şükela:  tümü | bugün
  • hayatıma renk katan öğreti.

(#71207758)

toplanın anlatıyorum. biz aslında anti trp olarak bir klanız; her dolunayda toplanıp erkekleri nasıl tuzağa düşüreceğimizin sinsi planlarını yapıyoruz. bunun için çeşitli yöntemlerimiz var; ve tabi ki rakiplerimiz de var. taktiklerimizden biri trp'nin kahraman neferlerinin (bkz: yavrukurtlar) ekşisözlük entrylerini eksilemek. bir diğeri de birbirimizin yazdıklarını favorilemek. bu iş ciddi kaynak isteyen emek isteyen bir çaba; onca işimizin gücümüzün arasında trp cephesinin kahraman neferlerinin (bkz: yavrukurtlar) profillerini inceleyerek açıklarını arıyoruz. işimiz gücümüz olmasa daha neler yaparız. ama maalesef her seferinde külyutmaz trp neferlerine yakalanıyoruz. kötü olmanın kaderi bu...

(bkz: il cimitero di praga)
    madem jose saramago geldi, tabağı boş göndermeyelim umberto eco parodisi ile cevap verelim. (bakmayın denk gelmiş gibi göründüğüne aslında önceden anlaştık, dies irae de bizden; o ortalıyor biz gol atıyoruz.)
  • her iki tarafı eleştirenleri de aynı durumdadır. eleştiri sunduklarından farklı davranmazlar, gelip orta yoldan hep aynı şeyleri yazarlar "tencere dibin kara seninki benden kara" misali...
  • hala straponla götümüzü sikmek isteyen bir deli geldi diyorlar bana ya aksksksk.

penis kıskançlığı yüzünden adı korkuyla sayıklanan o azametli straponla, boklu bir göte niye talip olayım ki lan ben? hemen niye götünün üzerine alınıyorsun? :)

"benüm şeftalü gibi amcümü skücükler" diye aklı sıra kezban parodisi yapan gençlerin idollerine bak hele, göt elden gidiyor diye akılları çıktı iki gündür. birinci sınıf alfalık cidden.

hayır seni mini çakal hayır, asla bütün red pill'cilerin götünü strapon'la sikeceğim demedim. bu anlı şanlı bir iftira. çünkü kendine taraftar bulmak için mağdur olmak istiyorsun.

ben "parası neyse veririm, istediğim kadını satın alırım. çünkü bütün kadınların bir fiyatı vardır" diye gelip, bana para karşılığı seks teklif etmeyi "alfalık / erkeklik" zanneden bir sığırı sikerim dedim.

onun da tek sebebi, böyle düşünen bir sığırın yaşam gayesini sikmek üzerinden tanımlaması, yoksa galoş takılmış bir serçe parmak bile, prostat muayenesinde boşalan ezikleri sikmek için yeterli olur. strapon için gümrük vergisi ödemeye gerek yok. kim bu ezikler? "bütün kadınlar paraya verir, sadece meblağı ve ödeme şekli değişebilir" diye pislik, leş bir iftira atanlar.

ha durup dururken mi elime strapon'u alıp koştum ben peki? ona da hayır.

bu "sikme" mevzusunu siz açtınız.

buyrun bir red pill'cinin, ekşi sözlük'te, the red pill başlığında yer alan, the red pill tanımı:

"paramız biterse ya da sikimiz kalkmazsa sizi evde bulamayız."

hatta cımbızlıyorsun diyorsunuz, o yüzden tam metni paylaşacağım:

"sözlük yazarlarının ve diğer internet kullanıcılarının yaptığı en büyük hata; the red pill öğretisi'ni kadın düşmanlığı olarak algılamak. böyle bir şey yok. bu öğretiyi benimsemiş hiç bir erkek; ''kadınların canı cehenneme, yaşasın penisi olanlar'' diye bir şey demeye çalışmıyor. ya da hiç biri ''kadın evde otursun çocuk baksın, s*kimiz kalktığında eve gidip sikelim, hepsi bu'' gibi bir düşünce içinde değiller.

