şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geliştirme çalışmaları devam eden yeni strateji oyunu (bkz: wargaming); harpoon familyasından olacağa benziyor.

http://www.warfaresims.com/?p=994
  • fanatiklerine uymadan, basit felsefesini benimsemek gereken güzel bir reddit bölümü *.

erkeklerin pozitif ayrımcılığa karşı başkaldırısı. erkekleri alpha ve beta olarak ikiye ayırır. alpha erkek ipleri elinde tutan, beta erkek ilişkilerinde pasif kalan rollerini temsil eder.
  • erkeklere erkek olduğunu hatırlatan bir subreddit değildir. erkeklere kadınların zeka olarak daha düşük olduğunu; onur, ahlak gibi kavramlara sahip olmadıklarını, daha iyi birini bulduklarında sizi hemen şutlayacaklarını veya aldatacaklarını söyleyen bir sitedir. bu grubun üyelerine göre erkekler modern dünyada ezilmektedirler, kadınlarsa ilahlaştırılmaktadırlar. epeyce saçmadır.
  • milyarlara varan erkek popülasyonunu alfa ve beta olmak üzere ikiye ayıran oluşum.

hem kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık olduğundan dem vurur hem de erkekleri ikiye ayırarak, erkek şöyle olur erkek böyle olur erkek siker atar minvalinde öğütler verip kadınların ekmeğine yağ sürer. kadınlar "erkek dediğin" saçmalığı örgüsündeki düşünceler nedeniyle pozitif ayrımcılık görmüş haldelerdir zaten. erkeklerin kadınlar için şekilden şekile girmesinden, onlara göre hareket etmelerinden nemalanmışlardır, anlamak çok zor olmasa gerek.

haliyle kafayı kazıtıp neden saçım yok demek gibi, halbuki kırmızı hap "vazgeçen" demek olmalı.
  • reddit'de bulunan subredditler arasinda en cok canimi sikanlardan birisi.

kadini onjelestirmeyi geciyorum, ben burda yazilip cizilenleri ciddiye alip kendini dunyadaki kadinlarin sahibi sanan otuzbirci cemiyetini anlamiyorum.

mesela bakiniz su baslikta guzel kardesimiz ami olanlar hakkindaki dusuncelerini acik ve net anlatmis. bir kizla yatarken aklindan onun nasil bir "orospu" oldugunu gecirdigini vesaire. e guzel kardesim sen sikiyosun, kiz hayir deyince cirkeflesiyosun, evet deyince de orospu yaftasini yapistiriyosun. senin kafan ne guzelmis amk.

the red pill asinda erkek milletinin icindeki orospu cocuklugunu anonim internet hayatinin verdigi gucle disa vurumundan baska bir sey degil.

166 bin dangalagin paylastigi bu inciler ve yapilan yorumlar gercekten bir insanin karnina agrilar girmesi icin yeterli bir sebep. 16-17 yasinda simitci biyigiyla daha gercek bir disiyle hic bir etkilesime girmemis ergen olulerinin, seks hayatini red pill'de yazilanlardan ibaret bilmesi ve bu vesileyle minik, sivilceli sosyopatlarin topluma kazandirilmasindan baska bisey degil.

sonra neden tecavuz var. bu mantalite yuzunden var. zaten bir erkil dunya duzeninde kadinlarin hak aramasinin akabininde narin erkeklikleri zedelendigi icin zirlayan 166 bin yaratik var. ve belki sen ya da o degil orada yazanlar ya da yazilanlari uygulayanlar ama senin belki bastirdigin belki bastirmadigin alter egon.

bir nevi "kirmizi hap" dunya sistemini anlatan bir mikro organizma, en azindan o cok nefret ettikleri sisman feminazi'lere daha da kendileri gibi insanlardan nefret etmeleri icin verdikleri bir sebep. yani *in a twisted way* kirmizi hap feminizmi provoke eden bir olusum. feminislere, ustune gitmek icin her turlu sebebi veren carpik bir sistemin ornegi. isin en uzucu kismi da farkinda bile olmamalari. cunku feminizme karsi bir sub olarak feminizmi hakli cikartmaktan baska bir boka yaramadilar.
  • çok yanlış anlaşılmaya müsait bir şeydir. o yüzden yeni gelenlere "2 gün okuyup sağda solda konuşmayın tecavüzcü damgası yersiniz hayatınız kararır" derler.

red pill - blue pill hepinizin bildiği matrix modeli "güzel masallar mı acı gerçekler mi" sorusunda "acı gerçekler"i seçmeyi temsil eder. ve redpill genel olarak "manosphere" adı verilen çeşitli forumlardan sadece bir tanesidir.

acı gerçekleri kabul etmenin tıpkı ölümcül hastalarda olduğu gibi 5 aşaması olduğuna dair açıklamalar var.

1-kabul etmeme. yadsıma. yok öyle bişey deme. (bkz bir üstteki entry)
    2-kızgınlık. sorumluluk alarak neyi yanlış yaptığını anlamak yerine karşıdakini (kadınların tamamı) suçlamaya başlama (bkz bir üstteki entry'nin hedef aldığı kitle)
    3-pazarlık. "ya tamam haklı oldukları yanlar var, ben işime geleni, yapabildiğim kadarını yaparım, hayatım süper olmasa bile 1-2 gömlek iyileşir.
    4-depresyon. "en anlamı var ki? hiç kimse beni istediğim şekilde sevmeyecek. asla istediğim gibi mutlu olamayacağım. mna koyayım böyle dünyanın".
    5-kabullenme. "tüm verilerin gösterdiği şey bariz ve kaçınılmaz. o halde buna adapte olmalıyım. 'kendin gibi ol' modeli takılıp vasat bir hayat yaşayacağıma potansiyelimi gerçekleştirmek için çalışmalıyım"

ve esasen red pill'deki 1000lerce "kızgınlık" mesajının arasında gerçekten kıymetli olanlar, 5. aşamaya gelip kendini gerçekten geliştirmiş insanların yazdıkları postlar.

felsefe, pratik bilgiler, taktik ve stratejiler sadece ve sadece 5. aşamayı aşmış ve bir süredir bu aşamada yaşayıp sonuç almış kişilerden alınmalı.

nasıl 3 ay önce ilk kez yumurta kıran birisinin yazdığı yemek kitabını okumuyorsak, 3 michelin yıldızlı şef'inkini okuyorsak, hayat felsefesi, kişisel gelişim ve benzeri konularda da ergen kızgınlığıyla yazılan şeyleri baz almamak lazım.

red pill'i merak edenler gidip günlük reddit postlarını okumamalı. redpill'i merak edenler aynı sayfanın solundaki "new here?" başlığı ve altındaki "theory reading" kısmından başlamalı. ancak belli bir perspektif kazanıldıktan sonra genel günlük postların ne manaya geldiği anlaşılabiliyor.

peki bahsettiğim acı gerçekler ne?

acı gerçek şu :

"anneniz hariç hiç kimse sizi gerçekten sevilmeyi hayal ettiğiniz şekilde sevmiyor, sevmeyecek. sevmediği gibi eğer onlara herhangi bir değer yaratmıyorsanız sizi umursamayacaklar bile. eğer iyi genleriniz, paranız, ve/veya statünüzü yükselten özellikleriniz yoksa tüm insanlığın - ama en başta kadınların - radarında görünmez haldesiniz.

insanların sevgi adı verilen ama aslında beğenisi olan şeyi kazanmak için yaratmanız gereken değer için de kıçınızı sıkıp çalışmanız gerekiyor. değer yaratabildiğiniz sürece "var"sınız. değer yaratmayı bıraktığınız anda kendi değeriniz hızla düşmeye başlıyor. o yüzden en başta kendinizi düşünmeli, yarattığınız değeri de dikkatli paylaşmalısınız. erkek için gardını düşürmek, rahatlamak, güvende hissetmek gibi şeyler çok zor kazanılan ve genellikle geçici olan şeyler. hayat adil veya mutluluğu garantileyen bir yer değil. iyi şeyler bekleyenlere gelmez, kıçını sıkanlara gelir."
  • (bkz: başlıktaki en önemli tanım)

(bkz: 4s ilkesi)

(bkz: hatunların efendi erkek yerine piç tercihi)

(bkz: kadınlardaki kaybetme anksiyetesini canlı tutmak)

uyarı: tanım çok uzun biliyorum ama okuduğunuza değecektir. vaktiniz kısıtlıysa edit1den sonrasını okuyun. o da uzun geliyorsa edit3'de tüm felsefeyi mama haline getirip size veriyorum ona bakın.. eğer "okuduğuma değmedi" diyorsanız nick altıma gelip sövebilirsiniz.

kezofeministleri, sjwları, white knightları ve alfa olmak isteyip de olamayanları çıldırtan konsept. dişilerle ilişkilerde nelere dikkat edilmesi gerektiğini, neden seven erkeklerin sikilmeye mahkum olduğunu, alfa değilseniz bile oyunun kurallarını bildikten sonra karşlı cinsle başarınızın artacağını gösterirler ve milyonlarca genç erkeğin imdadına yetişirler. kızlarla konuşamayan adamları playboy yaptı orada yazılanlar.

feministleri kızdırırlar çünkü kadınların gerçek doğasından bahsederler. feminizm sayesinde "özgürleşen", "güçlü", "kocasının karşısında ezilmeyen" kadınların "ezilmiş, zavallı, itaatkar" kadınlardan çok daha mutsuz olduğunu söylerler. bizim kezbanları da kızdırırlar çünkü artık bu öğreti sayesinde günde kızlar karşısında kıpkırmızı kalan ahmet, alican, mahmut öğrendiği taktiklerle kızlarımızın kalbini çalmakta, ancak işin sonunda kezbanlarımız "hayallerindeki erkek" sandığı ahmetlerin, alicanların, mahmutların hiç de kendilerini taşıyabilecek erkekler olmadıklarını görmektedirler. "ben şimdi buna mı verdim?" dediklerinde iş işten geçmiştir.

