şükela:  tümü | bugün
  • efsanevi alman heavy metal grubu accept'in 4 ağustos 2017'de çıkaracağı stüdyo albümü.

01. die by the sword
    02. hole in the head
    03. the rise of chaos
    04. koolaid
    05. no regrets
    06. analog man
    07. what’s done ıs done
    08. worlds colliding
    09. carry the weight
    10. race to extinction

albümün ismini taşıyan the rise of chaos için de bir single yayınlandı: https://open.spotify.com/…um/7v2zsv5ohin6kvvoz40iqs
  • günlerdir carry the weight şarkısını dinliyorum. yiğidim aslanım dünyanın yükünü omuzlarında taşıma bak dünya boka sarıyor koy götüne sittiret temalı sözleriyle kendini tekrar tekrar dinletiyor bana. bir diğer favorim ise koolaid. single olarak çıktığında çok da dinlememiştim ama albüm çıktıktan sonra bu iki şarkıya baya sarmış vaziyetteyim. albümde ölümcül slow ve akıllara zarar verecek hoffmann solosu eksikliği var ama güzel albüm.
  • cayır cayır yanan albüm. lan bu grubun elemanlarının hepsi 50 üstünde, solisti 63 yaşında. hayvan gibi bir ses, hayvan gibi riffler. nasıl bir performans bu arkadaşlar? mükemmel bir albüm olmuş. spor playlistime kafadan giriş yaptı dedeler, 10 üzerinden 10.
  • müzik çok göreceli bir kavram. şuraya bir şey yazmadan internet genelinde nasıl yorumlar almış bir bakayım dedim. albümü vasat bulan mı istersin, yerden yere vuran mı.

bir accept fanı değilim ama 3 haftadır deli gibi dinliyorum albümü yolda, vapurda, metroda, sporda. 2010'da canlı da izlemiştim kendilerini. belki fanlarının beklentileri çok yüksektir bilemicem ama uzun zamandır aralıksız dinlediğim en keyifli albüm the rise of chaos.
  • grup elemanlarının yaşına dikkat etmeden baktığınızda inanılmaz iyi bir albüm. yaşlarına dikkat ettiğinizde ise doğaüstü bir albüm.