onların demek istediği şey tam olarak şu aslında. s*kimizin kalkmadığı gün sizi asla evde bulamayız. çünkü siz yapınız gereği güce ve iktidara tapan canlılarsınız. önce bunu kabul edin. paramızın bittiği gün terkedip gidecek, gücümüzün tükendiği gün ilk fırsatta aldatacaksınız."

siz dediği bütün kadınlar he :)

bak bir de şöyle bir "yüce gönüllülük" yapıyorlar bana, adeta kıyak geçiyorlar:

eğer ben bu kadınlardan değilsem, ne mutluymuş bana. ama ben böyle değilim diye, diğer 3 milyar kadın bu rezil tanımlamadan ayrı tutulamazmış. dünyayı kendim gibi bilmeyecekmişim. ve bu, başlı başına kadın düşmanlığı değilmiş, kadınların yapısıymış.

23 favori almış bu tanım. favorileyenler içinde "ühü ühü ben bile eykek halimle bu kaday küfüy etmiyoyum, pis kejban" diye mesaj atıp zırlayan bir varoş, bir ünlü red pill'cinin benim gibilerle "seviyesiz tartışmalara girmek için açtığı" yan hesabı ve çok ünlü bir "the red pill fedaisi" var.

sonra bana diyorlar ki; "ama biz sana makale verdik, sen okumadın. o yüzden haksızsın."

yahu böyle bir düşünceyi destekleyen makale olabilir mi yahu? ki okuyacağım bütün makaleleri, onu da ihmal etmeyeceğim.

eğer siz red pill'in tanımı bu bahsedilen şey değil diyorsanız amenna. başım gözüm üstüne.

kesinlikle götünüzde gözüm yok. kendinizi geliştirmek, ele güne muhtaç olmamak, ekonomik özgürlüğünüzü ilan etmek, yabancı dil öğrenmek, spor yapmak, bakımlı olmak falan olumlu şeyler. tabii ki bunları red pill öğretisi icat etmedi, o yüzden salt bunları içeriyor diye bu öğretinin "her şeyini" doğru kabul edemeyiz. bu olumlu şeylerin tamamı hem kadınlar hem erkekler için geçerli.

ama; "bize vermeniz için paramız olmalı, yoksa vermezsiniz. çünkü evrimsel psikolojinizin tatsız sonucu gereği para / meta / fayda karşılığında seks yapıyorsunuz. neden? çünkü paramız bitince bizi terk eder / aldatırsınız." diye rezil iftiralar atan ve buna bütün kadınları dahil eden sığırlar straponla sabana koşulsa yeridir... bunda bir yanlışlık yok.

ha bir de sürekli kadınlara "feminist gailelerle aile kurumunu siken, en çok para, pul, makam kimde varsa o erkeğe koşan, kendisine sadık erkeğini güç için aldatan, hipergamik canlılar" diyen erkekler, bir anda aşırı ortodoks ahlaka büründü nedense.

ya sen bir kadınsın neden küfür ediyorsun tüü, ayıp diyorlar bana.

red pill'ci erkekler "sikimiz kalkmazsa sizi evde bulamayız" derken sikmek ok. o zaman sikmekte-sokmakta hiiiiiiiç sorun yok. siken / siki olan siz olduğunuz müddetçe istediğiniz gibi bundan bahsedebilirsiniz. neden ben sikmek lafını geçirdiğimde birden ahlakınız akıllarınıza geldi peki? siz bizi sikmekten böyle kolayca bahsedebiliyorsunuz, neden ben, bana para karşılığı seks teklifi edecek bir sığıra aynı dilden cevap veririm deyince "hayvanlaştım" birden?

ki benim cinsiyetimi, sırf beni meydana getiren sperm hücresinde y yerine x kromozomu vardı diye, böyle korkunç ve azap verici ölçüde adaletsiz sıfatlarla tanımlayan birine ne küfür etsem azdır. asla gocunmuyorum.

