• bu grup türkiyeye gelse özellikle 87 dogumlu, sarisin mollie'ye laf atarim, gözlerimle soyarim.. açık olarak söylüyorum. insanligimi cikartir bir kenara birakirim arkadas.. "bayan paspasin olayim cigne beni" derim duvara yaslanip sigara icerken.. sienna miller'a apayri benziyor kabul, ama işte güzel yahu.. masallah.. yerim! yemek ne kelime öttürürüm (kendimden ürktüm)
  • up isimli şarkılarıyla radyolarda sıkça duyulmakta olan girl band..
  • çok hızlı bir şekilde yükselmiş ve düşüşe geçmiş girlband. little mix gibi girls aloud çakmasıydılar.

all fired up ve notorious gibi şahane şarkıları vardı, baya gaza getiriyorlardı. şimdi ortalık little mix'le fifth harmony'ye kaldı.
  • ışık hızıyla unutulmuş kız grubu.

little mix çıkış yaptığında bu grupla kıyaslanıyordu. sonra bunlar ortadan kayboldu, little mix ortalığın tozunu attırıyor.
  • bu grubun seksi kizlari su anda impulse reklamlarinda oynamaya baslamislardir. reklamlar tube ta gorulebilir. favori kizimiz, frankie tabi ki.
  • bu grupta herkes taş gibi. sadece vanessa looser tipli kalmış aralarında ama sanırım onu da çıkarınca grupta ses kalmıyor diye bırakmışlar. tabi vanessa'nın da yoklukta gideri var, o ayrı.
  • şimdi tekrar beggin you şarkısını dinlediğimde orjinalinden daha sağlam söylediklerine karar verdiğim vokallerinin kadınlardan oluştuğu müzik grubu.
  • beggin' denen ve jeneriklerde duymaktan gına gelen şarkıyı mükemmel bir şekilde dinlenebilir kılan şahane bayanlar.

http://www.youtube.com/watch?v=_erqi563ttu
  • 4 hatunlu müzik grubu. türkiye'ye gelseler bunlardan 87 doğumlu, uzun boylu zenci olanına önce kibarca yaklaşır, "çok güzelsiniz hanfendi" derim. buna benzer başka şeyler söylemek suretiyle efendi efendi yazarım. güzellikten anlamazsa yatağın üstüne düşürecek şekilde tokadı basar, "benim olacaksın ulan" diyerek çullanırım.
  • bu bayanlarin arasinda en iyi sese en kisa boylu 89 dogumlu grup uyesi sahip ikinci olan ise kirmizi yanakli 87 dogumlu siyah hatun. yok ses degil goze hitab etsin derseniz baby face iki ingiliz hatunuda bunyesinde barindiran muzikleriyle fark yaratan grup.
hesabın var mı? giriş yap