şükela:  tümü | bugün
 • geliştirme çalışmaları devam eden yeni strateji oyunu (bkz: wargaming); harpoon familyasından olacağa benziyor.

  http://www.warfaresims.com/?p=994
 • fanatiklerine uymadan, basit felsefesini benimsemek gereken güzel bir reddit bölümü *.

  erkeklerin pozitif ayrımcılığa karşı başkaldırısı. erkekleri alpha ve beta olarak ikiye ayırır. alpha erkek ipleri elinde tutan, beta erkek ilişkilerinde pasif kalan rollerini temsil eder.
 • erkeklere erkek olduğunu hatırlatan bir subreddit değildir. erkeklere kadınların zeka olarak daha düşük olduğunu; onur, ahlak gibi kavramlara sahip olmadıklarını, daha iyi birini bulduklarında sizi hemen şutlayacaklarını veya aldatacaklarını söyleyen bir sitedir. bu grubun üyelerine göre erkekler modern dünyada ezilmektedirler, kadınlarsa ilahlaştırılmaktadırlar. epeyce saçmadır.
 • milyarlara varan erkek popülasyonunu alfa ve beta olmak üzere ikiye ayıran oluşum.

  hem kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık olduğundan dem vurur hem de erkekleri ikiye ayırarak, erkek şöyle olur erkek böyle olur erkek siker atar minvalinde öğütler verip kadınların ekmeğine yağ sürer. kadınlar "erkek dediğin" saçmalığı örgüsündeki düşünceler nedeniyle pozitif ayrımcılık görmüş haldelerdir zaten. erkeklerin kadınlar için şekilden şekile girmesinden, onlara göre hareket etmelerinden nemalanmışlardır, anlamak çok zor olmasa gerek.

  haliyle kafayı kazıtıp neden saçım yok demek gibi, halbuki kırmızı hap "vazgeçen" demek olmalı.
 • reddit'de bulunan subredditler arasinda en cok canimi sikanlardan birisi.

  kadini onjelestirmeyi geciyorum, ben burda yazilip cizilenleri ciddiye alip kendini dunyadaki kadinlarin sahibi sanan otuzbirci cemiyetini anlamiyorum.

  mesela bakiniz su baslikta guzel kardesimiz ami olanlar hakkindaki dusuncelerini acik ve net anlatmis. bir kizla yatarken aklindan onun nasil bir "orospu" oldugunu gecirdigini vesaire. e guzel kardesim sen sikiyosun, kiz hayir deyince cirkeflesiyosun, evet deyince de orospu yaftasini yapistiriyosun. senin kafan ne guzelmis amk.

  the red pill asinda erkek milletinin icindeki orospu cocuklugunu anonim internet hayatinin verdigi gucle disa vurumundan baska bir sey degil.

  166 bin dangalagin paylastigi bu inciler ve yapilan yorumlar gercekten bir insanin karnina agrilar girmesi icin yeterli bir sebep. 16-17 yasinda simitci biyigiyla daha gercek bir disiyle hic bir etkilesime girmemis ergen olulerinin, seks hayatini red pill'de yazilanlardan ibaret bilmesi ve bu vesileyle minik, sivilceli sosyopatlarin topluma kazandirilmasindan baska bisey degil.

  sonra neden tecavuz var. bu mantalite yuzunden var. zaten bir erkil dunya duzeninde kadinlarin hak aramasinin akabininde narin erkeklikleri zedelendigi icin zirlayan 166 bin yaratik var. ve belki sen ya da o degil orada yazanlar ya da yazilanlari uygulayanlar ama senin belki bastirdigin belki bastirmadigin alter egon.

  bir nevi "kirmizi hap" dunya sistemini anlatan bir mikro organizma, en azindan o cok nefret ettikleri sisman feminazi'lere daha da kendileri gibi insanlardan nefret etmeleri icin verdikleri bir sebep. yani *in a twisted way* kirmizi hap feminizmi provoke eden bir olusum. feminislere, ustune gitmek icin her turlu sebebi veren carpik bir sistemin ornegi. isin en uzucu kismi da farkinda bile olmamalari. cunku feminizme karsi bir sub olarak feminizmi hakli cikartmaktan baska bir boka yaramadilar.
 • (bkz: başlıktaki en önemli tanım)

  (bkz: 4s ilkesi)

  (bkz: hatunların efendi erkek yerine piç tercihi)

  uyarı: tanım çok uzun biliyorum ama okuduğunuza değecektir. vaktiniz kısıtlıysa edit1den sonrasını okuyun. o da uzun geliyorsa edit3'de tüm felsefeyi mama haline getirip size veriyorum ona bakın.. eğer "okuduğuma değmedi" diyorsanız nick altıma gelip sövebilirsiniz.

  kezofeministleri, sjwları, white knightları ve alfa olmak isteyip de olamayanları çıldırtan konsept. dişilerle ilişkilerde nelere dikkat edilmesi gerektiğini, neden seven erkeklerin sikilmeye mahkum olduğunu, alfa değilseniz bile oyunun kurallarını bildikten sonra karşlı cinsle başarınızın artacağını gösterirler ve milyonlarca genç erkeğin imdadına yetişirler. kızlarla konuşamayan adamları playboy yaptı orada yazılanlar.