bu öğreti ilişkiler konusunda kısaca der ki:

*erkek ve kadının ilişki stratejisi ve amaçları tamamen zıt olduğu için iki tarafın da verdiğinden fazlasını aldığı bir ilişki * neredeyse mümkün değildir. iş lose-lose ya da win-lose ile biter. istisnalar kaideyi bozmaz. öyleyse loser olmamak gerekir.

illimitable men bütün kadın erkek ilişkilerini birkaç cümleyle özetlemiş:

"the optimised female sexual strategy compartmentalises the roles of men. we call this female sexual plurality. women have a dual nature to control and be controlled, for their fluidity permits great perversity. with the dominant, she can satiate her masochism. with the submissive, she can satiate her sadism. ın this way she indulges her lust for power with the submissive man, and her lust to feel feminine with the dominant"

"optimize dişi cinsel stratejisi erkeklerin rollerini bölümlendirir. biz buna dişi cinsel çoğulculuğu deriz. kadınlar kadınların kontrol etmek ve kontrol edilmek şeklinde ikili doğası vardır, akışkanlıkları müthiş bir sapıklığa izin verir. dominant erkekle birlikteyken mazoşist, edilgen erkekle ise sadist güdülerini tatmin ederler. bu yolla güce olan şehvetini edilgen erkekle, feminenliğe olan şehvetini dominant erkekle tatmin eder"

ırrespective of her quality, women crave a villain who isn’t afraid to treat her like the war prize her female ancestors were

*kadınların büyük bir kısmı evlenilecek kadın değildirler.

https://www.youtube.com/watch?v=fcm8c21pxdq

https://twitter.com/…eman/status/941898961618685953

https://twitter.com/…eman/status/971750091840282624
    *herkesin bildiği gibi bir varlığa gösterilen sevgi en büyük zayıflıktır. ve kadınlar zayıflıktan tiksinir. mantıkları gereği kendilerini seven/ilgi gösteren erkekleri istemeye çalışssalar da içgüdüleri gereği en güçlü erkeğin peşinde koşarlar.

*alfa siker beta hesabı öder. bir erkek ilişkilerine ne kadar az zaman/para/efor harcarsa alacağı şey o kadar artar.

*çok az kadın doğasına aykırı davranabilir. bu sebeple "bize düzgün davranan erkek istiyoruz" sözü %95 bir testtir. bu yalana inanan erkeklere kıs kıs gülerler ve böyleleriyle ancak onları sömürmek için beraber olurlar.

*ilişkiye kadın ne kadar yatırım yaparsa o kadar iyidir. erkek yatırım yaparsa hem maliyet artar hem de kadının gözünde ezik konuma düştüğü için terk edilme olasılığı o kadar yükselir.

*kadınların özsaygısı erkeklere olan ilişkilerdeki en büyük düşmanıdır. özsaygısı ne kadar yüksekse o kadar az feminendir. game'i iyi uygulamak için özsaygısı düşük kadınlar bulmak gerekir ya da özsaygılarını ezmek gerekir.

detaylara inmeden baktığımızda kadınların self-esteem'inin genç yaşlarda daha düşük olduğunu görmekteyiz:

https://cdn.psychologytoday.com/….jpg?itok=kqoftsil

matt forney ufuk açıcı makalesinde bir kızın özsaygısını nasıl düşüreceğimizin yollarını anlatmış:

https://cdn.psychologytoday.com/….jpg?itok=kqoftsil

roosh v yakalanmadan kız arkadaşını aldatmak isteyenlere yardımcı olmuş:

https://www.rooshv.com/girlfriend-cheating-tips

bu öğreti dünya üzerinde erkek ve kadının yeri konusunda der ki:

*erkek kadından bariz bir şekilde üstündür. burada kastedilen ortalama bir erkeğin ortalama bir kadından üstün olduğudur. erkekler sik sahibi oldukları için üstün değillerdir. erkeği üstün yapan yaptıklarıdır. medeniyetin inşasına katkının büyük bir bölümünü erkekler yapmışlardır. sadece bilim insanlarının değil yöneticilerin, askerlerin, tehlikeli işlerin çoğnuu yapan erkeklerdir. kadınların çalışma imkanının olduğu ülkelerde dahi hala kadınların yarısı evde oturup koca parası yemektedir. asalak gibi sömürdükleri erkeklerin bu kadar emeğine karşın onlara saygı duymayan kadınlar yaptığı en hafif tabiriyle saygısızlıktır.

*erkekler medeniyetin başından beri sömürülmekte ve mağdur edilmektedir. bu durum feminizmin gelişi ile daha da artmıştır. erkeklerin mağduriyetleri kimsenin umrunda değildir.

edit1:

too long didn't read diyenlere hitaben administraktor felsefeyi kısa ve komik bir entryle özetlemiş:

--- spoiler ---

dostun gibi bak dusmanin gibi sik sozu bile agir gelirdi. ne demek dusman gibi sikmek? ıykkk cinsiyetci dimi?

madem kirmizi hapi aldin. neonun kursunlari durdugu gibi hayir demek gucune sahipsin.

artik dost gibi bakmak da hatali onu da biliyorsun.

hayir...

hayvan gibi davran hayvanin evladi gibi sik.
    --- spoiler ---

başka bir özlü sözü:

--- spoiler ---

bildiğim başka bir şey daha var. bu söz bana aittir.

"erkek siktikçe erkekleşir, kadın sikildikçe orospulaşır"
    --- spoiler ---

smit red pill'den faydalanıp alfa algısı yaratan erkekler hakkında güzel yazmış:

--- spoiler ---

burada kadınların asıl şikayet ettiği, giderek daha fazla sayıda erkek kadınlara doğru taktiklerle yaklaştığı için, kadınların kafasının karışması. kadın "seninle birlikte 36 kişiyle daha sevişiyorum algısı yaratanı" değil, "seninle birlikte gerçekten 36 kişiyle daha sevişiyorum" diyen erkeği arıyor. çünkü o erkek genetiği sağlam, dominant, başarılı bir erkek demekki ki yüksek talep görüyor. ahmet, mehmet sadece o algının nasıl yaratılacağını öğrenmiş birer gariban. kız bir şekilde beraber oluyor ahmet'le sonra bir bakıyor ki bizim ahmet aslında sıradan bir hayatı olan alelade bir insanmış diğer herkes gibi. sonra kızımız üzülüyor işte, o çok havalı sandığı çocuk, işinde gücünde bir insan çıktı diye, ekşi sözlüğe gelip erkeklerin gitgide öküzleştiğini sayıklıyor.

--- spoiler ---

the red pill'e neden bu kadar tepki gösteriliyor?

--- spoiler ---

bunlar bilinsin, konuşulsun istemiyorlar çünkü sorumsuz bir hayat yaşamak, ne yaparlarsa yapsınlar yanlarına kar kalsın istiyorlar. otuzuma kadar her haltı yiyeyim ve buna rağmen beni sevip, benimle evlenecek bir enayi bulunsun istiyorlar. red pill de diyor ki kadınların en doğurgan olduğu dönem 20-25 yaşları arası, evliliğin de çocuk sahibi olmak dışında erkeğe bir faydası yok. dolayısıyla evlenecekseniz, geçmişte çok sevgilisi olmamış, ya da mümkünse bakire, 20-25 yaş aralığında biriyle evlenin. başkalarının sikip bıraktığı kızları siz de sikip bırakın, kendinizi kaptırmayın. zira çok fazla kişiyle beraberlik kurmuş kadınların bir noktadan sonra duygusuz muhasebecilere dönüştüğünü söylüyorlar. haklılar da.

ama kadınlar da haklı. ben de onların yerinde olsam bunları herkes bilsin istemezdim

--- spoiler ---

yine smit feminizmin ve kadın-erkek arası ilişkilerin dinamiğini tek paragrafla açıklamış:

--- spoiler ---

erkekler kadınlarda gençlik ve güzellik, kadınlar erkeklerde güç ve statü ararlar. kadın erkek arasındaki dinamiğin en basit özeti bu. ancak kadınlar her zaman doğalarına karşı bir savaş halindeler, buna da feminizm diyorlar. güç ve statü sahibi bir erkeğe aşık olmayı, yetersiz olduğunun kabulu, eziklik gibi görüyorlar ama bir yandan da bu kişilere karşı itiraf etmek istemedikleri şiddetli bir çekim duyuyorlar. dolayısıyla itiraf etmeyip yalan söylüyorlar. erkek milletinin bütün kızgınlığı bundan. bir insana yıllarca yalan söylenir ve o insan gerçeğin çok farklı olduğunu bir gün anlarsa, o insan kızar. hem de çok kızar.
    --- spoiler ---

hepsinden de öte smit tüm olayı tek cümleyle özetlemiş:

--- spoiler ---

kadınlar hakkında bilinmesi gereken bir şey varsa bu da onları ciddiye almamak gerektiğidir.
    --- spoiler ---

algoritma1234 kardeşim de efendi erkeğin sonunun ne olacağından bahsetmiş:

--- spoiler ---

düzgünsen,adamsan,iyi bir birey,iyi bir insansan hiçbir degerin yok.sana ancak "ezilmiş şeftali" yakıştırması yaparlar.
    bu devirde piç olacaksın gerçektende ama işte karakter,yetişilen aile kültürü ve en önemlisi "vicdan" izin vermiyor.yoksa böyle orospuların elinde oyuncak oluyorsun..
    --- spoiler ---

capetonian neden cinsel geçmişi kabarık bir kadınla evlenmek istememenin yobazlık olmadığından bahsetmiş:

--- spoiler ---
    mantıklı olan hiçbir erkek ağzına gözüne götüne göbeğine attırılmış, litrelerce sperm içmiş, bukkake sırasında saçına gelen dölü banyoda temizlemeye çalışırken eli yapış yapış olmuş, golden shower fantezisinde ağzına yüzüne işenmiş, saçını toplatarak onlarca erkeğe sakso çekmiş, hot lunch fantezisinde göğüsüne sıçılmış, donkey punch için sevgilisine yalvarmış, onlarca erkek tarafından yatakta inletilmiş, onlarca taşak yalamış, defalarca rimjob fantezinde erkeklerin göt deliğini yalamış, içine bilmem kaç litre boşalınmış bir hatunla evlenmek istemez.
    --- spoiler ---

dies irae kırmızı hapı henüz sindirememişlere de ayarı çakmış:

--- spoiler ---

"red pill'i hakeden kadinlar" ve "red pill'i haketmeyen kadinlar" diye ayirim yapmaya kasan adam, tam olarak red pill'i icsellestirememistir.

neydi yasin 5 asamasi? inkar, ofke, pazarlik, depresyon, kabullenme.

"ya aslinda her kadin oyle degil, bazilari red pill'i haketmiyor" diyen bir kisi, pazarlik asamasindadir.

buraya kadar sabrettim de artik dayanamayacagim. red pill'i hakeden kadin nedir amk ya hahahaha.

--- spoiler ---

dies irae karısına ev işinde yardım edince daha çok seks alacağını sanan kılıbık erkeklere ayarı çakmış:

--- spoiler ---

sen o kadar çamaşıra, bulaşığa, temizliğe, ütüye filan yardım et, sonra karın seni seks yapmaya değer bulmasın. hatta bir de üzerine boynuzlasın. boşa giden onca emekleri için bu erkekler adına üzüldüm.

şaka lan şaka ne üzülecem. beter olun amına koduğumun kılıbıkları, erkekliğin yüz karaları.
    --- spoiler ---

ve yazdığı mükemmel entrysinde tüm erkeklerin kulağına küpe olması gereken tavsiyeyi vermiş:

--- spoiler ---

modern toplum kadını, erkeğin sikini içine sokacağı 3 tane delikten ötesi değildir. istisnalar olabilir elbette ama bunları ayırt etmek neredeyse imkansız. kaldı ki, diyelim bir istisnaya denk geldiniz ve harika bir kadınla tanıştınız. ileride değişmeyeceğinin hiç bir garantisi yok. en iyisi hepsine 3 tane kaygan delik olarak bakmaktır.
    --- spoiler ---

cevirimanyaginazik erkek ve öküz erkeği karşılaştırmış:

--- spoiler ---

nazik sağlıklı diyetler gibidir. içinde bolca sebze meyve olan ama tatsız tuzsuz yemekler yediğiniz diyetler gibi. öküz erkek ise bir kfc kovası, steakhouse menüsü gibidir. etli, yağlı, lezzetli ama sağlığa zararlı.

normalde nazik erkeğin sağlıklı olduğunu kadınlar da bilir. ancak bir kere öküzün fast food lezzetini alınca işte eskiden ben hiç yemek yememişim diyerek o alışkanlığı bırakamaz.

kaç tane brokoli restoranını dolu gördünüz hayatınızda? ama taksim burger king ikinci darphane gibi çalışıyor.
    burger king'te yemek yiyenlere sorsan "ya abi biliyorum zararlı ama lezzetli işte vazgeçemiyorum" diyecek.
    --- spoiler ---

burada da her sevgilisine sen ilksin diyen kızdan bahsetmiş:

https://galeri12.uludagsozluk.com/…n-kız_929292.jpg

http://i.capsspot.com/s/12/5/1035027.jpg

http://i.capsspot.com/s/35/10/967553.jpg

rang my door kız arkadaşına kahvaltı hazırlama inceliği gösteren erkeklerin kadınlar tarafından nasıl görüldüğünden bahsetmiş:

--- spoiler ---

erkek değildir, kız arkadaşını mutlu etmeye çalışan bir oğlan çocuğudur.

bu dünyada iki şeye inanırım birincisi aile hayattaki en önemli varlık ikincisi de kadınlara güvenmemek gerektiği, aşırı
    çakaldir.

bunu gören hatun erkeğin o erkeklikten yavaş yavaş hatunlasan erkek ayarına düştüğünü gördükçe erkeği çekici bulmasına yarayan öğeleri kaybetmeye başlar. (bu dediğim olay kadınların hastalık vb durumlarinda geçerli değildir)

--- spoiler ---

sonsuzluk dostum bekaretin beyinde olduğunu iddia edenlere ayarı çakmış:

--- spoiler ---
    meali: beni sikmeyen kalmadı. türlü fantezilere girdim. değerimin öküz gibi düştüğünün farkındayım. yaşım 35'e yaklaştı. yanımda yöremde kimse kalmadı. bu saatten sonra evlenip çocuk yapacak bir enayi bulamıyorum. kendi değerimi yükseltmek için böyle şeyler söyleyeyim bari. belki işe yarar.
    --- spoiler ---

bekarete takan erkekleri eleştiren kadınlardan da bahsetmiş:

--- spoiler ---

bu hatunlar kendi kendini değersizleştirirken, değerli olduğunu kanıtlamak için bekaretin oldukça önemsiz bir olgu olduğunu can hıraş şekilde savunurlar. bekareti savunan erkeğe hemen düşman olurlar çünkü kendileri de değersiz olduklarının farkındadırlar. kompleksi tavırlar sergileyip agresif takılırlar. benim bedenim, benim kararım lafını ağzına pelesenk yapmış kaşarları dikkate almayın gençler. onlar kaliteli erkeklerin görüş alanından uzaklaşmanın, onlar tarafından tercih edilmeyecek olmanın verdiği ezikliği yaşamaktadırlar ve hiçbir zaman iyi bir eş olamayacaklardır
    --- spoiler ---

kendinden daha zayıf olan kadınlara takan kadınlar hakkında da bir iki kelam etmiş:

--- spoiler ---

kadınların en takıntılı olduğu konulardan biri de kilolarıdır. şişman bir kadın zayıf bir kadını sevmez. onu daima kıskanır çünkü erkekler zayıf, ince vücutlu kadınları kilolu kadınlara tercih ederler. kilo, kadında antipati uyandırır.
    --- spoiler ---

kadınların duygusal davranması hakkında da güzel yorumları var:

--- spoiler ---

hiçbir kadın mantıklı düşünerek sorunlarının üstesinden gelemez. bir başkasından yardım alır. mantık gerektiren konularda başarılı olamaz. kadınlar problem çözme değil problem yaratma odaklı canlılardır. duygularıyla hareket ederler ve mantıksal bütünlük kurmak adına erkeklere ihtiyaç duyarlar. pozitif bilimlerde başarılı olamamalarının sebeplerinden biri de budur. kısacası mantıklı düşünemediği için yaşamı duygusal tatmin odaklıdır.
    --- spoiler ---

burada erkeklerin uyanışından bahsetmiş:
    --- spoiler ---

erkeğin hası. çekirdeği. yavaş yavaş akıllanan erkekleri görmek insanın hoşuna gidiyor. geçmişte kaldı öyle öküz gibi para kazanıp aileme bakayım, diye kendini helak etmeler, iki işte birden çalışmalar, maaşı hatuna vermeler falan. aferin! iyiye evriliyoruz. sevindim.

erkeğimiz burada kendine en uygun dişiyi bulmak için denemeler yapıyor. emek- ödül analizi yapıyor. a hatunuyla kahvaltı yapıyor, b hatunuyla kahve içiyor. c hatunu ile de yatıyor. c hatunu elden çıkınca b ile yatmaya çalışıyor. b ile yatamazsa a hatunu ile yoluna devam ediyor. sperm bol. kaybedecek bir şey yok. en iyi performansı yakalayana kadar çalışmaya devam. en iyi de bitmeyen bir şey.

ey dünyanın bütün erkekleri birleşin. zincirlerinizden başka kaybedecek bir şeyiniz yok. *

yalnız sevgili olmayacağım, diye bir kural koymak saçma. tabi sevgili olmak size ne sunuyor bunu düşünmelisiniz. gidip hatunla sadece çay, çorba içiyorsanız ya da sarılıp kız gibi yatıyorsanız o ilişkiyi bitirin. sekssiz ilişki kız kıza takılmaktır. vaktinizi boşa harcamayın. vakit değerli. öte yandan taktik gereği evlenecek erkek moduna bile girebilirsiniz. tabi evlenmek falan yok. sakın ha! ilişkiyi pürüzler çıkana kadar sürdürüyorsunuz. sıkıntı çıkarınca hatuna yol veriyorsunuz. geri dönüş yapmıyorsunuz. diğer alternatifler bu yüzden önemli.
    --- spoiler ---

ringo cep the red pill'e saldıranlara ayarı çakmış:

--- spoiler ---

son günlerde kadınların, erkeklerden daha çok ilgi gösterdiği başlıktır. zemin ayaklarının altından kayıyor tabi. ufak da olsa birilerinin uyanması hazmetmesi zor bir durum. kuduz köpek gibi saldırmaları boşuna değil. kendileri yetmemiş zavallı meriç kankalarını da sahaya sürmüşler. zırlamalarınız artarak devam edecek ve bu çok eğlenceli
    --- spoiler ---

burada erkeklerin neden evlenmek istemediğinden bahsetmiş:

--- spoiler ---

-maddi durumun yerinde olmamasi en onemlisidir. para yoksa gecmis olsun.
    -travmatik ex. ıliskiler;hatun kismisinin boktan tarafini gorup, black pill almistir erkek kisisi.
    -onegina hastaligi; russell peters ustadimiz bu konuda yeterli aciklamayi yapmistir.
    -bagimsizlik;erkek kisisi bagimsizligina inanilmaz duskundur.
    -kadinlarin genelinin guvenilmez, yalanci, feminazi, para manyagi, statu manyagi, cum bucket vs. olmasi. erkek kisisininde bunu cakmasi.
    --- spoiler ---

myrica kız arkadaşı erasmusa giden erkekleri uyarmış:

--- spoiler ---

anca hatun kısmısı *roma çok güzel yeeaaa tarihi eser* muhabbeti yapıyor.
    onursuz 1
    ikiyüzlü 2
    kaşar 3
    ha sevişmek için mi gideceksiniz? hay hay, lakin sevgilinizden ayrılmayı unutmayın gitmeden önce. onurlu bir davranış olacaktır diyeceğim de, onur kadınlarda olmayan bir kavramdır.
    --- spoiler ---

aynı konudan kertenkel44 de bahsetmiş:

--- spoiler ---

etrafımdan avrupa'ya giden kızlardan şunu öğrendim;

karınızı-sevgilinizi şehrin en işlek kerhanesinde çalıştırın ama erasmus'a yollamayın.

(bkz: anal queen)
    (bkz: cum bucket)
    --- spoiler ---

somek kadınların birbirlerinin arkasından iş çevirme sebebini açıklamış:

--- spoiler ---

birbirlerini yok etmeye programlı oldukları içindir.
    --- spoiler ---

sözlüğün en kaliteli yazarlarından karanlikruya bekaretin neden önemli olduğunu bilmiyormuş gibi yapanlara ayar vermiş:

--- spoiler ---

biri de düşünmez, neden bekaret önemli, günümüze kadar gelen bir gelenek diye? her geleneğin ardından güçlü sebepler vardır, bazıları önemini yitirse de bazıları önemini korur. kadında bekaretin ortaya çıkmasının sebeplerinden en önemlisi çocuktur. ilk çağlarda kadın güçsüz olduğu için bir çok kişinin tecavüzüne uğrayabiliyordu ve onunla evlenecek adam başkasının çocuğuna bakmamak için bakire bir kadın tercih ediyordu. evet bu günümüzde zayıflamış bir ihtimal de olsa başka sebepleri de var. özetleyelim:

kadın domine edilmekten hoşlanan bir varlıktır. en feministi bile seks esnasında "beni becer, oramdan-buramdan sik, bana orospum de, ye beni, bitir beni" der. çünkü seks kontrolün ortada kalktığı kendi benliğinizin ortaya çıktığı bir andır. kadın ne kadar domine edilirse o kadar tahrik olur. erkek de tam tersi ne kadar domine ederse o kadar tahrik olur. şimdi işin evrimsel psikoloji kısmını geçelim soralım, bu şekilde zevk alan bir varlığın sizden önce biriyle hatta 10'dan fazla kişiyle birlikte olmasını tercih eder miydiniz?
    --- spoiler ---

lütfü tellioğlu kadınlara değer vermenin neden yanlış olduğunu anlatmış:

--- spoiler ---

yine kadın doğası ile sizin ilişki beklentilerinizi, hayatın gerçeklerini, olası hayal kırıklıklarınızı ve yaşama ihtimaliniz olan travmaları göze alarak; kadınların hemen hemen hiçbiri ile ciddi ve istikrarlı bir ilişki dahi yaşamayın. inanın hiç gerek yok buna.

ona vereceğiniz değeri bir köpeğe verin, daha fazla kıymet bilir. gidin barınaktan yavru bir sokak köpeği edinin mesela.

kadınlarla sadece yatın.

yatırım tavsiyesidir.
    --- spoiler ---

nasıl kadın düşmanı oldum sorusuna da cevap vermiş:

--- spoiler ---

"kadınları tanıdıkça" şeklinde cevaplandırılması gereken soru.

kadınları tanıyıp, oyunun kurallarını öğrendikten sonra aslında oyunu kuralına göre oynadığınız takdirde dahi, sizden oyunu kuralına göre oynamanız değil de gerçekçi olmayan beklentiler ile oynamanız istendiğinden doğal olarak kadın düşmanı olmuş oluyorsunuz zaten.
    --- spoiler ---

takılalım ama sevgili olmayalım erkeği'nin neden doğru yaptığını anlatmış:

--- spoiler ---

günümüz ilişki dinamikleri düşünüldüğünde en doğrusunu yapan erkektir. sahiplenmez ve bu sayede herhangi bir beklentiye de girmez. sahiplenmediği için bunun doğal bir sonucu olarak istediğiniz değeri de size vermez.

çünkü değer görmeyi hak etmiyorsunuz. hak ettiğiniz bu, daha fazlası değil.
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

"seni, bırak evlenip "eşim" olarak yanımda görmeye, sevgili olup "sevgilim" olarak yanımda görmeye dahi layık bulmuyorum. ama seninle yatmaktan yana bir sıkıntım yok. benim için bir nevi escort gibisin. tek fark, escorttan daha hesaplı olman. senin gibi birkaç kişi ile daha aynı anda birlikte olabilirim. ancak senin gibi birine karşı sorumluluk duyacağımı sanıyorsan, yanılıyorsun." cümlesini daha kısa bir biçimde ifade eden erkektir.

size sürekli böyleleri mi denk geliyor?

kıyamam...

(bkz: sad but true)

edit: anlatım bozukluğunu düzelttim.
    --- spoiler ---

burada rus kızı ile türk kızını karşılaştırmış:

--- spoiler ---

şu ana kadar yaşadıklarımı düşündüğümde, yabancı sevgili için airbus a380'in business class koltuğu, türk sevgili için semersiz eşek diyebileceğim versus.

"attan inip eşeğe binmek" tabiri yetersiz kalıyor, dikkatinizi çekerim.
    --- spoiler ---

tomorrowman kolay seks yapılabilir kadınların özelliklerini saymış:

tanıştığınız bir kızın kolay yatağa atılabilir olduğunu gösteren göstergeler.

not: tüm genellemeler yanlıştır, tetiklenip tetiklenip mesaj atmayın.

--- spoiler ---

1-) göbek ve dil piercing'i. nerdeyse yüzde yüz şaşmaz, tecrübe ile sabit. bir kızın göbeğinde piercing varsa yüzde 75, dilinde varsa yüzde 90 kolay kızdır.

2-) dövmeler. kasık kısmında yada tramp stamp denilen kalça üstünde dövmesi varsa kolaydır.

3-) normal hayatta "tanga" veya "g-string" giyiyor, bunları belli ediyor "rahat olduğu için giyiyorum" falan diyorsa kolaydır. yine tecrübe ile sabit. unutmayın kızlar dışarı çıkmadan önce aynada on saat kendilerine bakarlar, popolarını falan incelerler. yani zannetmeyin o beyaz tayttan görünen mavi tangayı farketmediler.

4-) meme silikonu yaptırmış ise yine büyük oranda kolaydır. kendine güvenli bir kadın böyle meme silikonuyla falan uğraşmaz. büyük ihtimalle kendine güven sorunlarını var ve cinsel açıdan da kendine güvenmediği için memeyle dikkat çekmek istiyor. birde bunu yaptıran kadın 30 yaş üstü ise, extra kolaydır.

5-) çok baskıyla büyümüşse. bu da nerdeyse hiç şaşmaz.

6-) choker, tasma tarzı aksesuarları çok kullanan bir kızsa, büyük ihtimalle bilinçaltındaki submissive karakteri göstermek istiyordur. hamle yapmaya çekinmeyin. choke me daddy fantazisi vardır.

7-) büyük halka küpeler. sebebini bilmiyorum ama gerçekten böyle bişey var, tecrübeyle sabit.

8-) ot içiyosa. yine tecrübe. ot içip de zor olan kıza rastlamadım.

9-) diğer kızlarla pek geçinemiyor, erkek "kanka"larıyla sürekli takılıyorsa. tabi erkek kankaları genelde meriçtir, söylemem bile gereksiz.

10-) ailesi yaşlıysa. ileri yaşta çocuk sahibi olan ebeveynlerin çocukları böyle oluyor nedense.

11-) babası tarafından sevilmemiş bir kızsa. bunu tüm dünya biliyor zaten, "daddy issues"

12-) instagramda 1000'den fazla takipçisi var ve ünlü falan değil, normal bir insansa. bu da yeni nesilde çok var, ama sosyal medyadan bunlara yürürseniz, sizde o bin kişinin arasında kaybolursunuz. sizin üst bir seviyede olduğunuz bir sosyal ortamda onu hafifçe ezerek yürüyün.

13-) milf tarzında bir annesi var ve kızıyla "kanka" ise. şimdi ünlü bir youtuber var, ismini söylemeyeyim dava açarlar ama kızı memeleri ile ünlü oldu (türk)

14-) (bkz: thousand cock stare) bakışı varsa. bunu anlatmıyorum, bilen biliyor zaten.

15-) gece hayatında çalışıyorsa, barmen veya dj ise, yada dj "kankaları" falan varsa.