gerçekten ahlaksız, hayasız, milletin karısına kızına iftira niteliğinde olan, halkı kin ve düşmanlığa sevk eden, bir zümreyi cinsiyeti ve fiziksel özellikleri üzerinden aşağılayan, şerefe karşı işlenen suçlar barındıran argümanlarla savunulan, nefret suçları ile dolu bir "öğreti".

the red pill böyle bir şey değil diyorsanız ilk önce bu başlık altında yazılan ne rezil hakaretleri favorilediğinize, desteklediğinize bir bakın. kendi öğretinizi temize çıkarmak zorunda olan biz değiliz çünkü.
  • "kadın erkek ilişkiler deyince evrimsel psikoloji, hipergami, survival of fittest vs. ; ana babaya komşuya okul arkadaşına gelince bayramınız mübarek olsun." kozniku

hakkında yapılan yukarıdaki eleştiriye sonuna kadar katıldığım "öğreti".
    "bütün kadınlar 3 delik anamız hariç " diye düşünüyorlarsa demek

peşin edit: dies irae, he paşam de'ler ayrı yazılmalıydı , sen ciddeye alıp boşuna entry kasma
    not: kadınların 3 delik olarak görülmesi red pillcilerin tavsiyesidir, benim görüşüm değildir
  • o değil de, bize yıllarca " kadınlara karşı nazik ve centilmen olun, kadınlar çiçektir, onları üzmeyin" gibi telkinlerde bulundular. şimdi bakıyorum da, nazik olmamız söylenen canlıya bak amk. ben hayatımda hiçbir kadından böyle sözler duymadım, lan. hatun entry girince şok oluyorum. " vibratör, boklu göt" vs. hakikaten leşsin mk. gerçi ekşi sözlük teyzelerinde acayip bir kompleks var. ne biçim küfürler, ne biçim hakaretler ediyorlar, insan hayret ediyor.

bir de fularlı meriçler olduğunuzu kanıtlarcasına süslü püslü, uzun ama bomboş entryler giriyorsunuz. malum şahısların entrylerini zaten okumuyorum. vakit kaybı.
  • 17 yaşında lise felsefe dersine merak salmış bireylerin altına sayfalarca metin düzdüğü şey.

emmiler nasıl dozer izler öyle izliyip gidiyorum burayı. böyle şeylerin ciddili tartışılması güzel yine de.
  • kendisine doğru düzgün bir eleştri yöneltilememiş hap.

(bkz: #71208627)

sekse sevişme dediğimi hatırlamıyorum. "sevdiğin biriyle seks yapıyorsan onun adı sevişmedir" diyenler sevdikleri insanla yaptıkları her aktivite için sevişme kelimesini kullanmaları gerekir. mesela dün yakın arkadaşlarınla halı saha maçı yaptın diyelim ki. sen bunu anlatırken "dün public bir mekanda grup sevişmede bulundum" mu diyorsun?

benimle kan bağı olmayan, benim çocuğumu doğurmamış/doğurma ihtimali bulunmayan bir kadını çok sevmek için bir nedenim yok. tutup da olayı "red pillciler ana babasını kardeşini bile takmaz"a getirmeniz anlamsız.

dünyada koşulsuz ilişki diye bir şey yok. anne babanızın sevgisi koşulsuz değil; sadece koşulları değişemeyecek türden bir sevgi. her halt menfaat üzerinden dönüyor bu dünyada. hala bunu görememiş gibi yapıyorsunuz.

piyasa şartlarında kapışacak façası olacak; başarılı olan herkesin sırrı minimum maliyetle maksimum fayda elde edebilmenin yollarını aramalarıdır. meriçler gibi üç koyup üçün birini almak hayatta mutlu olmamızı zorlaştıran bir şey.