  feministleri kızdırırlar çünkü kadınların gerçek doğasından bahsederler. feminizm sayesinde "özgürleşen", "güçlü", "kocasının karşısında ezilmeyen" kadınların "ezilmiş, zavallı, itaatkar" kadınlardan çok daha mutsuz olduğunu söylerler. bizim kezbanları da kızdırırlar çünkü artık bu öğreti sayesinde günde kızlar karşısında kıpkırmızı kalan ahmet, alican, mahmut öğrendiği taktiklerle kızlarımızın kalbini çalmakta, ancak işin sonunda kezbanlarımız "hayallerindeki erkek" sandığı ahmetlerin, alicanların, mahmutların hiç de kendilerini taşıyabilecek erkekler olmadıklarını görmektedirler. "ben şimdi buna mı verdim?" dediklerinde iş işten geçmiştir.

  bu öğreti ilişkiler konusunda kısaca der ki:

  *erkek ve kadının ilişki stratejisi ve amaçları tamamen zıt olduğu için iki tarafın da verdiğinden fazlasını aldığı bir ilişki * neredeyse mümkün değildir. iş lose-lose ya da win-lose ile biter. istisnalar kaideyi bozmaz. öyleyse loser olmamak gerekir.

  *herkesin bildiği gibi bir varlığa gösterilen sevgi en büyük zayıflıktır. ve kadınlar zayıflıktan tiksinir. mantıkları gereği kendilerini seven/ilgi gösteren erkekleri istemeye çalışssalar da içgüdüleri gereği en güçlü erkeğin peşinde koşarlar.

  *alfa siker beta hesabı öder. bir erkek ilişkilerine ne kadar az zaman/para/efor harcarsa alacağı şey o kadar artar.

  *çok az kadın doğasına aykırı davranabilir. bu sebeple "bize düzgün davranan erkek istiyoruz" sözü %95 bir testtir. bu yalana inanan erkeklere kıs kıs gülerler ve böyleleriyle ancak onları sömürmek için beraber olurlar.

  *ilişkiye kadın ne kadar yatırım yaparsa o kadar iyidir. erkek yatırım yaparsa hem maliyet artar hem de kadının gözünde ezik konuma düştüğü için terk edilme olasılığı o kadar yükselir.

  bu öğreti dünya üzerinde erkek ve kadının yeri konusunda der ki

  *erkek kadından bariz bir şekilde üstündür. burada kastedilen ortalama bir erkeğin ortalama bir kadından üstün olduğudur. erkekler sik sahibi oldukları için üstün değillerdir. erkeği üstün yapan yaptıklarıdır. medeniyetin inşasına katkının büyük bir bölümünü erkekler yapmışlardır. sadece bilim insanlarının değil yöneticilerin, askerlerin, tehlikeli işlerin çoğnuu yapan erkeklerdir. kadınların çalışma imkanının olduğu ülkelerde dahi hala kadınların yarısı evde oturup koca parası yemektedir. asalak gibi sömürdükleri erkeklerin bu kadar emeğine karşın onlara saygı duymayan kadınlar yaptığı en hafif tabiriyle saygısızlıktır.

  *erkekler medeniyetin başından beri sömürülmekte ve mağdur edilmektedir. bu durum feminizmin gelişi ile daha da artmıştır. erkeklerin mağduriyetleri kimsenin umrunda değildir.

  edit1:

  too long didn't read diyenlere hitaben administraktor felsefeyi kısa ve komik bir entryle özetlemiş:

  --- spoiler ---

  dostun gibi bak dusmanin gibi sik sozu bile agir gelirdi. ne demek dusman gibi sikmek? ıykkk cinsiyetci dimi?

  madem kirmizi hapi aldin. neonun kursunlari durdugu gibi hayir demek gucune sahipsin.

  artik dost gibi bakmak da hatali onu da biliyorsun.

  hayir...

  hayvan gibi davran hayvanin evladi gibi sik.
  --- spoiler ---

  smit red pill'den faydalanıp alfa algısı yaratan erkekler hakkında güzel yazmış:

  --- spoiler ---

  burada kadınların asıl şikayet ettiği, giderek daha fazla sayıda erkek kadınlara doğru taktiklerle yaklaştığı için, kadınların kafasının karışması. kadın "seninle birlikte 36 kişiyle daha sevişiyorum algısı yaratanı" değil, "seninle birlikte gerçekten 36 kişiyle daha sevişiyorum" diyen erkeği arıyor. çünkü o erkek genetiği sağlam, dominant, başarılı bir erkek demekki ki yüksek talep görüyor. ahmet, mehmet sadece o algının nasıl yaratılacağını öğrenmiş birer gariban. kız bir şekilde beraber oluyor ahmet'le sonra bir bakıyor ki bizim ahmet aslında sıradan bir hayatı olan alelade bir insanmış diğer herkes gibi. sonra kızımız üzülüyor işte, o çok havalı sandığı çocuk, işinde gücünde bir insan çıktı diye, ekşi sözlüğe gelip erkeklerin gitgide öküzleştiğini sayıklıyor.

  --- spoiler ---

  the red pill'e neden bu kadar tepki gösteriliyor?

