şükela:  tümü | bugün
 • korn'un 21 ekim 2016'da çıkması planlanan on ikinci stüdyo albümü.

  albümden iki şarkının videoları da yayımlandı.

  rotting in vain için buyursunlar

  bu da iki gün önce yayımlanan insane
 • ortalama üstü albüm. ama çok üstü değil, bir tık.

  albüm tanıtılırken sürekli köklerimize dönüyoruz muhabbeti yapıldı, yayınlanan şarkılarda da millet işte gerçek korn bu falan dedi ama korn'un olayı hayvanlar gibi sert olması değil ki. albümü dinleyince hiç olmadığı kadar sert bir korn karşımıza çıkıyor. eski albümlerde tutan birçok şey albüme konmuş ancak david silveria gittiğinden beri kayıp olan groove eksik. groove olmayınca şarkılar catchy gibi olmalarına rağmen dümdüz oluyorlar.* take a look in the mirror'dan beri ilk dinleyişte aklımda kalan şarkı sayısı bir elin parmağını geçmez.
 • tam iyi albüm diyeceğim, diyemiyorum. ama kötü de değil, bir tat bırakıyor en nihayetinde. ancak, hakikaten bir şeyler eksik.

  ya da endüstriyel tüketimin iyice dibine vurduk. eskiden bir kaset alır, bıkana kadar dinlerdik. kötü olsa bile akılda kalırdı tüm şarkılar bir şekilde. şimdi şarkı sarmadıysa geç diğer şarkıya. en beğenilen bir, iki şarkıyı at listeye, gerisini de çöpe.

  kesin tanım: korn'un son zamanlarda çıkarttığı en iyi stüdyo albümü.
 • korn'un yanaklarına kan getirmiş olan sıkı albüm. beğendim, aferin.
 • çıktığı günden beri dinlemekten vazgeçmediğim şarkılara sahip, dönem (bkz: rock is dead) ve müzik tarzını ortaya koyan kişilerin kişisel olgunluğunu, sakinliğini göz önüne aldığınızda, temelinde yatan agresiflik ve kaosu yaşatmaya çalışan ve bunu şartlar dahilinde başarmış olan grubun albümdür.

  90'ların son, 2000'lerin ilk yarılarında ergenlik ve gençliklerini yaşayanlara, kalıp kafa olmadıkları sürece o dönemleri hissettirir.

  eksikleriyle de olsa korn'un sevilme nedenidir.
 • yavan bir korn albumu. rotting in vain disinda adam gibi bir sarki yok sanki. corey taylor'li sarkida bile is yok. bir onceki album the paradigm shift kesinlikle cok daha iyi bir album olmakla beraber kanimca david gittiginden beri yaptiklari en iyi albumdu. belki de tps beklentiyi bu kadar yukselttigi icin bu album bana zayif geliyor. belki biraz daha zaman vermek gerek.