şükela:  tümü | bugün
 • güzel, eğlenceli bir anime serisi ancak animelerdeki genel yapı gereği ne kadar zorlanırsa zorlansın ana kahramanın herkesi eninde sonunda karşısındakini alt edeceğini anlıyorsunuz bir süre sonra.
  zaten kim yenecek acaba diye seyredilmiyor sanırım. nasıl yenecek acaba bu sefer diye izliyoruz. bir de 3. sezonda kötü karakterle daha özensiz gibi geldi ama seriye alışkanlıktan olabilir bu durum.
  ayrıca şef'in hangi ırktan olduğu 3. sezonun ortasında hala net anlaşılmadı. kafada bir tahmin oluşuyor ama net cevabı bekliyoruz bakalım.
  bu arada ufak bir

  ----spoiler-----
  ilk sezonun sonunda sayıyorum sayıyorum adamlar 6 kişi ( orjinal günah takımı). cevabı 3 sezonun ortasında alıyorsunuz :)
  ----------
  kısaca zevkle izlenir.
 • 3.sezon bittikten sonra yeni sezon ne zaman diye araştırırken 1 buçuk saatlik bir filmi daha olduğunu öğrendiğim anime serisi.

  the seven deadly sins the movie:prisoner of the sky ismi izlemek isteyenler için netflix'te mevcut.
 • bu ay içerisinde 4.sezonu başlayacak olan anime. çizim olarak hunter x hunter'daki gibi biraz çocuksuluğa kaçsa da yeri geldiğinde gore içerikler göstermekten kaçınmıyor.
 • nanatsu no taizai (the seven deadly sins)
  bu animenin çok güzel bir oyunu var
  içinde pve pvp dungeon clan boss friend pvp
  gibi bir çok aksiyonun yanı sıra
  oyunda dizinin hikayesini ilerlettiğin birde
  macera serisi var
  oyunla ilgili türkçe youtube sitesi
  https://www.youtube.com/watch?v=riv0fgu19cg&t=372s
 • şu an tek takip ettiğim anime. son sezon sanki kahramanların detaylı tanıtımı gibi olmuş.
 • 4. sezonu flashbackler açısından harika olmuş anime dizi.

  --- spoiler ---

  en başından beri gizemlerle dolu gowther’in tüm hikayesi, elizabeth-meliodas ikilisinin laneti, tüm ayrıntılarıyla 3000 yıl önceki kutsal savaş, estarossa’nın hikayesi, tanrıça ırkının yok oluşu, merlin in geçmişi ve meliodas ile olan ilişkisi, drole ve gloxinia’nın on emir’e katılışı gibi bir çok konuyu aydınlığa kavuşturdu.

  ancak sezon, hikayeyi ortada bırakarak bitmesi açısından ve yiğidim ban’a çok az yer vermesi itibarıyla benden küfürleri kaptı.

  --- spoiler ---.
 • klişedir. evet tek sözcükle bu animeyi anlatmam gerekirse böyle derdim.

  biraz açarsak eğer yeni başlayanlar için iyi bir başlangıç olacaktır.

  veteran anime severler içinse anca çerez olur. özellikle shounen konusuna hakim olanlar böyle düşünecektir. ayrıca ana karakterin sürekli bir kadına taciz seviyesinde saldıralar yapması da can sıkıcı.

  dragonballz gibi ana karakterin güç seviyesi öyle bir noktadaki yan karakterler ezik ezik geziyor. yan karakterlerin neredeyse hiç bir işlevi yok. zaten taktik strateji filan da yok. kim daha güçlüyse o kazanıyor.

  şuraya da tek cümlelik özetini bırakayım.

  --- spoiler ---

  sevenlerin kavuşamadığı anime
  --- spoiler ---
 • guzel ve takip edilesi bir animedir.5.sezonu heyecanla beklemedeyiz.