16-) sosyal medyada sürekli "feminizm" "bekaret beyindedir" gibi alakalı atarlı giderli şeyler paylaşıyor ise

17-) hippi tarzında takılıyorsa
    --- spoiler ---

esprili üslubuyla gerçekleri söyleyen frege başarılı bir erkek olmanın sırrını vermiş:

--- spoiler ---

genç erkekleri tekrar uyarıyorum. bakın, bütün büyük iş adamları, hata bilim insanları kadın düşmanıdır ama bunu açık açık söylemezler. aklınızı kullanın. kadınların sizi sömürmesine izin verdiğiniz bir hayatta hiçbir bok olamazsınız. liseli bir ergenin cebinden 53 lira çalan kızlar, sizin hayatınızdan 53 milyon dolarları götürürler, kaybettiğiniz paranın, fırsatların, hayatın farkında bile olmazsınız.

sizin cebinizde şu anda 53 milyon dolar olmamasının ama büyük iş adamlarının, patronların, zenginlerin 53 mliyon dolarla kıçını silmesinin sebebi, bu adamların kadın düşmanı olmasıdır.
    --- spoiler ---

mgtow türkiye manifestosunu açıklamış:

--- spoiler ---

türkiye'deki manifestosu 5 maddeden oluşur ve çok nettir:

1. hiçbir ruh hastası kızın prenseslik hayallerine sponsor olmak zorunda değiliz.

2. hayatımızı kızını prenses diye diye yetiştirip ruh hastası yapmış beyinsiz ebeveynlerin pisliklerini temizlemek için ve bir delinin nevrotik krizlerine katlanarak harcamak zorunda değiliz.

3. bizim de hayallerimiz, amaçlarımız, hedeflerimiz var bunlardan bir ruh hastası (deli) bizi yasaların desteğiyle köleleştirsin diye vazgeçecek değiliz. kadını mağdur, zavallı, ezilen ve her türlü tazminata doğal olarak hak kazanmış bir kurban olarak gören yasaların düzenlemiş olduğu evliliklere evet demek için ancak enayi olmak gerekir ve elbette enayi olmadığımız için, evlenmiyoruz.

4. kadınlar hayatın merkezi değildir. kendini evrenin merkezi olarak gören ve istediği her şeyin ona altın tepsiyle sunulması gerektiğine inandırılmış bir manyakla evlenmeyi kabul eden biri, ancak salak olabilir.

5. yüzüklü, mücevherli, altınlı, düğünlü, gelinlikli, göbek atmalı, altın kesesi annemde kalacaklı, evlendiği için para alan kadınlı, çocuk doğurduğu için para alan kadınlı, damat yontmalı formatla tanımladığımız o aşklarınızı sikerler.
    --- spoiler ---

red pill'in yaygınlaşmasından duyulan korkudan bahsetmiş:

--- spoiler ---

-nuriye koş! nuriyeee!
    -ay noldu merve? birine bişey mi oldu?
    -nuriye, çok fena kızım, çok fena. ergen oğlanlar akıllanıyorlar, hepsi kadın düşmanı oluyormuş.
    -neeeeey? sıçtık. biz daha evlendmedik!
    -ay nuriye, çok fena yan bastık ya. enayi koca bulamacak mıyız biz?
    -vah benim kadersiz başım ya. ay yemin ediyorum karım da çalışıp eve para getirmeli diyen bir kocayla evlenmek zorunda kalıcam ben.
    -bittik biz nuriye!
    -sıçtık ki ne sıçtık merve.
    -ya bari bütün oğlanlar kadın düşmanı olmadan hemen sokaktan geçen bi enayiyi ayartsak falan.
    -doru söylüyosssun kız, koş makyaj yapalım hemen.
    -ay hadi, koş koş koş, acele edelim hadi.
    --- spoiler ---

buradan meriç kardeşlerimize seslenmiş:

--- spoiler ---

meriiiiç, naber nabıyon aslanım? hala kızlara saygı mı duyuyon?

ama onlar sana saygı duymuyor meriç.

sen onlar için, sümüklü bir yavru kedi kadar sevimli, sümüklerini sildikleri kağıt mendil kadar gerekli, götlerine taktıkları tampon kadar hayati, kuaförün fön çeken apaçi çırağı kadar anlamlı bir oğlancıksın ama sana saygı duymuyorlar be meriç.

üzülme, olur mu?

eğer acını soğutacaksa, onlar kimseye saygı duymuyorlar. ama sana duble saygı duymuyorlar meriç.
    --- spoiler ---

erkeklerin evlilikte ne kadar mutlu olduğunu belirterek meriçlerin romantik hayallerini yıkmış:

--- spoiler ---

ben evliyim, ayrıca sözlükte bir trilyn başka evli erkek de var.

hiçbirimiz mutlu değiliz ve karılarımızdan tiksiniyoruz. siz bu derdi yaşamadan mutlu bekarlığınıza devam edeceksiniz.
    --- spoiler ---

burada gençleri evlilik konusunda bilgilendirmiş:

--- spoiler ---

baktım da, yine sayfalar dolusu, "yaaaaa, herkes evleniyor, ben ne zaman hayatımı kurucaaaaaaam," kafasındaki gerizekalıya şahit olmamıza vesile olan hadise.

evlilik yaşamak zorunda olduğunuz ve bununla çevrenizde statü kazanacağınız bir süreç değil, genç moronlar.

yani, ne demek istiyorum?

şimdi biliyorsunuz, toplumda bireye statüsünü kazandıran süreçler vardır.

ilkokula gidersiniz, mezun olursunuz... liseye gidersiniz mezun olursunuz, üniversiteye gider mezun olursunuz. diplomanızı alırsınız, mesleğiniz olur. artık size, mühendis ali bey, avukat sena hanım derler... bu süreçleri tamamlamadan toplumda arzı ettiğiniz saygıyı göremezsiniz...

mesela erkekseniz, askere gitmeden "kız alamazsınız"... bu da bir statü elde etme sürecidir.

ya da cebinizde para birikmeden ya da babişkonuz altınıza araba, üstünüze ev koymadan evlilik yapamazsanız. bu bile bir statü elde etme sürecidir.

işte hepinizin yaptığı en büyük yanlış burada başlıyor.

evliliğe, diğer süreçler gibi, bir statü elde etme süreci olarak bakıyorsunuz. ve dolayısıyla nabıyorsunuz, sıçıp sıvıyor, hayatınızı mahvediyorsunuz.

şimdi bence burayı çok dikkatli okuyun ve aklınız kazıyın, az sonra hayatınız değişecek:

toplumun ayakta kalması, büyümesi, zenginleşmesi için, evet, evliliklerin yapılması gerekiyor. milyonlarca gencin evlenip, milyonlarca bebek sıçması gerekiyor, aksi halde toplum çöker... iki nesil sonra, yani sadece 30 sene sonra, işleri yapacak kimse kalmaz. çöpleri kaldıracak çöpçü, ülkeyi koruyacak asker, otobüsleri çalıştıracak şoför, ekmekleri pişirecek usta, tarlaları ekecek işçi kalmaz ve ülke çöker. aç kalırız, ölürüz. sokakları fareler basar, insanlar hastalıklardan kırılır. 10 sene içinde toplum çöker. zaten komşu ülkeler o zayıflığınızı afftmez, hemen gelip işgal ederler ülkenizi. deniz kenarındaki o mücevher gibi köylere kendi insanları yerleşir, mis gibi ormanlarınızı keserler, bakmaya doyamadığınız göllerinize işerler.

tüm bunların olmaması için sizin evlenmeniz ve çocuk sıçmanız gerekiyor.

toplum bu yüzden gençelri sürekli evlenmeye teşvik eder. evliliği kötüleyen yorumlar ve fikirler ise lanetlenir.

buraya kadar durum anlaşıldı mı? aslında toplumun evlilik baskısının hayati bir refleks olduğunu da anladık mı? yani aslında ağzından salyalar saçarak evlilik karşıtı olmaya gerek yok, değil mi? ben de buna katılıyorum.

ama işte şimdi zurnanın zırt dediği yere geldik gençler...

topluma ve kendi geleceğinize karşı görevleriniz nedeniyle evlenip çocuk sıçmak zorunda olduğunuz gerçeği ile kendi hayatınızı acı ve ıstırap çekmeden, mutlu yaşama arzunuz arasında bir denge kurmak zorundasınız. yani çok ince bir denge kurmak zorundasınız.

eğer hepiniz mgtow'cu olursanız, toplum çöker. 30 sene içinde dünya ebemizi siker. hepimiz mahvoluruz.

eğer hepiniz kezban karıların maymunu olur, toplum baskısına boyun eğip size söylenen her şeyi sorgusuz sualsiz yapar ve söylendiği şekliyle kabullenirseniz, ömür boyu mutsuz olursunuz.

peki bu dengeyi nasıl kuracaksınız?

yani hem evlenip çocuk sıçara topluma karşı görevinizi yerine getirirken, hem de mutlu olmanız mümkün mü? bunun bir dengesini kurabilir misiniz?

evet, bunu yapabilirsiniz... ama şu andaki moron beyinlerinizle o işler zor be tıfıllar.

size toplumun dayattığı ritüelleri, ezberleri, "böyle olacak" zorlamalarına siktir çekmeyi beceremediğiniz sürece gireceğiniz yol, sizi mutsuzluğa mahkum evliliklere götürecek. çünkü evlenirken, eşinizle gönül ve zihin bağları kurmak yerine, ailem, çevrem, arkadaşlarım evliliğime nasıl tepki verecek, bu evlilik sayesinde nasıl yüksek bir statü elde edeceğim endişelerinize cevap arıyorsunuz.

peki ömür boyu yan yana olmak isteyeceğiniz, sizi anlayan, zihninizi okuyan, kalbinizi okuyan, size şefkatle, anlayışla, tutkuyla, aşkla bağlı olacak o eşi neden aramıyorsunuz?

hemen cevabını vereyim...

