şükela:  tümü | bugün
  • martin freeman'ın da yer alacagi bbc yapımı suç-drama dizisi.
  • karaktere ilk bakış gelmiş bbc'den.

bbc + martin freeman + suç/drama = i'm in.
  • martinciğim varsa ben de varım. zaten sezonlarca dizi gömmekten hoşlanmayan bir mini dizi sever olarak izlerdim, martin freeman varsa bir kat daha hevesle izlerim.
  • (bkz: line of duty)
  • harika bir sezondu mate! bbc ve martin reyis yapmış yapacağını. liverpol aksanı biraz garip olsada insan kopamıyor.
  • martin freeman dizide oynamıyor, tek kelimeyle döktürüyor... müthiş bir performans. ödüllere boğulmalı adam. her sahneyi heyecanla izledim adam sayesinde. sonu hafiften ucu açık bitti, belki bir sezon daha yayınlanabilir. şaşırtıcı bir ilerleyişi var. karakterler, çatışmalar başarılı. ama martin freeman çok başka bir yerde...
  • blutv'de mevcuttur. yazılmış fakat tekrar etmekte fayda var martin freeman'ın performansı müthiş.
  • 6 bölüm izledim, sezon bitti mi onu da tam anlamadım yeni bölümler geliyor olabilir, schevcenko ya benzeyen arkadaşın oyunculuğu güzel, dr watson u oynamıştı daha önce. yalnız burada diziyi abartmışlar onu belirtmek isterim.

öncelikle hikaye çok dolu değil, film çok akıcı değil, suç dizisi deniyor da suçtan çok aile ilişkileri üzerine, ben çok beğenmedim. başroldeki polisin 6 bölümde yaptığı işi behzat ç. ve ekibi tek bölümde yapar, çok daha dolu senaryo oluşturabilirlerdi.

özetle film ehh, senarya ortalama altı, başrolün oyunculuğu iyi, sadece polisiye izlemek için gelen varsa başka alternatifi düşünsün derim 6. bölüm sonu itibariyle...
  • ikinci sezon onayını almıştır. martin freeman'ı bir sezon daha bu rolde izleyecek olmak süper.

https://twitter.com/…ess/status/1506059956872781827

hesabın var mı? giriş yap