şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı.
  • tipik ekşi sözlük yazarı. benim en beğenilenlerimin çoğunun komik facebook durum güncellemeleri veya survivor all star olması onu baya bir rahatsız etmiş ve durumdan istifade benim forum yazarı olduğumu söylemiş. peki kendisinin en beğenilenlerine baktığımızda da bir sürü komik facebook durum güncellemeleri olduğunu görüyoruz herhalde kendisi bilim kurgu tarzında entryler yazdığını zannediyor. bir de forum yazarı demişsin de yazdığım şeylerdeki düzgün türkçe kullanımına bak formata uygunluğuna bak gel de ondan sonra forum yazarı diyebiliyorsan de.

bu arada benim merve aydın fanı olduğumu ilan etmiş yok onu destekleyecek zekada seviyede birisiymişim vs. bir kere ben birinin fanı olacak kadar ergen değilim. ama sen sadece televizyondan gördüğün birine "gerizekalı" diyecek ve bunu yazacak kadar ergensin bence.
  • unutmayacağım bu arkadaşı. ömrüm oldukça ortamlarda adını/mahlasını anacağım. diyeceğim ki “bu adam, bu şahıs, genç kadınların ölümünden sırf zenginler diye utangaç bir mutluluk duyuyormuş”
    allah akıl fikir versin!
    allah vicdan, merhamet versin!