şükela:  tümü | bugün
  • yamulmuyorsam 2010 yılında başlamış bir tv programı. yaz tatili diye izliyorum. bilen mesaj atabilir mi?
    eger izlediğin bir şey hakkında 2 kelam edemiyorsan zevk alamıyorsun.

kadınlar var çok zenginler.
    lisa'nın söylediği şey şu:
    my husband called me sex object.
    becausr whenever he want sex i object. ajdgajhs

kocam bana "sex objesi." der.
    çünkü ne zaman sex istese reddederim gibi bir anlam çıkıyor.
  • netflixte haziran itibariyle 2 sezonu yayinlandi ve baya izletiyor kendini. nasi zenginlik icinde yasiyorlar akil almaz ama beni baya icine sardi.
  • her bi boku denemekçilerden olan ben şu serilerden bir tanesini de izlemek istedim. galiba en fantastik olanını izledim. izledikten sonra da yuh ben ne izledim böyle yaa diyorsun. ilk başta her zamanki gibi yav çok misansen amma sallıyorlar diyordum. nedeni şu yani tabi ki hayatta her şey olabilir, ama kamera karşısında ya bunlar, o açıdan belli bir rolü oynuyorlar diye düşünüyordum. lan sonra dayak yiyenler çıktı ben gene tabi yine mizansen kamera karşısında rol yapıyorlar derken, intihar edip de ölen çıktı. oha yani bu noktadan sonra düşündüğüm her şey değişti. alooo ölen var yahu! yani intihar var, hayatını kaybeden var, bir aile bitmiş, bunlar gene ama sen bana şurda da şunu demiştin modundalar ahahah. nasıl bir kafa bu ya? yani bu amerikalılar harbiden şov olayının bokunu çıkarıyorlar.
  • sacmalik derecesinde zengin yasayan insanlarin skandallar, dramalarla dolu hayatlari.yani sacmalik derecesinde zenginlik derken abartin o derece zenginlik.bu kadar zenginlik icerisinde ve o kadar da yamulmus ruhlari izlemek sok etti acikcasi.ızlemeyenler icin soyle aciklayabilirim.manyaklik derecesinde zengin kadinlarin 2 cocuklarina 4 bakici tuttuklari ,60 bin dolara 4 yasindaki cocuga dogun gunu partisi verdikleri bu liste uzarda neyse iste boyle yasam suren kadinlarin istisnasiz ya alkol ya ilac bagimliliklari var.hele bir kadini 2 sezondur ayik gormedim.ayrica bipolar mi arasin, egoist mi , narsist mi, psikopat mi hepsi orada.ve denir ya dunya sikime minare gotume diye iste oyle bir ysamlardan bahsediyoruz.bu kadinlarin insanliga ve dunyaya olan katkilari goz boyamaktan ibaret.neyse ben iki sezon izledim.ole bole degil iki koca sezon izledim ..boyle gozlerim faltasi agzim acik o derece.hele birisinin cok unlu bir siyahi sorusuna winston churchill cevabi vermesi ,, amanin dedim amanin .ben zaten cahil olduklarini biliyordum en basindan beri ama artik olay gerceklikten kopmus kendi fanuslarinda yasayan bir zengin toplulugunun oldugunu keni gozlerimle gormek ne bileyim dehsete dustum.ders almak icin mutlaka izleyin.ders olarak okutulmasi lazim o derece.
  • beklentisiz, eğlencesine izlediğinizde acayip derecede kafa boşaltan, bağımlılık yapan reality show programı. diğer tüm sezonlarının netflix’e yüklenmesi elzemdir.