çünkü o eşi aramaya kalkarsanız, çok geç evlenirsiniz ve toplum yine zayıflar. çocuk sıçma oranınız düşer. o yüzden toplum size bir an önce, bulduğunuz ilk zengin oğlanla, güzel götlü kızla evlenmenizi emreder, siz de toplumda statü kazanmak için o emre uyarsınız... sonuç, mutsuzluk... sonuç, nafakalar, tazminatlar, iğrenç boşanma davaları, geçmeyen travmalar, bitmiş hayatlar, mutsuz bireyler... ama toplum sizden istediğini aldı. sizin kadar yarak kafalı olacak, sizin kadar beyinsiz olacak ama büyüyünce gidip görevini yapıp topluma hizmet edecek moron çocuğunuzu sıçtınız. gerisi toplumun umurunda değil.

isterseniz bu döngüyü kırarsınız... mutlu olacağınız, birbirinizi anlayacağınız, birbirinize mutluluk vereceğiniz, hayat arkadaşı olacağınız kadını ve erkeği bulup, kendinize mutlu bir hayat kurabilirsiniz... ama işte bunu yapmak için bilinç kazanmalı, farkında olmaı, çok okumalı, sorularınıza, rahatsızlıklarınız cevap aramalı, sorgulamayı öğrenmeli, size öğretilen ezberlerle değil, sorgulamalarınızla ulaştığınız mantıklı cevaplarla yaşamaya alışmalısınız. yani bilimsel, mantıklı, zekanın ışığında, duygularınıza değer veren bir hayat sürmelisiniz... bunu başarabilen bireylerin sayısı artınca işte o toplumda nasa oluyor, uzay gemileri oluyor, iskandinav sosyal güvence sistemi oluyor, yunanistan mutluluğu oluyor, italyan kahkahası oluyor, alman mühendisliği oluyor...

ama pardon, sizin gibi pis kancık kızlar spor otomobili olmayan, babasının cebine dolarları deste deste koymadığı oğlanlarla evlenip prenses olmadan mutlu olamıyordu...

o kısmı atladık... prenseslik...

sizden bi halt olmaz ya... içinde beyin olmayan o boş kafanızla ancak 30+ boşanmış, dul, çocuklu, sinir hastası teyze olursunuz, toplumun ihtiyaç duyduğu beyinsiz çocukları yetiştirecek ruh hastası çocuk bakıcısı olarak hayatınıza devam edersiniz. böyle devam edin....

sizin gibi karılar varken, hepimiz mgtow'cuyuz. sikerler toplumu da, geleceği de, bizden sonrası tufan amk. niyazi abi, kaldır yelkenleri abi, vuralım kendimizi rüzgarlara, açık denizler bizi bekler.
    --- spoiler ---

sahteavukat türk kızının özelliklerini açıklamış:

--- spoiler ---

genel olarak, genel kelimesinin altini ciziyorum.

tamamen vizyonsuz, at kafali, kendi dogrularini gercek sanan insanlardan olusur. kat’i suretle elestiremezsiniz, elestirirseniz yobaz yaftasi yersiniz.

kendilerini prenses olarak gorurler. birden fazla erkek ile gonul bagi kurabilecek potansiyele sahiptirler. yakalandiklarinda kadin ozgurlugu, feminizm argumanlari ile kendilerini savunmaya calisirlar.

her seyi bildiklerini iddia ederler. bilgisi yoktur ama fikri vardir. en ufak bir karsilikli tartisma esnasinda cirkeflik yapmaktan,asagilamaktan geri kalmazlar.
    --- spoiler ---

hayatlarvehayaller de türk kızını tarif etmiş:

--- spoiler ---

şımarıktır.

küçük dağları kendi yaratmıştır sorsan.

saygılı olursan basit, düşünceli olursan askıntı olursun gözünde.

ve ekseriyetle kültürlü değildir.
    --- spoiler ---

onuraydin da kezbanların özelliklerinden bahsetmiş:

--- spoiler ---

türkiye'de yaşayan bu canlılar evcimendir. arada bir erasmusla yurt dışına göç edip, dil öğrenmeyip yarrak yiyip geri gelirler.

karakteristik özellikler :

- 150 boyu, çamaşır leğeni ölçülerinde götü de olsa kendini dünyanın en güzel kadını zanneder.
    - orospuları hor görür, ama hedefindeki tek erkek tipi sugar daddydir.
    - kendini biri bizi gözetliyor evinde zanneder, herkesin arkasından plan yaptığını düşünür.
    - yatakta bildiği pozisyon sayısı sokaktaki köpekler ile aynı seviyede olmasına rağmen süper olduğunu düşünür.
    - aldatılınca da adam şerefsiz olur.
    - adama daha memelerini göstermeden tüm sülalesini gösteririr, hepsiyle tanıştırır.
    - en sevdiği film incil reçeli gibi sevişmeyen ama mutlu olan sevgililerle ilgili filmlerdir.
    - en sevdiği aktivitesi göt büyütmektir.
    - o'nu sikmeye çalışan erkeklerle kanka olur, hatta onlara abim, kuzenim falan der. yeni sevgilileriyle tanıştırır.

kötü özellikleri :

- dünya düzenini gereksiz negatifleştirir ve pozitifleştirirler. hayattaki herşey yetersiz, boktan, düzensiz, ve dert halindedir. dünyanın pozitif aurası varsa bile, iki saniyede al aşağı ederler. sonra katliam olduğunda da flash tv'yi açıp göbek atmaya başlarlar. bunlar yüzünden dünya olması gerektiği gibi dönememektedir. dünya barışını da bunlar engeller.
    - kendileri gibi yeni kezbanlar dünyaya verirler.

iyi özellikleri :

- vajinal seks yapmamak için anal seks ve oral seks yaparlar.

korunma yöntemleri :

- koşarak kaçın.
    --- spoiler ---

cabbarnuke bekaret arayan erkeğe karşı yapılan utandırma taktiklerinden bahsetmiş:

--- spoiler ---

hikayeme baslamadan once bazi onyargilari yikmam gerektigini dusunuyorum aksi halde beni kafanizdaki standart bir kaliba sokup , fikir ve dusuncelerimi degil aklinizdaki o kaliplastirdiginiz fikir yapisini elestireceksiniz.

belki toplumda degil ama sosyal medya ve sozlukte bekarete takan erkek deyince cizilen imaj: https://eksiup.com/eccbc2528802

bekareti onemsemeyen erkek ise: https://eksiup.com/13f50bcca977

cizilen bu imajin aksine gayet iyi egitimli ve is hayatinda basarili bir insanim.

durust olmak gerekirse, zamaninda caylakken sozlukte bekaret problemi hakkinda yorumlari cok sik takip ederdim hani olurda sihirli bir kelime, bir yorum veya bir bakis acisi su saplantilarimin gecmesinde yardimci olur, bu mental savasta elime bir kursun olur umudu ile. cok guzel yapici yorumlar yapan yazar arkadaslara tesekkur ediyorum.
    ancak maalesef yorumlarin cogunlugu bekaret hassasiyeti olan erkeklerin asagilanmasi uzerineydi.
    yazarlarin bircogu zaten “belki duser” umudu ile yazmislar onlari zaten allaha’a havale ediyorum.
    cogunluk benim durumumdaki erkekleri comar, cinsel olarak yetersiz, erken bosalan, kucuk penisli, egitimsiz, cahil, tipsiz vs. olarak categorize etmisler sagolsunlar. bu arkadaslar icin asagidaki spoiler bolumunu hazirladim, bu guruba dahil degilseniz okumadan gecin.kibirlenmeyi sevmem ama caylaklik donemimde bu yazarlar icin ciddi bir ofke birikti icimde maalesef, bir sekil cevap hakki kabul etsinler.
    --- spoiler ---

bir erkeğin evleneceği kadında neden bekaret aradığını açıklamış:

--- spoiler ---

2. dunya savasinda japon askerleri esir dusmek yerine intahar ederlerdi. japon toplumu erkeklere esir dusmenin ve maglubiyetin ne kadar utanc verici oldugunu empoze ettigi icin, ego kendini ezdirmektense kisiyi mantiginin tum isyanlarina ragmen intahar etmeye yonlendiriyordu. savas sonrasi japon toplumunun dusunce tarzi degisince, yeni nesil japon erkekleri cok uyumlu sakin tiplere evrildiler resmen cunku egolari bu yeni toplum kurallarina gore sekil aldi.

bekaret saplantisinin kaynagida iste tam olarak ego. bu yuzden istediginiz kadar mantik cercevesinde yorum yapmaya calisin , istediginiz kadar “bekaret iki bacak arasinda degildir” deyin, eger ego bekarete cok onem verecek sekilde sekillenmisse kisi ya tum benligini sekillendiren egoyu mantigi ile baski altina alip ve omur boyu egonun her turlu psikolojik saldirilarina karsi koyacak yada egoyu tatmin edecek, egonun standartlarina uygun bir es arayisina girecektir.

egomun rahatsiz oldugu konulari ayri ayri kategorize etmeyi basardim. asagida tek tek basliklar altinda degerlendirmek istiyorum:

1- turk erkeklerinin cinselligi yasadigi kizlari metalastirmasi ve toplumda kutsallastirilan “cocuklarimin anasi” statusu. egonun virgin-whore complexine girmesi.

turk toplumunda erkekler arasinda “abi dun bi hatuna caktim”, “abi yazlikta bi kiz sikmisim varya” veya eksisozlukte herhangi bir arkadaslik sitesi basligini gezin (yonja, hoccam vs..) “az ekmegini yemedim zamaninda” tarzi muhabbetlerin dondugu bir ortamda gelistiyse
    ornek: 1,2, 3, 4, 5
    (ınanin en duzgun dediginiz erkekler bile bu yorumlari yapiyorlar. ayy mert hic oyle seyler yapmaz demeyin, harward mezunu arkadasim bile yapiyordu) ego ataerkil bir yapi aliyor ve kutsallastirdigi “cocuklarimin annesi” pozisyonuna baska erkeklerin “yazlikta ne caktim varya” dedigi kizi koymak istemiyor.
    kitap gibi oldu yazi neyse batti balik yan gider, kalan saglar bizimdir deyip devam ediyorum.