the guardian'a paçavra demiyorum ama bünyesinde julie bindel gibi bayağı radikal ve meşhur bir feministi barındırması dahi taraflı olabileceklerinden birinin göstergesi. gene de "ya siktir et o gasteyi" demek yerine sundukları delilleri çürütmeyi tercih ederim.
  • kadınları "en çok parası olana veren pragmatik canlı. sikimiz kalkmayınca evde bulamadığımız hipergamik varlık. sadakatsizlikliği / ahlaksızlığı evrimsel psikolojisinin getirdiği bir özellik olan, güce tapan yaşam formu" diye tanımlayan öğretinin savunucusuna yıllar boyunca "kadınlara çiçek diyin" diye öğretilmiş. sjdjdjsjsj.

kadınlar da çiçek değil zaten, iyisi kötüsü olan ve iyilik / kötülük kavramı için erkeklere özel bir ahlâk kullanılmayan insanların kadın olanı.

the red pill'i anlatılırken bizi "sikmekten" ve "bunun evrimsel psikoloji ile açıklanan formüllerinden" istedikleri gibi bahsedilebilirler, bunda bir sorun yok. ama biz aynı dili konuşunca "ama sojluk abyalari çok küfüy ediyoyyyy :("

ahlakı demokrasi zanneden kullanıcıları olan bir hap işte. işlerine gelince o vagondalar, işlerine geldiğinde uzaktan el sallıyorlar.
  • arap prensi esprisi nereden çıktı diyordum bir entry'nin aşağıdaki kısmını atlamışım. durmadan dalga geçtiğim için pişmanlık yaşadım, güne buruk başladım. ben ne bileyim sizin etrafınızdaki kadınların (sevgilinizin, karınızın, annenizin, kardeşinizin, arkadaşınızın) bu potansiyelde insanlar olduğunu; hayatı bu endişelerle yaşadığınızı...
    arkadaşlar bütün esprilerimi geri alıyorum; öfkenizi anlıyorum, özür dilerim. ama inanın hayat güzel, böyle olmayan kadınlar da var hayatta; aramaya ve samimiyete inanın, arap prensine de öykünmeyin...

"şimdi sen diyorsun ki kadınlar güce tapmaz? bak sana güzel bir hikaye paylaşayım ingilizcen varsa aç oku. ortalama bir kadının gerçek bir güç karşısında ne kadar kendini kaybedebildiğinin kanlı canlı örneği.

hadi ingilizcen yoktur belki özet geçeyim: adam (muhtelemen bir asker) kız arkadaşı ve kız arkadaşının kız kardeşi ile bir gece klübüne gidiyor. adam gecenin başında kıza evlenme teklif ediyor, kız kabul ediyor. insanlar tebrik ediyor, içki ısmarlıyor v.s. gayet mutlu bir ortam.

mekanda bir arap prensi ve 10 arkadaşı geliyor, kız yok. bok gibi zengin herifler. bunlar için gelecek olan kızlar geç kalmış. arap prensi, garsona para verip adamın kız arkadaşını işaret ediyor. garson da hayır deme lüksü olmadığından, kız nasıl olsa reddeder diyerek kıza gidiyor. şimdi sevgili strapon sevdalısı bu noktada sevgilisinden yeni evlenme teklifi almış bir kızın, sevgilisi de yanındayken, arap prensinden gelen paraya ne demesi lazım?

hayır yanlış tahmin ettin, kız bir anda adamların masasına geçiyor, striptiz yapıyor, heriflerin siklerini elliyor v.s.. detaya girip can sıkmanın anlamı yok. gecenin sonunda herif kızı terkediyor, kızın kız kardeşi kafayı yiyip kıza sürtük v.s. demeye başlıyor. hatta hikayenin sonunda bizim oğlan kızın kız kardeşi ile çıkmaya başlıyor öc almak için. he bu arada, arap prensi beklediği kızlar geldiğinde bizim "taze nişanlı" kızımızı direk başından savıyor. çünkü hatunla eğlendi, işi bitti. daha genç ve güzeli var artık." stormshadow
  • melih gökçek gibi olma sanatıdır.