şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mad men'in yaratıcısı matthew weiner'ın yeni projesi.
 • mad men'in yaratıcısı matthew meiner'in bir sonraki projesi: kendilerini romanov ailesinin günümüzdeki torunları olarak gören insanlar etrafında toplanmış bir antoloji serisidir. romanov ailesi, rusya'yı 1613'den bolşevikler 1917'de ele geçirene kadar yöneten son hanedandı. 1918 temmuz'unda çar nikolas ıı, çariçe alexandra ve beş çocuğu ve kalan sadık hizmetkârlar öldürüldü. nicholas ve alexandra'nın kızı anastasia'nın saldırıdan kurtulduğu efsanesi de dahil olmak üzere komplo teorilerine ilham kaynağı oldu. gösteri için tarih tam olarak belli değil, ancak 2018 baharında amazon'da olacağı bekleniyor.
 • 12 ekim'de başlayacak diziden ilk teaser yayınlanmış.
  https://www.youtube.com/watch?v=lhj1jognbyi
 • oyuncu kadrosunda the dark knight'ta harvey dent'i canlandıran aaron eckhart'ı barındıran dizi.
 • mathew weiner gibi takıntılı bir adamın muhteşem detaylarla zenginleştireceğini düşündüğüm proje.
 • ilk sezonu 8 bölümden oluşacak amazon'un yeni dizisi. yeni bir fragman salmışlar.
 • kadroyu görünce çıldırdığım, tarihin en klas dizisinin yaratıcılarının yeni projesi. biraz önce izledim fragmanları ve gidip hemen "bunu sözlükte açmamışlardır eheh" diye geldim ama maşallahınız var sayın suserler. neyse biz yerimizi en önlerden alalım da sonradan görme demesinler. heyecanla bekliyoruz.

  mad men, house of cards gibi dizilerden ve ayrıca dark knight serisinde oyuncular var. çok sağlam kadro çok.
 • kadrosu epey iddialı bir yapım. mad men'den roger'ın yanı sıra meşhur "kızıl" da listede. morten suurballe de kadroda sayılanlardan. bakalım, iddiası konuya da yansıyabilecek, seyirciye umduğunu buldurabilecek mi...
 • amazon'un 12 ekim'de başlayacak yeni dizisi. dizinin resmi fragmanı yayınlanmış.
 • mad men diye soze basladiklarindan uc yildir gorusemeyenlerin heyecaniyla kostum. meger henuz ilk iki bolum verilmis;

  --- spoiler ---

  aman efendim o ne guzel paris'tir. oymali kakmali mobleler, o mumlari eksik sofrayi gordukce aksam yemegini fazla kacirsam da joey misal yeniden yemek yeme istegi, cami avizesinden hallice billurlar, ay o cagnim haliya kaka mi yapilir len kopek diye dovunmeler, efendime soyleyeyim detaylarda daha neler neler.

  hanimefendi ne zariftir, kiyafetleri pek hostur. inci kolyesi, diz alti etegi, dior mu chanel mi tam karar veremedigim ayakkabilari, ipek olmasini hayal ettigim gomlegi, ceketi, pek yakisan gozlugu derken kendimi kaybettim. gardirobu da benim olsundur kivamina geldim. dogma buyume parisli yardimci kiza klise gelen paris guzellemelerine girdim.

  ne izledigim hakkinda ise en ufak bir fikrim yok henuz. konu neydi, nereye geldi, baglandi mi bilemedim. izlemesi cok guzel ama, valla bak. hele ki bolum sonunda ha! diye siritmayan parizyen olamasin isalla.

  geldik mi ikinci bolume;

  salla ikinci bolumu. ergen tripli ciftler, bir tarafta atlar, cruise tatili, balerin, juri falan. mekan paris degil amerika. yeminle ileri sarmaya bile usendim ikinci bolumu, cay ictim whatsappladim sirf vakit gecsin diye.

  yalniz yine bolum sonunda ha! diye siritmali joker efekti var, savolsun amcalar ben gibi garibanlari da dusunmus. umut fakirin ekmegidir, ucuncu bolumu bekliyorum mejbur. adam mad men demis olum, kesin efsane olacak lam /..\

  --- spoiler ---