  --- spoiler ---

  bunlar bilinsin, konuşulsun istemiyorlar çünkü sorumsuz bir hayat yaşamak, ne yaparlarsa yapsınlar yanlarına kar kalsın istiyorlar. otuzuma kadar her haltı yiyeyim ve buna rağmen beni sevip, benimle evlenecek bir enayi bulunsun istiyorlar. red pill de diyor ki kadınların en doğurgan olduğu dönem 20-25 yaşları arası, evliliğin de çocuk sahibi olmak dışında erkeğe bir faydası yok. dolayısıyla evlenecekseniz, geçmişte çok sevgilisi olmamış, ya da mümkünse bakire, 20-25 yaş aralığında biriyle evlenin. başkalarının sikip bıraktığı kızları siz de sikip bırakın, kendinizi kaptırmayın. zira çok fazla kişiyle beraberlik kurmuş kadınların bir noktadan sonra duygusuz muhasebecilere dönüştüğünü söylüyorlar. haklılar da.

  ama kadınlar da haklı. ben de onların yerinde olsam bunları herkes bilsin istemezdim

  --- spoiler ---

  yine smit feminizmin ve kadın-erkek arası ilişkilerin dinamiğini tek paragrafla açıklamış:

  --- spoiler ---

  erkekler kadınlarda gençlik ve güzellik, kadınlar erkeklerde güç ve statü ararlar. kadın erkek arasındaki dinamiğin en basit özeti bu. ancak kadınlar her zaman doğalarına karşı bir savaş halindeler, buna da feminizm diyorlar. güç ve statü sahibi bir erkeğe aşık olmayı, yetersiz olduğunun kabulu, eziklik gibi görüyorlar ama bir yandan da bu kişilere karşı itiraf etmek istemedikleri şiddetli bir çekim duyuyorlar. dolayısıyla itiraf etmeyip yalan söylüyorlar. erkek milletinin bütün kızgınlığı bundan. bir insana yıllarca yalan söylenir ve o insan gerçeğin çok farklı olduğunu bir gün anlarsa, o insan kızar. hem de çok kızar.
  --- spoiler ---

  hepsinden de öte smit tüm olayı tek cümleyle özetlemiş:

  --- spoiler ---

  kadınlar hakkında bilinmesi gereken bir şey varsa bu da onları ciddiye almamak gerektiğidir.
  --- spoiler ---

  algoritma1234 kardeşim de efendi erkeğin sonunun ne olacağından bahsetmiş:

  --- spoiler ---

  düzgünsen,adamsan,iyi bir birey,iyi bir insansan hiçbir degerin yok.sana ancak "ezilmiş şeftali" yakıştırması yaparlar.
  bu devirde piç olacaksın gerçektende ama işte karakter,yetişilen aile kültürü ve en önemlisi "vicdan" izin vermiyor.yoksa böyle orospuların elinde oyuncak oluyorsun..
  --- spoiler ---

  capetonian neden cinsel geçmişi kabarık bir kadınla evlenmek istememenin yobazlık olmadığından bahsetmiş:

  --- spoiler ---
  mantıklı olan hiçbir erkek ağzına gözüne götüne göbeğine attırılmış, litrelerce sperm içmiş, bukkake sırasında saçına gelen dölü banyoda temizlemeye çalışırken eli yapış yapış olmuş, golden shower fantezisinde ağzına yüzüne işenmiş, saçını toplatarak onlarca erkeğe sakso çekmiş, hot lunch fantezisinde göğüsüne sıçılmış, donkey punch için sevgilisine yalvarmış, onlarca erkek tarafından yatakta inletilmiş, onlarca taşak yalamış, defalarca rimjob fantezinde erkeklerin göt deliğini yalamış, içine bilmem kaç litre boşalınmış bir hatunla evlenmek istemez.
  --- spoiler ---

  dies irae kırmızı hapı henüz sindirememişlere de ayarı çakmış:

  --- spoiler ---

  "red pill'i hakeden kadinlar" ve "red pill'i haketmeyen kadinlar" diye ayirim yapmaya kasan adam, tam olarak red pill'i icsellestirememistir.

  neydi yasin 5 asamasi? inkar, ofke, pazarlik, depresyon, kabullenme.

  "ya aslinda her kadin oyle degil, bazilari red pill'i haketmiyor" diyen bir kisi, pazarlik asamasindadir.

  buraya kadar sabrettim de artik dayanamayacagim. red pill'i hakeden kadin nedir amk ya hahahaha.

  --- spoiler ---

  dies irae karısına ev işinde yardım edince daha çok seks alacağını sanan kılıbık erkeklere ayarı çakmış:

  --- spoiler ---

  sen o kadar çamaşıra, bulaşığa, temizliğe, ütüye filan yardım et, sonra karın seni seks yapmaya değer bulmasın. hatta bir de üzerine boynuzlasın. boşa giden onca emekleri için bu erkekler adına üzüldüm.

  şaka lan şaka ne üzülecem. beter olun amına koduğumun kılıbıkları, erkekliğin yüz karaları.
  --- spoiler ---

  ve yazdığı mükemmel entrysinde tüm erkeklerin kulağına küpe olması gereken tavsiyeyi vermiş:

  --- spoiler ---

  modern toplum kadını, erkeğin sikini içine sokacağı 3 tane delikten ötesi değildir. istisnalar olabilir elbette ama bunları ayırt etmek neredeyse imkansız. kaldı ki, diyelim bir istisnaya denk geldiniz ve harika bir kadınla tanıştınız. ileride değişmeyeceğinin hiç bir garantisi yok. en iyisi hepsine 3 tane kaygan delik olarak bakmaktır.
  --- spoiler ---

  cevirimanyaginazik erkek ve öküz erkeği karşılaştırmış:

  --- spoiler ---

  nazik sağlıklı diyetler gibidir. içinde bolca sebze meyve olan ama tatsız tuzsuz yemekler yediğiniz diyetler gibi. öküz erkek ise bir kfc kovası, steakhouse menüsü gibidir. etli, yağlı, lezzetli ama sağlığa zararlı.

  normalde nazik erkeğin sağlıklı olduğunu kadınlar da bilir. ancak bir kere öküzün fast food lezzetini alınca işte eskiden ben hiç yemek yememişim diyerek o alışkanlığı bırakamaz.

