şükela:  tümü | bugün
  • fireproof games'in sitesine göre the room adlı oyun serisinin dördüncüsü olacak şaheser.
  • bugün itibariyle çıkmış oyundur. 17,55 tl gibi bir ücreti var, indirdim oynuyorum. her zamanki gibi parasını hakediyor.
  • mükemmel serinin mükemmel oyunu
  • henüz android'de çıkmayandır :(
  • android versiyonu çıkmış olan puzzle oyunudur. fiyatı 22.99 tl. pahalı geldi bana, 3 oyuna da sahibim bunu biraz tuzlu fiyatlandırmışlar.
  • 8 ana bolumden olusmaktadir, farkli farkli odalardan odalara gecmektedir, tavan arasi bolumu resmen bolum olsun diye yapilmistir. diger odalarin hikayeleri ve oynanisi superken tavan arasi bende hayal kirikligi yasatmistir. tabi ki minyatur marketler ve detaylar diger the room oyunlarinda oldugu gibi cok guzeller, puzzlelar o kadar zorlu degiller sanirim bu sekilde daha cok kisiye ulasmayi hedeflediler.

ps; the room three de oldugu gibi farkli sonlar bulunmuyor ya da ben bulamadim. ama olmadigini emin gibiyim etkilesime girilebilecek her turlu nesneyle hasir nesir oldum.
  • adından da kıllanabileceği üzere serinin 4. bölümü değil bir nevi kısa süreli oyalama amaçlı bir expansion pack gibidir.. hayal kırıklığı oldu benim için. hiç bir yenilik yok ve en kısa süren bölümdü. peki pişman mıyım aldığıma? hayır..