• up isimli şarkılarıyla radyolarda sıkça duyulmakta olan girl band..
  • beggin' denen ve jeneriklerde duymaktan gına gelen şarkıyı mükemmel bir şekilde dinlenebilir kılan şahane bayanlar.

http://www.youtube.com/watch?v=_erqi563ttu
  • bu bayanlarin arasinda en iyi sese en kisa boylu 89 dogumlu grup uyesi sahip ikinci olan ise kirmizi yanakli 87 dogumlu siyah hatun. yok ses degil goze hitab etsin derseniz baby face iki ingiliz hatunuda bunyesinde barindiran muzikleriyle fark yaratan grup.
  • bu grup türkiyeye gelse özellikle 87 dogumlu, sarisin mollie'ye laf atarim, gözlerimle soyarim.. açık olarak söylüyorum. insanligimi cikartir bir kenara birakirim arkadas.. "bayan paspasin olayim cigne beni" derim duvara yaslanip sigara icerken.. sienna miller'a apayri benziyor kabul, ama işte güzel yahu.. masallah.. yerim! yemek ne kelime öttürürüm (kendimden ürktüm)
  • sahne çıkarken neden şebek gibi olduklarına anlam veremediğim grup. doğal halleri çok daha güzel olan bayanlar.
  • 4 hatunlu müzik grubu. türkiye'ye gelseler bunlardan 87 doğumlu, uzun boylu zenci olanına önce kibarca yaklaşır, "çok güzelsiniz hanfendi" derim. buna benzer başka şeyler söylemek suretiyle efendi efendi yazarım. güzellikten anlamazsa yatağın üstüne düşürecek şekilde tokadı basar, "benim olacaksın ulan" diyerek çullanırım.
  • son zamanlarda pussycat'in tekelinde olan girlband furyasına darbe vurabilitesi yüksek grup.
  • girl band olmaları ile alakalı türkiye'de şuan hepsi grubuna, dünya baz alındığında spice girls kokan bir grup. ancak bunların enerjileri başka, isimleri başka, sesleri başka, up demeleri başka, bambaşkalar. iyi ki keşfedilmiş, iyi ki up up up.
  • kipir kipir, kimil kimil bisey, oynamamak zor bu sarkida.

"layf is bedı ov di laaaaaayn..." yirim sizi.
hesabın var mı? giriş yap