2- genclikte yasanamayan cinselligin egoya olan yansimasi:
    mesela size hayatimdan bir ornek vermek istiyorum. bakin universite caginda olan bir olay egoyu nasil sekillendiriyor.

universitede okurken, ankarada bir evde kaliyorum. ev arkadasim var hakan kendisi benden 3 yas buyuk. herif serserinin teki altinda racing motorsikleti isi gucu kari kiz kovalamak. gokce diye bir kizla tanisiyoruz. kiz dunya tatlisi altin kalpli biri. “olm ben bu kizla evlenirim ya” diyorum. aile terbiyesi ile buyumusuz nihayetinde, edepli sekilde yanasiyorum kiza bir zaman sonra ve guzelce ilgilendigimi ve ciddi dusundugumu belirtiyorum. olumsuz yanit alinca “allah sahibine bagislasin” deyip kenara cekiliyorum.

daha sonra bu hakan ile cikmaya basliyor.hakan bunu bir sene sonra birakiyor. mezuniyet sonrasi birgun hakan ile bulusuyorum ve bana “olm o gokce’nin bekaretini senin yatakta aldim” diyip kahkahayi basiyor. “ abi yapmadigim fantazi kalmadi sikildim, bazen insallah bu gece istemez demeye basladim” diyor. “abi baktim bu evlilik felan demeye basladi direk yol verdim, sonra gitmis temiz yuzlu bi cocukla evlenmis hatta bir cocugu olmus” diyor. daha sonra “dur lan facebook’u aciyim” diyip dugun fotografinda gulumseyen cocuga bakip “lan neler yaptigimi bilse boyle siritirmi “ dedikten sonra “ ama bazen gecmise donup o geceleri hayal ediyorum varya insan ozluyor” diye bitiriyor.

bozuntuya vermiyorum ama egom ofkeden cildiriyor. ben edebimle aile kurmak icin yanasiyorum , hakikaten cok duzgun cocugum, tipim konusmam da yerinde tam aile babasi ama kiz gencliginin en guzel yillarini playboy hakan’a veriyor. egoyu susturmak icin mantik “ego, bak ileride esin bakire olacak zaten bagirmayi kes. gocke gibi kizlar 30’lu yaslara gelince evlenecek erkek kalmamis diye agliycaklar, adalet yerini bulacak sen merak etme” deyip egoyu gecici olarak yatistiriyor.

hani (bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi) basliginda yazanlarda aslinda mantiklari ile degil kirilmis egolarini tatmin etmek icin yaziyorlar.kendileri o kizlarin erkekler tarafindan es olarak tercih edilmeyecekleri ve evde kalacaklari tezi egolari icin gerekli. bu yuzden (bkz: 30 yaşında bekar kadın) basliklarinin merkez noktasi “zamaninda piclerde gonul eglendir, 30’unda evlenecek duzgun erkek ara, yok yeaaa” seklinde.

evet turk erkeklerinin (ben dahil) 80% lik bir kismi cinselligi genc yasta yasayamadi . secilmediler (cok terbiyeliydiler, oyunu bilmiyorlardi, agizlari laf yapmiyordu, dindardilar vs vs.. ) 20% luk bir gurup ise sayisiz kadin ile beraber oldu. 80% lik kesim, kadinlar tarafindan begenilmenin erkegin degerini gosterdigini dusunen bir toplumda buyudukleri icin egolari buyuk bir yara aldi. bakire olmayan bir kadina asik oluncada ego bir anda cildiriyor bu durumda. kendini hakan’in dalga gectigi erkek yerine koyuldugunu dusunuyor ego ve mantiga tum gucu ile saldiriyor. kisi benim gibi cok asik ise egoya direniyor ve hatta kendini gelistirip mantlik argumanlar ile baskilamaya calisiyor. sigara kullanimi kanser yapiyor mantigimiz bunun farkinda ama birakamiyoruz. ego aynen boyle birsey, baskilanir ama asla yorulmaz gerekirse bilinc altina etki eder ruyalarinda ortaya cikar. bazen sabahlari bok gibi hissederek uyandigim oluyordu. “ lan kesin kizin gecmisi hakkinda ruya gordum, dur bi dusuneyim… ve evet gormusum” oluyordu.

3- egonun adalet arayisi

erkekten toplumun beklentisi cok calisip basarili , saygin ve guclu bir birey olmasi ve daha sonra bu sahip olduklarini hayatinin geri kalaninda bir kadinla paylasmasi. erkeklerin kadinlardan en oncelikli beklentisi genelde sevgi, ask ve cinsellik oluyor aksi takdirde zaten evlenmez erkek arkadas gurubumuzla yasardik bir omur.
    ancak kadin ask,sevgi ve cinselligi daha once guzelliginin zirvesinde baska bir erkege karsiliksiz vermisse
    ego; erkegin sevdigi kizin baskalarina “bedaya” verdigi herseyi evlilik ve getirdigi sorumluluklar ( kiz isteme, evlilik teklifi, kina, dugun, tek tas, ailesi ve akrabalarinin sorumluluklarini bir omur ustunuze almaniz, bosanirsan omur boyu nafaka, maddi olarak destek,monogami, yaslanip guzelligini kaybettiginde yinede sadik kalmak vs ) ile takas etmeyi adaletsiz buluyor.

aha kadini metalastirdiniz diyeceksiniz hayir ego boyle calismaz, mantiginizdan tamamen bagimsizdir.
    mesela hermes sadece 3 adet uretilecek bir canta cikarsa piyasaya , neden insanlar bu canta icin astronomik meblagalar oderler? mantikla alakasi yok, cantaya verilen deger tamamen subjektif. herkesin isteyip sadece senin sahip olabilecegin realitesi, o urune verdigin degeri inanilmaz arttiriyor. al sana ego.

4- egonun “erkeklik” anlayisi
    mesela esiniz bakire ise, ama birlikte oldugunuz gece cinsen olarak cok istekli gorunmez ise egonun kirilmaz normal karsilarsiniz.ancak benim durumumda ego bana “oglum kimbilir diger erkeklerin yatagina nasil kosuyordu, sen git kizin parmagina yuzuk tak ailenle tanistir, esin yapmak iste ama sana gelince bu aksam cok yorgunum desin.” diye cinsel olarak diger erkek arkadaslarina gore daha az cekici oldugumu ima etmeye calisiyor .
    hani o adamlarda bi halt olsa benimle evlenmek istemezdi, beni secti diye dusunsem bile egoya dayatilan (bkz: 30 yaşından sonra efendi erkek arayan kadın) dusuncesi giriyor araya.
    ego size “kadinlarin cinsel olarak arzuladigi erkek” degil “ıyi kalpli, temiz huylu, isi gucu olan aile babasi” oldugunuz icin secildiginizi ima ediyor ve sadece bu sekilde tanimlanmak ona zayiflik olarak geliyor.

problemim sadece ego olsa, emin olunki ben sevgilimle evlenirdim. ego ile bir sekilde mucadele edip baskiliyabiliyorsunuz. ayrica ego yavasta olsa karsilikli guven ve sevgi ile yumusayip sekil alabiliyor. nihayetinde su anda is yerinde gay calisanima tinderdan erkek bakiyoruz kahkahalar atarak. ınsan zamanla farkli kulturlere ayak uyduruyor, dunyaya bakis acisini degistirebiliyor.

ama asamadigim, sagligimi bozan, ansizin ortaya cikip bazen 5 saniye bazen 30 saniye aci verip giden, hayat enerjimi calan, tum mental direnc noktalarini pas gecip direkt olarak, beynime saplanan bir aci var ve onu durdurmanin hicbir yontemini bulamadim.

sevgilimin eski erkek arkadaslari ile seks yaparkenki goruntulerinin en pornografik sekilde akilma gelmesi:

aranizda eminimki bakire olmayan sevgilisi ile evlenmis yada ciddi dusunenler vardir. oncelikle allah mesud etsin, umarim hep mutlu olursunuz. size sormak istiyorum, akliniza sevgilinizin, esinizin baska bir erkekle atesli bir sekilde seks yaptigi goruntuler en pornografik sekilde gozunuzun onune gelmiyormu? yada esinizin bekaretini kaybettigi an ve o anda sevgilinizin aklindan gecenler.. aci cekmiyormusunuz? bunu gercek bir samimiyetle soruyorum. eger zamaninda aci cekip daha sonra bir sekilde bunu asmanin bir yontemini bulduysaniz lutfen banada anlatin.
    --- spoiler ---

ve kadınları önemli bir konuda uyarmış:

