şükela:  tümü | bugün soru sor
 • jerry seinfeld: "göğüse bakmak güneşe bakmak gibidir. gözünü dikemezsin, bir an bakıp gözünü çevirirsin."
 • seinfeld'in 4. sezon 16. bölümünün adı. jerry'nin üç defa çıkıp da birtürlü öpüşemediği eski sevgilisiyle kramer karşılaşır ve kramer hatunu sallamaz. bunu kaldıramayan hatun jerry ve elaine'in yanına gelir. bu sırada elaine'in ayakkabılarıyla ilgilenir. kramer hatunu sallamadığı için hatunun gözdesi olur ve çıkmaya başlarlar. george ve jerry yazdıkları pilot bölümün senaryosunu göstermek için yapımcının evine giderler. george danası yapımcının 15 yaşındaki kızının göğüslerine hayvan gibi bakarken yapımcıya yakalanır ve anlaşmaları iptal olur. yapımcının kızını ise gencecik ama taş gibi denise richards oynamaktadır. bu rolü oynadığında 22 yaşındadır. credits kısmında adı denise lee richards diye geçer.
 • time to dance klipleriyle bir pazartesi günü ofiste çalışırken mini bir funny games filmi izlememe neden olmuşlardır.. hem şarkı hem klip hepsi birden şukela ötesi..

  (bkz: http://www.youtube.com/…ayer_embedded&v=pt9wnawn7xq)
 • time to dance adlı şarkılarının klibinde jake gylenhaal asıp kesmeye klibin başlangıcında america adlı parçalarında başlamışken, klip toptan america'ya benzer bir şarkıya çekilseydi o zaman çok daha olumlu hisler beslerdim kendilerine. america'nın klibi de hiç fena değil bu arada.

  albümleri crack my bones'da time to dance'ten kat be kat iyi parçaları var, keşke "ünlü adam & sansasyonel klip" combo'sunu o şarkılara kullansalarmış (bkz: stay the same), (bkz: cover your eyes), (bkz: cliché).

  not: bilenler bilir, ben bilmiyordum. stay the same adlı parçalarının klibinde de tanınmış sayılabilecek ingiliz bir aktör, johnny harris oynamış.
 • bu adamların şarkılarını peşpeşe dinlerseniz ne dert kalır ne tasa.
 • teknik üniversitelerin diğer üniversitelerle karşılaştırılmasını konu alan bir başlığa tespit sıçan arkadaşa (bkz: #66692908) böyle bir entry girmiştim.

  kendisi önce sıçmığı silmiş ve nasıl koyduysa (bkz: #66706392) bunları yazmış benimle ilgili.

  güzelim yapma böyle kendine yazık. sözlük dışında sahip olduğun ezikliği buranın anonimliği ancak bir noktaya kadar gizler.
 • klasik teknik üniversite mezunu olup dünyanın geri kalanını gerizekalı, bir boktan anlamaz sanan yazarımsı.

  evet kardeşim her şeyin en iyisini sen biliyorsun gerisi bi sikim bilmiyor. evet sen üniversite mezunusun elbette en iyisini sen bileceksin diğerleri kim köpek.

  özet: he he de geç
  tanım: mal değneği
 • bu bölümde restoran mutfağında geçen bir sahnede arkadaki raflardan birisinde kocaman bir kavanoz nutella göze çarpar.
 • time to dance adlı şarkıları çok iyi olan ikili. sebastian remix'i de çok hoş.
 • indie electro müzik grubu. son albümleri chemicals da daha yumuşak bir tavır sergilemişlerdir.