şükela:  tümü | bugün
1196 entry daha
  • bir süredir bu başlığa bakmıyordum olay artık iyice sezen aksu tartışmasına dönmüş. kim kime laf yetiştiriyor belli değil. işin tuhafı şu ki;

the red pill sadece erkekler için geçerli bir akım değil, kadınlar için de the red pill for women adıyla mevcut.

sadece erkekler kandırılmıyor, kadınlara da bir ton yalan söyleniyor. bunu medya yapıyor, toplum yapıyor, aileler yapıyor, okullar yapıyor. kandırıyorlar bizi. türlü yalanlar söylüyorlar.

sonuç ne peki? hayatlarında neyin yanlış gittiğini bir türlü anlayamayan, nerede hata yaptığını göremeyen, kendisine aslında gerçekle alakası olmayan bir hayal dünyasının satılmaya çalışıldığını fark etmeyen ve bu uçuk beklentiler karşılanmadığından dolayı da mutsuzluk içinde bilgisayar oyunlarına, romantik filmlere, bilim kurgu hikayelerine, antidepresanlara sarılmış yığınların beklediği şey kendi kırmızı hapları yalnızca.
  • objektifliği ve dürüstlüğü ilke edinmiş biri olarak söylemeliyim ki:

the red pill for women tam anlamıyla saçmalık. oradakiler de embesilin... öhöm! yanılanın önde gideni.

ulan ben bu açık sözlülükle bu yaşıma kadar nasıl yaşadım hayret ediyorum. şükür ki ne isa'ya ne musa'ya yaranmak gibi bir derdim var.
  • dante'nin cehennemine dönmüş trp kakofonisinde beyin yakan itiraflar başladığına göre ben de itirafta bulunayım: gerçek hayatta christinith'ın kocası mertebesinde bir betayım.

https://m.youtube.com/watch?v=xpv8f48tlja

şaka maka dafuq did i just read.
  • ahlak yoksunu cum bucketlerin ve en az onlar kadar şeref yoksunu, şantajcı meriçlerin bok attığı oluşum.

bugün, bu başlık üzerinde aylardır red pill ve belirli yazarlara bok atarak prim kasmaya çalışan şantajcı meriçin ne kadar içi pis bir insan olduğunu öğrendik.

yukarıdaki ahlaksız bayanın iddiaları doğru mu bilmiyorum fakat the red pill başlığında prim kasmak için, sözde kadın hakları savunuculuğu yapan meriçin gerçekte takıntı haline getirtidiği evli ve çocuklu bir kadına yaptığı şantajlar doğru ise kendisinin omurgasız ve aşağılık bir insan olduğu kesindir.

hoş valla kendisi ile ilişkisi bulunan evli ve çocuklu bayanın suçu da yok değil. suçun çoğu bu ahlak yoksunu cum buckette zaten. kendisinin nick altına bakarsanız bir sürü omurgasız meriç tarafından güzellemeler göreceksiniz. meriçlerin omurgasız ve şerefsiz kişilikler olduğunu bildiğimiz için şaşırmıyoruz zaten.

solipsizm o kadar derinlere işlemiş ki yaptığı ahlaksızlığın farkında bile değil. yok beni çok üzdüler, ben neler neler yaşadım gibisinden kurban mentalitesiyle gerizekalıların duygularını sömürüyor.

madem çok üzüldün. evli ve çocuklu olmana rağmen internet üzerinden tanıştığın erkeklerle ilişkiye girmeyecektin. facebook adresine kadar her bokuna kadar bilgini vermişsin sonra bana şantaj yapıyorlar diye ağlıyorsun.

hem ahlaksızsın hem de gerizekalısın.

umarım kocan olacak saf eleman senin ne kadar pislik bir varlık olduğunu anlar.

şantajcı meriçe gelince. azıcık yüzün kaldıysa bir daha bu başlığa uğramazsın arkadaşım hatta hesabını kapat istersen. ama meriçsin, omurgasızsın o yüzden pek tesiri olacağını zannetmiyorum

pislik yaratıklar.
  • şantajcı meriç theme

https://www.youtube.com/watch?v=6p3fsa0olbq

neyin ortasındaymışız lan biz kaç kaç filikalara kaç.
  • (bkz: too much information)

gece vakti yattığım yerde güzel güzel camel - curiosity dinlerken yatak odamı boys anılar bassa bu denli acaip bir buzdağına çarpan titanik yolcusu hissi yaşayamazdım. manyak mısınız kardeşim. memleketin polisi var mahkemesi var, umuma açık the red pill panelinde sahneye çıkıp "bu bana şantaj yaptı şu şöyle otele geldi böyle bacıma sövdü" diye ne anlatıyorsunuz. konuyla alakası ne. flashmob mu lan bu, tarantino filmi mi, pawn shop bodrumunda bizi mi sikeceksiniz, neler oluyor lan?
806 entry daha