--- spoiler ---

kizlar aklinizda olsun sozlukte erkek yazarlar bu konular hakkinda fikirlerini dile getirirken gurup seklinde avlanirlar:
    https://eksiup.com/4997a04cf397
    elde ettikten sonra ise:
    https://eksiup.com/0e9b84f63499
    --- spoiler ---

edit2: the red pill aydınlanması hakkında alkışlamalık tanımlar yazanları gördükçe ekliyorum.

edit3: the red pill içerikli tanımlarımdan en iyilerini de buraya ekleme kararı aldım:

(bkz: #65988837)

(bkz: #65898974)

(bkz: #65863229)

(bkz: #65648201)

(bkz: #65413801)

(bkz: #65195023)

(bkz: #65173198)

(bkz: #65163038)

(bkz: #65088313)

(bkz: #65008354)

(bkz: #65601606)

(bkz: #65731579)

(bkz: #65505598)

(bkz: #65029291)

(bkz: #65089390)

(bkz: #64940143)

(bkz: #64930277)

(bkz: #64927469)

(bkz: #64927293)

(bkz: #64925381)

(bkz: #65997570)

(bkz: #66022047)

(bkz: #66036398)

(bkz: #65572579)

(bkz: #66141274)

(bkz: #66266977)

(bkz: #66251741)

(bkz: #66054527)

(bkz: #66039221)

(bkz: #66149428)

(bkz: #66323914)

(bkz: #66204080)

(bkz: #66172431)

(bkz: #66393200)

(bkz: #66287026)

(bkz: #66287026)

(bkz: #66266977)

(bkz: #66253672)

(bkz: #66765666)

(bkz: #66729343)

(bkz: #66667771)

(bkz: #66634341)

(bkz: #66540484)

(bkz: #67087969)

(bkz: #66981144)

(bkz: #66434719)

(bkz: #67015332)

(bkz: #67152667)

(bkz: #68760228)

(bkz: #68591038)

(bkz: #68790819)

(bkz: türk kızı/@1f)

(bkz: kız tavlamak isteyenlere tavsiyeler/@1f)

(bkz: arthur schopenhauer/@1f)

(bkz: dört kadınla evlenmek/@1f)

(bkz: 25 yaşından sonra kızların değerinin düşmesi/@1f)

(bkz: kadınların nazik ve kibar erkekleri itici bulması/@1f)

(bkz: kezofeminizm/@1f)

(bkz: feminizm/@1f)

(bkz: türkçe seks replikleri/@1f)

(bkz: şarkılardaki ezik erkek imajı/@1f)

(bkz: erkeklerin zeki kadın sevmemesi/@1f)

(bkz: kocasından fazla maaş alan kadın/@1f)

(bkz: çirkin kadınları hor gören erkek/@1f)

(bkz: türk kadınlarının cinsel fantezileri/@1f)

(bkz: türk kızını boykot edememek/@1f)

(bkz: the red pill/@1f)

edit5: ekşi'de bulunduğum kısa süre içerisinde bir sürü kişinin bu aydınlanmadan tamamen yararlandığını gördüm. artık herkes hipergamiyi, dark triadı, alfanın sikip betanın hesabı ödeyeceğini biliyor. hatunların efendi erkek yerine piç tercihini görmeyen yoktu ama artık efendi erkekler nasıl kolayca piçleşeceklerini de öğreniyorlar. alfa olmadığı halde alfa gibi görünebilen dünyadaki milyonlarca erkek kızlar karşısında büyük başarı elde ediyordu zaten. ülkemizde de akımın öğretileri hızla yaygınlaşıyor. umut verici bir şey bu.

edit6: ekşi'de bulunduğum bu kısa sürede tüm bu akımı götünden anlamışları da gördüm. bunu da not edelim. bu başlığa da olayı zerre kadar anlamamış bir sürü insan doluştu. başlıkta the red pill savunucuları da dahil olmak üzere neredeyse kimsenin olayı anlamadığını görüyorum. en tehlikelisi de bunun bir din gibi algılanması.

bir de bu acı gerçekleri herkesin hazmedemediğini görünce politik davranmaya başlayanlar daha büyük bir sorun. adam "aslında kadınların da işine geliyor", "aslında piç erkekler piç değildirler" demiş. ahahahahah. smit bu konuda güzel şeyler yazmıştı ama uzun gelir size. onun yerine ringo cepten gelsin:

(bkz: #67232547)

edit7: red pill hakkında bazı eleştirilerim de yok değil:

(bkz: #79034038)

(bkz: #82342030)

son not: bu entry sonsuza kadar editlenecektir.
  • incel'lerin (iğrençliğin dip noktalarından biridir) sevişebilen halini ihtiva eden bir başka ruh hastası platformu. olay seks falan da değil aslında, normal davranışlarıyla herhangi bir kadının yanlarına yanaşması imkansız olduğundan içlerinde çok yoğun bir kadın nefreti var. bunu da strateji diye dışa vuruyorlar. kadınlar tarafından eziklenmiş olmanın çözümünü kadınları ezmekte buluyorlar, olayın tamamı kadını aşağılamak üzerine kurulu. normal ilişki kurmaktan aciz oldukları için yapacak başka bir şey bulamıyorlar tabi. sağlıklı bir insan evladı zaten bekarlığı abusive bir ilişkiye her zaman tercih eder, seks için insanlığından vazgeçmekle yetinmeyip bir de öğütlüyor bunlar.

feministlerden pek hoşlanmam(hepsinden değil tabi), sjw'lerden tiksinirim, boku çıkan pozitif ayrımcılık da fazlasıyla sinirimi bozuyor ama bunları gördükçe saydığım gruplar gözüme iyi görünüyor. feminazilik zaten mide bulandırıcı bi'şey. gelgelelim, siz nasıl bir ortamda yaşıyorsunuz bilmiyorum ama, böyle kadınlar etrafınızdaki insanların %1ini bile oluşturmuyor. bunun oluşma sebebi zaten binlerce yıl insan yerine koyulmamış olmaları, bir erkeğin bunlardan görebileceği zorluk kadınların yaşadığının yanında solda sıfır kalır. buna verdiğin tepki de tekrar "erkek adam" gibi davranıp kadınlara yerini öğretmeye çalışmak. bravo amınakoyim ya inanılmaz zekice.

edit: erkeğim.
  • anlamsız bir şekilde bok atılmaya başlanması birilerini fena halde gerdiğinin canlı kanıtı olan ve türkiye'de yaygınlaşmaya başlamasından dolayı mutlu olduğum birkaç yaşındaki öğreti. tamamen katılmam, o felsefenin kendimce hatalarını bulup daha fazla geliştirilmiş bir halini savunurum ama ne kadar kişiye ilaç gibi geldiği gün gibi ortada.

normal halinde kadınların yanına bile yaklaşamayacak bir sürü erkeğin bu sitelerde vakit geçirmeye başladığı doğrudur ve bunların bu kadar hızlı bir şekilde müthiş skorlar elde ettiği de ne kadar faydalı olduğunu göstermektedir.

dişil tahakküm tarafından tamamen pussify edilmiş erkekler kadınların istediğini yapmakta ve bu yüzden kadınlar tarafından istenmemektedir. bu akım efendilikten bıkmış erkeklere nasıl piçleşeceklerini ya da piç gibi davranacaklarını göstermektedir. ve kadınların canını sıkan bu ikinci gruptaki erkeklerdir.

buralardan aldığı tavsiyeyle "bugüne kadar 50 kızla yattım", "tüm kız arkadaşlarımı terk eden ben oldum", "kadınlara karşı en ufak bir taviz vermem" imajı oluşturan erkeğimizin aslında omega bir tip olduğunu öğrenen hanım kızlarımız "amanın ben buna mı verdim?" diyerek şoka girmekte daha da korkunç olanı kendine güven kazanmış bu eski incelin "tripleneceksen ayrıl bana ne denizde balık çok" tavrı ise daha büyük bir şoka sokmaktadır. çünkü artık ayrılsa dahi kariyerinde ilk buluşmada kaliteli bir hatunu yatağa atmış ve canını sıktı mı next yapmış bir erkektir bu eziğimiz. başka hatunları da kolayca elde ettiğimi gören hanım kızımız muhtemelen barışma girişimlerinde bulunacak ama asla taviz vermeyen bu erkekten siktiri yiyince daha beter bozulacak ve sosyal medyada "erkekler de git gide kabalaşıyor yaf" diye şikayet edecektir.

kadınlar rasyonel davranıp piç yerine efendi erkeği tercih edip bunun bir "doğal" bir norm haline gelmesini sağlayamazlar. evrim süreci çok çok yavaş işleyen bir süreç. daha önce 3472 defa anlattığımız gibi 200.000 yıl yaşında homo sapiens ırkının piç üyeleri bugüne gelmemizi sağlamasının yanında son 50 yılda efendi erkek seçmenin akıllıca oluşu bir hiç. duygularından vazgeçip efendi erkek seçen kadınlar elbette var ama bu doğaya aykırı bir şey. ve henüz bilim ve teknoloji doğaya tamamen kafa tutabilmemizi sağlayacak kadar gelişmedi. bunların evliliğinde iki taraf da mutsuz ama en acı olanı mutsuzluklarının adını koyamıyorlar. kadın ve erkek bedenine sahip cinsiyetsiz iki ruhun dostluğu o ilişki.

hiçbir kadın silah zoruyla erkeklerle beraber olmuyor. hoşlandığı erkeklerle yaşamanın can sıkıcı olduğunu düşünen bir kadın kendi kendine yetmeyi seçebilir. erkekleri ya olduğu gibi kabul edip gerçek bir kadın olacaklar ya da kendi yollarına gidecekler.