şükela:  tümü | bugün
  • 3 temmuz 2019'da vizyona girecek olan devam filmi.
  • fragmanlarıyla sesli güldürmüştür.

edit : esas buymuş! sabırsızlanıyorummm
  • haziran 5’te geliyoooooor! iki kardeşim de yanımda kardeşlerle izlenesi film çünkü. öpücükleer
  • ne ironman ne de spiderman...

captain snowball’un askerleriyiz. son bir hafta kaldi gosterime girmesine, her fragmanda daha da heyecanlandiriyor.

with great power comes great adorability

premier sonrasi edit: ilk filmden daha iyiydi. daisy karakteri cuk oturmus, snowball ile filmi ciksa izlenir. duke ve max biraz geri plandaydi bu beni rahatsiz etmedi aksine daha iyi olmus. ilk filmde yeterince izlemistik. ciftlik sahneleri biraz daha uzun olsaydi ve sondaki snowball’un panda rap sarkisi biraz daha surseydi keske dedim. maymun ile captain snowball dovus sekansina da bir saygi durusu gerekiyor.
  • ılkiyle ayni tadi veren devam filmi. kartopu harika, max zaten harika, tavsan harika.
    cocugum var bahanesiyle bu filmleri izleyebildigim icin çok mesudum.
  • şuanki imdb puanını* haketmeyen ilkinden çok daha iyi bir filmdi ki ilki de çok güzeldi. özellikle hayvanlarla filmdeki çocuk karakterin yaşı kadar yıldır içli dışlı olduğumdan, onların hareketlerini anlamlandırabilmeye de haliyle yeni yeni başladığımdan ayrı bir keyif aldım. detaylara harcadıkları emeği tahmin etmeye çalıştıkça kafayı yiyorum özellikle sirk sahnelerinde hayal gücüne inanılmaz saygı duydum emeği geçenlerin. bir çok günümüz yetişkin komedi filmini havada karada tokatlar espriler çok doğal ve hikayeyle bir bütündü çünkü. harika bir gözlem yeteneği. aksiyon da hiç eksik olmadı. sonuç olarak bu film animasyon dünyasının thor ragnarok'udur diyor oldukça alakasız bir şekilde bitiriyorum bu girdimi.
  • “korkmamanın ilk adımı korkmuyor gibi yapmaktır” yürrüüübe aslanım benim! gün geçmiyor ki bir animasyonla daha gaza gelmeyeyim. chloe sultanımsın! kardeşimle güzel vakit geçirmemizi sağlayan film.
  • devam filmleri begenmeme hastaligina yakalanmadigim icin begendim. snowball a yuklenmeleri de iyi olmus onun icin izledim zaten, kevin hart kardes dokturmus
  • çok eğlenceli ve komik bir animasyon. özellikle kedilerin kraliçesi ilan edilmeyi başaran köpek favori karakterim. hayvan severseniz kaçırmayın.
  • çocukların bayıldığı, bizim anıra anıra güldüğümüz muhteşem tatlış film. herkese tavsiye ederim.