeceği neredeyse kesin gibi bir şey. umarım devam eder frank beyefendinin kırmalı-dövmeli hikayesi bizde stresimizi atarız *

--- spoiler ---

dizinin ilk sezonu gayet iyiydi. ben ilk bölümün sonuyla birlikte çok büyük bir zevkle izlemiştim. o olaya giriş ve patlama kısmı ne zaman olacak diye beklerken ilk bölümün sonundaki balyozu g*te sokma mevzusu dizinin hızlı ve sert açılmasına neden oldu. devamında dizi boyunca bu temponun sürmesi çok tatmin ediciydi.
    --- spoiler ---

boş geyiklere ve saçmalıklara çok az düşülmesi, gereksiz içeriklerin olmaması da bir başka güzel husus. izleyiciyi gereksiz boş muhabbetlerle meşgul etmiyorlar, sürekli verimli içerik var. izledikçe bir sonraki bölümü merak edip devam ediyorsunuz. son bölümlere doğru bu istek daha da artıyor ve günde 10 bölüm izlemek gibi fantastik olaylarla sonuçlanabiliyor *

--- spoiler ---

benim için dizinin en kötü bölümleri bu sarışın taksici abimizin gaza gelip herkesi patlatacağım yok edeceğim geyiğine girdiği bölümlerdi. bir manyaklık yapacağını da taa ilk bölümden anlamak biraz heves kırıyor. o bölümlerde de kalite gene iyiydi ama tam baymak üzereydi ki kendisi de bu potansiyeli görüp kendisini patlatarak imha etmek gibi vizyonlu bir ölümle diziden tam vaktinde ayrıldı.
    --- spoiler ---

şu ana kadar netflix platformunda izlediğim en kaliteli dizilerden birisi olan bu dizi umarım bu lisans anlaşması saçmalıkları nedeniyle iptal olmaz ya da disney gibi çocuksu içerikler üreten bir platformun eline düşmez. aynı içerik kalitesiyle netflix'de yoluna devam etmesi dileğiyle. darısı daredevil'ın da başına.
hesabın var mı? giriş yap