  kaç tane brokoli restoranını dolu gördünüz hayatınızda? ama taksim burger king ikinci darphane gibi çalışıyor.
  burger king'te yemek yiyenlere sorsan "ya abi biliyorum zararlı ama lezzetli işte vazgeçemiyorum" diyecek.
  --- spoiler ---

  rang my door kız arkadaşına kahvaltı hazırlama inceliği gösteren erkeklerin kadınlar tarafından nasıl görüldüğünden bahsetmiş:

  --- spoiler ---

  erkek değildir, kız arkadaşını mutlu etmeye çalışan bir oğlan çocuğudur.

  bu dünyada iki şeye inanırım birincisi aile hayattaki en önemli varlık ikincisi de kadınlara güvenmemek gerektiği, aşırı
  çakaldir.

  bunu gören hatun erkeğin o erkeklikten yavaş yavaş hatunlasan erkek ayarına düştüğünü gördükçe erkeği çekici bulmasına yarayan öğeleri kaybetmeye başlar. (bu dediğim olay kadınların hastalık vb durumlarinda geçerli değildir)

  --- spoiler ---

  sonsuzluk dostum bekaretin beyinde olduğunu iddia edenlere ayarı çakmış:

  --- spoiler ---
  meali: beni sikmeyen kalmadı. türlü fantezilere girdim. değerimin öküz gibi düştüğünün farkındayım. yaşım 35'e yaklaştı. yanımda yöremde kimse kalmadı. bu saatten sonra evlenip çocuk yapacak bir enayi bulamıyorum. kendi değerimi yükseltmek için böyle şeyler söyleyeyim bari. belki işe yarar.
  --- spoiler ---

  bekarete takan erkekleri eleştiren kadınlardan da bahsetmiş:

  --- spoiler ---

  bu hatunlar kendi kendini değersizleştirirken, değerli olduğunu kanıtlamak için bekaretin oldukça önemsiz bir olgu olduğunu can hıraş şekilde savunurlar. bekareti savunan erkeğe hemen düşman olurlar çünkü kendileri de değersiz olduklarının farkındadırlar. kompleksi tavırlar sergileyip agresif takılırlar. benim bedenim, benim kararım lafını ağzına pelesenk yapmış kaşarları dikkate almayın gençler. onlar kaliteli erkeklerin görüş alanından uzaklaşmanın, onlar tarafından tercih edilmeyecek olmanın verdiği ezikliği yaşamaktadırlar ve hiçbir zaman iyi bir eş olamayacaklardır
  --- spoiler ---

  kendinden daha zayıf olan kadınlara takan kadınlar hakkında da bir iki kelam etmiş:

  --- spoiler ---

  kadınların en takıntılı olduğu konulardan biri de kilolarıdır. şişman bir kadın zayıf bir kadını sevmez. onu daima kıskanır çünkü erkekler zayıf, ince vücutlu kadınları kilolu kadınlara tercih ederler. kilo, kadında antipati uyandırır.
  --- spoiler ---

  kadınların duygusal davranması hakkında da güzel yorumları var:

  --- spoiler ---

  hiçbir kadın mantıklı düşünerek sorunlarının üstesinden gelemez. bir başkasından yardım alır. mantık gerektiren konularda başarılı olamaz. kadınlar problem çözme değil problem yaratma odaklı canlılardır. duygularıyla hareket ederler ve mantıksal bütünlük kurmak adına erkeklere ihtiyaç duyarlar. pozitif bilimlerde başarılı olamamalarının sebeplerinden biri de budur. kısacası mantıklı düşünemediği için yaşamı duygusal tatmin odaklıdır.
  --- spoiler ---

  ringo cep the red pill'e saldıranlara ayarı çakmış:

  --- spoiler ---

  son günlerde kadınların, erkeklerden daha çok ilgi gösterdiği başlıktır. zemin ayaklarının altından kayıyor tabi. ufak da olsa birilerinin uyanması hazmetmesi zor bir durum. kuduz köpek gibi saldırmaları boşuna değil. kendileri yetmemiş zavallı meriç kankalarını da sahaya sürmüşler. zırlamalarınız artarak devam edecek ve bu çok eğlenceli
  --- spoiler ---

  myrica kız arkadaşı erasmusa giden erkekleri uyarmış:

  --- spoiler ---

  anca hatun kısmısı *roma çok güzel yeeaaa tarihi eser* muhabbeti yapıyor.
  onursuz 1
  ikiyüzlü 2
  kaşar 3
  ha sevişmek için mi gideceksiniz? hay hay, lakin sevgilinizden ayrılmayı unutmayın gitmeden önce. onurlu bir davranış olacaktır diyeceğim de, onur kadınlarda olmayan bir kavramdır.
  --- spoiler ---

  aynı konudan kertenkel44 de bahsetmiş:

  --- spoiler ---

  etrafımdan avrupa'ya giden kızlardan şunu öğrendim;

  karınızı-sevgilinizi şehrin en işlek kerhanesinde çalıştırın ama erasmus'a yollamayın.

