şükela:  tümü | bugün
  • 12 yaşında bi yazar.
  • fetöcü, himmetçi ve maklubecileri başlığı altında toplayacak yazar. başlığı altına her kim yazarsa bilin ki maklubeden beyni yanmış bir müptezeldir.
  • (bkz: keriz)
  • (bkz: yazık lan kimin çocuğuysa)
    hadi biz engelledik gözümüz görmez de allah anasına babasına sabır versin. en çok öğretmenine acıyorum bu ilkokullu zerzevatın. bunu şimdiden kısırlaştıracaksın ki üremesin.
  • tinerci, engelle geç uğraşma.
  • yavrucum başlıkta yazdığıma nick altımdan niye cevap veriyorsun ? başlıkta olan başlıkta kalır. kaldı ki mesaj atıp engellemiş de değilim, ilk engelleyen sensin.
  • (bkz: #93665776)

agospas24 nickli müptezelin yukarıdaki entryi göt korkusundan alakasız bir şekilde değiştirilmesiyle göt etmiştir. haydi şimdi siktir git başka kapıya!
  • iğrenç adam.
    ağzından salyalar akıyor.
  • galatasaray düşmanlığını tez zamanda bırakmazsa tez zamanda kanser olup ölecek bir yazar.

yada bırakma geber amına koyim.
  • çevresine hangi takımı desteklediğini söylüyor bilmiyorum fakat galatasaray tüm ailesine soykırım yapmış gibi davranıyor.

bu derece anormal galatasaray düşmanlığının altında psikolojik nedenler aramadan edemiyorum.

bence tüm hücreleriyle galatasaraylı olmak istiyor fakat çevre baskısından(özellikle ailesinden) çekinip bunu itiraf edemiyor. ve bu ağır bastırılmış duygular gönlünce galatasaray taraftarlığı yapan insanlara nefret olarak geri dönüyor.

ne diyelim allah sabır versin