şükela:  tümü | bugün
  • türkiye’nin rock fm’den sonra kalmayan rock radyosu kontenjanını tekrar açacak olan radyo. biraz daha bekleyecez gibi görünüyor şimdilik.

edit: sanırım ilk etapta sadece internet üzerinden olacakmış. üzgünüm ama tutmaz bu şekilde. şahsen radyoyu sadece arabada ve frekans üzerinden dinlemeyi seviyorum. maliyetler filan kallavi biliyorum ama yine de bu şekil zor be meto.
  • şu an yayına geçmiştir.

link
  • uzun zamandır hasretini çektiğimiz, test yayınından canlıya geçişini sabırsızlıkla beklediğimiz radyomuz. metehan mert çakır'a emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz, yeah!
  • (bkz: metehan mert çakır) ın emekleri ile ortaya çıkan yeni rock radyosudur efenim. rock fm efsanesini yaratan da metahan ve (bkz: mesut süre) dir zaten benim gözümde. yeni efsane rock radyosu da bu olacaktır. umarım yakın zamanda araçlarımızda dinleme şansını yakalarız.
  • yayın linki: http://centauri.shoutca.st:9039/…am.mp3/;stream.mp3

uygulamalara ekleyip dinlenebilir...
  • test yayınları başlamıştır. keyifle dinleyebilirsiniz. özlemişim böyle müzik dinlemeyi.
  • en güzelinden bir akıllı telefon aplikasyonu ile tadından yenmeyecek merhum rockfmin küllerinden doğan metehan mert çakır projesi.
  • özlediğimiz tadı vereceğini düşündüğüm, test yayınlarına başlamış radyodur.
  • gençlere hayırlı olsun, karasal yayın yapmayan hiç bir radyo işime yaramaz. bu yüzden şehir üniversitesi radyosu bana göre fm 91 i boşuna işgal etmektedir. gece; radyo, radyodan dinlenir, telefondan değil.
    hamiş: hadi gözünüz aydın, ben; yeni, yeniden, bir daha, bir daha hırçın golcü olmak üzereyim belki oldum bile.
    bir de, ben bu hamişi sevdim ya.
    hamiş2; sabahın hamişi:" demedim mi demedim mi, akşam, size söylemedim mi? sabah oldu; hoş buldum çılgın goller sahasına. doğrusu da bu ya, bayılıyorum doğrusu gollerime"
  • metehan mert çakır’dan az konuşmasını bol müzik yapmasını, mesut süre’den de tersini diliyorum :)