  (bkz: anal queen)
  (bkz: cum bucket)
  --- spoiler ---

  somek kadınların birbirlerinin arkasından iş çevirme sebebini açıklamış:

  --- spoiler ---

  birbirlerini yok etmeye programlı oldukları içindir.
  --- spoiler ---

  sözlüğün en kaliteli yazarlarından karanlikruya bekaretin neden önemli olduğunu bilmiyormuş gibi yapanlara ayar vermiş:

  --- spoiler ---

  biri de düşünmez, neden bekaret önemli, günümüze kadar gelen bir gelenek diye? her geleneğin ardından güçlü sebepler vardır, bazıları önemini yitirse de bazıları önemini korur. kadında bekaretin ortaya çıkmasının sebeplerinden en önemlisi çocuktur. ilk çağlarda kadın güçsüz olduğu için bir çok kişinin tecavüzüne uğrayabiliyordu ve onunla evlenecek adam başkasının çocuğuna bakmamak için bakire bir kadın tercih ediyordu. evet bu günümüzde zayıflamış bir ihtimal de olsa başka sebepleri de var. özetleyelim:

  kadın domine edilmekten hoşlanan bir varlıktır. en feministi bile seks esnasında "beni becer, oramdan-buramdan sik, bana orospum de, ye beni, bitir beni" der. çünkü seks kontrolün ortada kalktığı kendi benliğinizin ortaya çıktığı bir andır. kadın ne kadar domine edilirse o kadar tahrik olur. erkek de tam tersi ne kadar domine ederse o kadar tahrik olur. şimdi işin evrimsel psikoloji kısmını geçelim soralım, bu şekilde zevk alan bir varlığın sizden önce biriyle hatta 10'dan fazla kişiyle birlikte olmasını tercih eder miydiniz?
  --- spoiler ---

  lütfü tellioğlu kadınlara değer vermenin neden yanlış olduğunu anlatmış:

  --- spoiler ---

  yine kadın doğası ile sizin ilişki beklentilerinizi, hayatın gerçeklerini, olası hayal kırıklıklarınızı ve yaşama ihtimaliniz olan travmaları göze alarak; kadınların hemen hemen hiçbiri ile ciddi ve istikrarlı bir ilişki dahi yaşamayın. inanın hiç gerek yok buna.

  ona vereceğiniz değeri bir köpeğe verin, daha fazla kıymet bilir. gidin barınaktan yavru bir sokak köpeği edinin mesela.

  kadınlarla sadece yatın.

  yatırım tavsiyesidir.
  --- spoiler ---

  tomorrowman kolay seks yapılabilir kadınların özelliklerini saymış:

  tanıştığınız bir kızın kolay yatağa atılabilir olduğunu gösteren göstergeler.

  not: tüm genellemeler yanlıştır, tetiklenip tetiklenip mesaj atmayın.

  --- spoiler ---

  1-) göbek ve dil piercing'i. nerdeyse yüzde yüz şaşmaz, tecrübe ile sabit. bir kızın göbeğinde piercing varsa yüzde 75, dilinde varsa yüzde 90 kolay kızdır.

  2-) dövmeler. kasık kısmında yada tramp stamp denilen kalça üstünde dövmesi varsa kolaydır.

  3-) normal hayatta "tanga" veya "g-string" giyiyor, bunları belli ediyor "rahat olduğu için giyiyorum" falan diyorsa kolaydır. yine tecrübe ile sabit. unutmayın kızlar dışarı çıkmadan önce aynada on saat kendilerine bakarlar, popolarını falan incelerler. yani zannetmeyin o beyaz tayttan görünen mavi tangayı farketmediler.

  4-) meme silikonu yaptırmış ise yine büyük oranda kolaydır. kendine güvenli bir kadın böyle meme silikonuyla falan uğraşmaz. büyük ihtimalle kendine güven sorunlarını var ve cinsel açıdan da kendine güvenmediği için memeyle dikkat çekmek istiyor. birde bunu yaptıran kadın 30 yaş üstü ise, extra kolaydır.

  5-) çok baskıyla büyümüşse. bu da nerdeyse hiç şaşmaz.

  6-) choker, tasma tarzı aksesuarları çok kullanan bir kızsa, büyük ihtimalle bilinçaltındaki submissive karakteri göstermek istiyordur. hamle yapmaya çekinmeyin. choke me daddy fantazisi vardır.

  7-) büyük halka küpeler. sebebini bilmiyorum ama gerçekten böyle bişey var, tecrübeyle sabit.

  8-) ot içiyosa. yine tecrübe. ot içip de zor olan kıza rastlamadım.

  9-) diğer kızlarla pek geçinemiyor, erkek "kanka"larıyla sürekli takılıyorsa. tabi erkek kankaları genelde meriçtir, söylemem bile gereksiz.

  10-) ailesi yaşlıysa. ileri yaşta çocuk sahibi olan ebeveynlerin çocukları böyle oluyor nedense.

  11-) babası tarafından sevilmemiş bir kızsa. bunu tüm dünya biliyor zaten, "daddy issues"

  12-) instagramda 1000'den fazla takipçisi var ve ünlü falan değil, normal bir insansa. bu da yeni nesilde çok var, ama sosyal medyadan bunlara yürürseniz, sizde o bin kişinin arasında kaybolursunuz. sizin üst bir seviyede olduğunuz bir sosyal ortamda onu hafifçe ezerek yürüyün.

  13-) milf tarzında bir annesi var ve kızıyla "kanka" ise. şimdi ünlü bir youtuber var, ismini söylemeyeyim dava açarlar ama kızı memeleri ile ünlü oldu (türk)

  14-) (bkz: thousand cock stare) bakışı varsa. bunu anlatmıyorum, bilen biliyor zaten.

  15-) gece hayatında çalışıyorsa, barmen veya dj ise, yada dj "kankaları" falan varsa.

  16-) sosyal medyada sürekli "feminizm" "bekaret beyindedir" gibi alakalı atarlı giderli şeyler paylaşıyor ise

  17-) hippi tarzında takılıyorsa
  --- spoiler ---

  esprili üslubuyla gerçekleri söyleyen frege başarılı bir erkek olmanın sırrını vermiş:

  --- spoiler ---

  genç erkekleri tekrar uyarıyorum. bakın, bütün büyük iş adamları, hata bilim insanları kadın düşmanıdır ama bunu açık açık söylemezler. aklınızı kullanın. kadınların sizi sömürmesine izin verdiğiniz bir hayatta hiçbir bok olamazsınız. liseli bir ergenin cebinden 53 lira çalan kızlar, sizin hayatınızdan 53 milyon dolarları götürürler, kaybettiğiniz paranın, fırsatların, hayatın farkında bile olmazsınız.

  sizin cebinizde şu anda 53 milyon dolar olmamasının ama büyük iş adamlarının, patronların, zenginlerin 53 mliyon dolarla kıçını silmesinin sebebi, bu adamların kadın düşmanı olmasıdır.
  --- spoiler ---

  mgtow türkiye manifestosunu açıklamış:

  --- spoiler ---

  türkiye'deki manifestosu 5 maddeden oluşur ve çok nettir:

  1. hiçbir ruh hastası kızın prenseslik hayallerine sponsor olmak zorunda değiliz.

  2. hayatımızı kızını prenses diye diye yetiştirip ruh hastası yapmış beyinsiz ebeveynlerin pisliklerini temizlemek için ve bir delinin nevrotik krizlerine katlanarak harcamak zorunda değiliz.

  3. bizim de hayallerimiz, amaçlarımız, hedeflerimiz var bunlardan bir ruh hastası (deli) bizi yasaların desteğiyle köleleştirsin diye vazgeçecek değiliz. kadını mağdur, zavallı, ezilen ve her türlü tazminata doğal olarak hak kazanmış bir kurban olarak gören yasaların düzenlemiş olduğu evliliklere evet demek için ancak enayi olmak gerekir ve elbette enayi olmadığımız için, evlenmiyoruz.

  4. kadınlar hayatın merkezi değildir. kendini evrenin merkezi olarak gören ve istediği her şeyin ona altın tepsiyle sunulması gerektiğine inandırılmış bir manyakla evlenmeyi kabul eden biri, ancak salak olabilir.

  5. yüzüklü, mücevherli, altınlı, düğünlü, gelinlikli, göbek atmalı, altın kesesi annemde kalacaklı, evlendiği için para alan kadınlı, çocuk doğurduğu için para alan kadınlı, damat yontmalı formatla tanımladığımız o aşklarınızı sikerler.
  --- spoiler ---

  red pill'in yaygınlaşmasından duyulan korkudan bahsetmiş:

  --- spoiler ---

  -nuriye koş! nuriyeee!
  -ay noldu merve? birine bişey mi oldu?
  -nuriye, çok fena kızım, çok fena. ergen oğlanlar akıllanıyorlar, hepsi kadın düşmanı oluyormuş.
  -neeeeey? sıçtık. biz daha evlendmedik!
  -ay nuriye, çok fena yan bastık ya. enayi koca bulamacak mıyız biz?
  -vah benim kadersiz başım ya. ay yemin ediyorum karım da çalışıp eve para getirmeli diyen bir kocayla evlenmek zorunda kalıcam ben.
  -bittik biz nuriye!
  -sıçtık ki ne sıçtık merve.
  -ya bari bütün oğlanlar kadın düşmanı olmadan hemen sokaktan geçen bi enayiyi ayartsak falan.
  -doru söylüyosssun kız, koş makyaj yapalım hemen.
  -ay hadi, koş koş koş, acele edelim hadi.
  --- spoiler ---

  buradan meriç kardeşlerimize seslenmiş:

  --- spoiler ---

  meriiiiç, naber nabıyon aslanım? hala kızlara saygı mı duyuyon?

  ama onlar sana saygı duymuyor meriç.

  sen onlar için, sümüklü bir yavru kedi kadar sevimli, sümüklerini sildikleri kağıt mendil kadar gerekli, götlerine taktıkları tampon kadar hayati, kuaförün fön çeken apaçi çırağı kadar anlamlı bir oğlancıksın ama sana saygı duymuyorlar be meriç.

  üzülme, olur mu?

  eğer acını soğutacaksa, onlar kimseye saygı duymuyorlar. ama sana duble saygı duymuyorlar meriç.
  --- spoiler ---

  erkeklerin evlilikte ne kadar mutlu olduğunu belirterek meriçlerin romantik hayallerini yıkmış:

  --- spoiler ---

  ben evliyim, ayrıca sözlükte bir trilyn başka evli erkek de var.

  hiçbirimiz mutlu değiliz ve karılarımızdan tiksiniyoruz. siz bu derdi yaşamadan mutlu bekarlığınıza devam edeceksiniz.
  --- spoiler ---

  edit2: the red pill aydınlanması hakkında alkışlamalık tanımlar yazanları gördükçe ekliyorum.

  edit3: the red pill içerikli tanımlarımdan en iyilerini de buraya ekleme kararı aldım:

  (bkz: #65988837)

  (bkz: #65898974)

  (bkz: #65863229)

  (bkz: #65648201)

  (bkz: #65413801)

  (bkz: #65195023)

  (bkz: #65173198)

  (bkz: #65163038)

  (bkz: #65088313)

  (bkz: #65008354)

  (bkz: #65601606)

  (bkz: #65731579)

  (bkz: #65505598)

  (bkz: #65029291)

  (bkz: #65089390)

  (bkz: #64940143)

  (bkz: #64930277)

  (bkz: #64927469)

  (bkz: #64927293)

  (bkz: #64925381)

  (bkz: #65997570)

  (bkz: #66022047)

  (bkz: #66036398)

  (bkz: #65572579)

  (bkz: #66141274)

  (bkz: #66266977)

  (bkz: #66251741)

  (bkz: #66054527)

  (bkz: #66039221)

  (bkz: #66149428)

  (bkz: #66323914)

  (bkz: #66204080)

  (bkz: #66172431)

  (bkz: #66393200)

  (bkz: #66287026)

  (bkz: #66287026)

  (bkz: #66266977)

  (bkz: #66253672)

  (bkz: #66765666)

  (bkz: #66729343)

  (bkz: #66667771)

  (bkz: #66634341)

  (bkz: #66540484)

  (bkz: #67087969)

  (bkz: #66981144)

  (bkz: #66434719)

  (bkz: #67015332)

  (bkz: #67152667)

  (bkz: #68760228)

  (bkz: #68591038)

  (bkz: #68790819)

  (bkz: türk kızı/@1f)

  (bkz: kız tavlamak isteyenlere tavsiyeler/@1f)

  (bkz: arthur schopenhauer/@1f)

  (bkz: dört kadınla evlenmek/@1f)

  (bkz: 25 yaşından sonra kızların değerinin düşmesi/@1f)

  (bkz: kadınların nazik ve kibar erkekleri itici bulması/@1f)

  (bkz: kezofeminizm/@1f)

  (bkz: feminizm/@1f)

  (bkz: türkçe seks replikleri/@1f)

  (bkz: şarkılardaki ezik erkek imajı/@1f)

  (bkz: erkeklerin zeki kadın sevmemesi/@1f)

  (bkz: kocasından fazla maaş alan kadın/@1f)

  (bkz: çirkin kadınları hor gören erkek/@1f)

  (bkz: türk kadınlarının cinsel fantezileri/@1f)

  (bkz: türk kızını boykot edememek/@1f)

  (bkz: the red pill/@1f)

  edit5: ekşi'de bulunduğum kısa süre içerisinde bir sürü kişinin bu aydınlanmadan tamamen yararlandığını gördüm. artık herkes hipergamiyi, dark triadı, alfanın sikip betanın hesabı ödeyeceğini biliyor. hatunların efendi erkek yerine piç tercihini görmeyen yoktu ama artık efendi erkekler nasıl kolayca piçleşeceklerini de öğreniyorlar. alfa olmadığı halde alfa gibi görünebilen dünyadaki milyonlarca erkek kızlar karşısında büyük başarı elde ediyordu zaten. ülkemizde de akımın öğretileri hızla yaygınlaşıyor. umut verici bir şey bu.

  edit6: ekşi'de bulunduğum bu kısa sürede tüm bu akımı götünden anlamışları da gördüm. bunu da not edelim. bu başlığa da olayı zerre kadar anlamamış bir sürü insan doluştu. başlıkta the red pill savunucuları da dahil olmak üzere neredeyse kimsenin olayı anlamadığını görüyorum. en tehlikelisi de bunun bir din gibi algılanması.

  bir de bu acı gerçekleri herkesin hazmedemediğini görünce politik davranmaya başlayanlar daha büyük bir sorun. adam "aslında kadınların da işine geliyor", "aslında piç erkekler piç değildirler" demiş. ahahahahah. smit bu konuda güzel şeyler yazmıştı ama uzun gelir size. onun yerine ringo cepten gelsin:

  (bkz: #67232547)

  son not: bu entry sonsuza kadar editlenecektir.
 • uygulamayı bilmeyenlerde işe yaramayacak haptır. the red pill sayesinde kızların karşısına çıkamayan bir sürü erkeğin başarı öyküleri mevcuttur. ekşi'ye geldiğimden beri bu hapla tanışmış belki de 50 kişi ile görüştüm. çoğu da ciddi anlamda hayatının değiştiğini söylüyor. türkiye gibi bir ülkede bile bu kadar insanın hayatı değişmesi başarısının kanıtı. dünyada milyonlarca erkeğin hayatını kökünden değiştirdi.

  hiçbir reçete %100 başarı sağlamaz arkadaşlar. uygulayıcının ciddi sorunları vardır vs. içtiğiniz ilaçların * bile %100 etki göstermediğini göze alırsanız bu hapın başarısını takdir etmemek haksızlık etmektir.

  buradaki çözümleri uygulayan zaten ezik bir insan değildir. adamlar önce frame önce frame önce frame diyorlar. uygulamışssan frame'in vardır ve ezik değilsindir.

  ben orta yaşlı biriyim. benim gençliğimde bu siteler yoktu. ben kendi kırmızı hapımı kendim buldum. dış görünüşüm aynı olmasına rağmen kızlar tarafından beğenilmeyen, dandik kızlarla çıkan ve onlarla bile ilişkilerini yürütemeyen ben sadece kızlara karşı davranışlarımı değiştirmemle büyük değişim yaşadım. benim dönüşümüm kolay olmadı, sonuçta benim zamanım kızların bugünkü kadar kolay seks yaptığı yıllar değildi.

  olay hatunların efendi adam yerine piç tercihinde bitiyor arkadaşlar. bu siteler de nasıl piç olacağınızı anlatıyor. burada takılanların çoğu zaten karşı cinsle başarılı olamamış en fazla vasat kızlarla beraber olabilenler. başarılı olanların fotolarını görseniz "muhaha bu tiple mi kız tavlıyorlar dersiniz". tipleri, paraları hatta bir kıza çıkma teklifi edecek cesareti dahi olmayanlar mucizeler yaratıyor bu felsefeyle.

  bu akımda savunulan fikirlere %100 katılmadığımı zaten defalarca anlattım. ama çoğu şeye katıldığımı söyleyebilirim. hiç bir şeyin fanatiği olmayın arkadaşlar. her şeyi daima sorgulayın. ne benim ne trp'deki herhangi bir yazarın ne skepticonun yazdıkları eleştirilemez değildir.
 • incel'lerin (iğrençliğin dip noktalarından biridir) sevişebilen halini ihtiva eden bir başka ruh hastası platformu. olay seks falan da değil aslında, normal davranışlarıyla herhangi bir kadının yanlarına yanaşması imkansız olduğundan içlerinde çok yoğun bir kadın nefreti var. bunu da strateji diye dışa vuruyorlar. kadınlar tarafından eziklenmiş olmanın çözümünü kadınları ezmekte buluyorlar, olayın tamamı kadını aşağılamak üzerine kurulu. normal ilişki kurmaktan aciz oldukları için yapacak başka bir şey bulamıyorlar tabi. sağlıklı bir insan evladı zaten bekarlığı abusive bir ilişkiye her zaman tercih eder, seks için insanlığından vazgeçmekle yetinmeyip bir de öğütlüyor bunlar.

  feministlerden pek hoşlanmam(hepsinden değil tabi), sjw'lerden tiksinirim, boku çıkan pozitif ayrımcılık da fazlasıyla sinirimi bozuyor ama bunları gördükçe saydığım gruplar gözüme iyi görünüyor. feminazilik zaten mide bulandırıcı bi'şey. gelgelelim, siz nasıl bir ortamda yaşıyorsunuz bilmiyorum ama, böyle kadınlar etrafınızdaki insanların %1ini bile oluşturmuyor. bunun oluşma sebebi zaten binlerce yıl insan yerine koyulmamış olmaları, bir erkeğin bunlardan görebileceği zorluk kadınların yaşadığının yanında solda sıfır kalır. buna verdiğin tepki de tekrar "erkek adam" gibi davranıp kadınlara yerini öğretmeye çalışmak. bravo amınakoyim ya inanılmaz zekice.

  edit: erkeğim.
 • anlamsız bir şekilde bok atılmaya başlanması birilerini fena halde gerdiğinin canlı kanıtı olan ve türkiye'de yaygınlaşmaya başlamasından dolayı mutlu olduğum birkaç yaşındaki öğreti. tamamen katılmam, o felsefenin kendimce hatalarını bulup daha fazla geliştirilmiş bir halini savunurum ama ne kadar kişiye ilaç gibi geldiği gün gibi ortada.

  normal halinde kadınların yanına bile yaklaşamayacak bir sürü erkeğin bu sitelerde vakit geçirmeye başladığı doğrudur ve bunların bu kadar hızlı bir şekilde müthiş skorlar elde ettiği de ne kadar faydalı olduğunu göstermektedir.

  dişil tahakküm tarafından tamamen pussify edilmiş erkekler kadınların istediğini yapmakta ve bu yüzden kadınlar tarafından istenmemektedir. bu akım efendilikten bıkmış erkeklere nasıl piçleşeceklerini ya da piç gibi davranacaklarını göstermektedir. ve kadınların canını sıkan bu ikinci gruptaki erkeklerdir.

  buralardan aldığı tavsiyeyle "bugüne kadar 50 kızla yattım", "tüm kız arkadaşlarımı terk eden ben oldum", "kadınlara karşı en ufak bir taviz vermem" imajı oluşturan erkeğimizin aslında omega bir tip olduğunu öğrenen hanım kızlarımız "amanın ben buna mı verdim?" diyerek şoka girmekte daha da korkunç olanı kendine güven kazanmış bu eski incelin "tripleneceksen ayrıl bana ne denizde balık çok" tavrı ise daha büyük bir şoka sokmaktadır. çünkü artık ayrılsa dahi kariyerinde ilk buluşmada kaliteli bir hatunu yatağa atmış ve canını sıktı mı next yapmış bir erkektir bu eziğimiz. başka hatunları da kolayca elde ettiğimi gören hanım kızımız muhtemelen barışma girişimlerinde bulunacak ama asla taviz vermeyen bu erkekten siktiri yiyince daha beter bozulacak ve sosyal medyada "erkekler de git gide kabalaşıyor yaf" diye şikayet edecektir.

  kadınlar rasyonel davranıp piç yerine efendi erkeği tercih edip bunun bir "doğal" bir norm haline gelmesini sağlayamazlar. evrim süreci çok çok yavaş işleyen bir süreç. daha önce 3472 defa anlattığımız gibi 200.000 yıl yaşında homo sapiens ırkının piç üyeleri bugüne gelmemizi sağlamasının yanında son 50 yılda efendi erkek seçmenin akıllıca oluşu bir hiç. duygularından vazgeçip efendi erkek seçen kadınlar elbette var ama bu doğaya aykırı bir şey. ve henüz bilim ve teknoloji doğaya tamamen kafa tutabilmemizi sağlayacak kadar gelişmedi. bunların evliliğinde iki taraf da mutsuz ama en acı olanı mutsuzluklarının adını koyamıyorlar. kadın ve erkek bedenine sahip cinsiyetsiz iki ruhun dostluğu o ilişki.

  hiçbir kadın silah zoruyla erkeklerle beraber olmuyor. hoşlandığı erkeklerle yaşamanın can sıkıcı olduğunu düşünen bir kadın kendi kendine yetmeyi seçebilir. erkekleri ya olduğu gibi kabul edip gerçek bir kadın olacaklar ya da kendi yollarına gidecekler.