şükela:  tümü | bugün
 • 24 saat podyumdan firlamis gibi gezen hilton otellerinin varisi paris hanimimizin, yaninda kendiden de ablak suratli arkadasi ile inthemiddleofnowhere'de bir ciftlikte tavuk bogazlamasina ya da walmart'in duvar yapan bir magaza mi oldugunu sormasi gibi simarik aptalca tepkilerine gulmemiz gereken fox mucizesi. 8 puntoluk stilettolarin inek pisligine bulandigini gormekten hoslananlar icin...
 • fox tv'nin son reality show u. lionel richie nin ve hilton hotellerinin sahibinin kizlarini, arkansasta bulunan fakir bir amerikan koyune* kapatip, kamerarla 24 saat çekme hizmetinde bulunan televizyon programi dir.

  (bkz: paris hilton)
  (bkz: nicole richie)
  (bkz: ben bugun bunu gordum)

  http://www.fox.com/simplelife/
 • ikinci sezonu bugun itibariyle fox tv'de ba$lami$ olan televizyon programi. bizim bbg, ben evleniyorum tarzi programlarla kesinlikle kar$ila$tirilamayacak kadar denyo bir yapimdir. kahramanlarimizin ya$ayacagi olaylar onceden belirlenmi$ oldugundan heyecan duymaniz, zevk almaniz minimuma indirilmi$tir. ayrica kizlarin el attiklari i$leri cok kisa goruntulerle gostermeleri ve zor i$lerle kar$ila$tiklarinda bu sahneleri sadece bir kac dakika boyunca, o da makaslayarak parca parca halinde, bol bol araya reklam sokarak yayinlamalari programi ultra derecede sıkıcı hale getiriyor. abazan amerikan halkinin, bikinisi ile du$ alan paris hilton'u izlemesi nedeniyle az cok tutmu$ bir programdir.
 • bunun bi de fransiz versyonu vardir "la ferme des celebrites" diye. adi her ne kadar unluler ciftligi olsa da icine koduklari insanlar 2. 3. sinif az taninmis insanlardir. amac bu normalde sosyetik parali insanlarin tuvaleti disarida olan, suyu el pompasiyla calisan bi ciflikte ne yapacaklarini gormektir. bu insanlarin arasinda bi de vincent mcdoom adinda bir ibne vardir ki evlere senliktir; bu adam ibneligi asmistir surekli etekler ve topuklu ayakkabilarla gezmektedir, hatta abartip ineklerin boklarini temizlerken bile cikarmaz topuklularini. boyle aptal bi program fransada izlenme rekorlari kirmistir, butun enteller delirmis, ulan biz koskoca kulturlu fransizlariz nasi seyrederiz boyle seyleri diye sayfa sayfa yazilar yazmislardir ama yine de fransizlar izlemeye devam etmislerdir.
 • eksik kalmadık netekim. (bkz: ünlüler çiftliği)
 • adindan da anlasilacagi gibi findik kabugunu doldurmayacak bir televizyon programi.
 • duşa gireceklerken nicole'un parise sakın sabunu düşürme esprisiyle kopardığı program
 • dünyanın gelmiş geçmiş en iyi tv showudur. içinde paris hilton olan hiçbir şey kötü olamaz zaten. bunu gece görüşüyle çekilen oral seks videosundan anlamamız gerekirdi. yani o ışıkta bile güzel olan bir kadından söz ediyoruz.

  nicole richie'nin ne kadar kafa dengi bir kadın olduğunu anlatmaya bile gerek yok. o dönemlerde çantacılık yapan kim kardashian köylülüğü ise bugün tekrar açılıp izlendiğinde hayatta hiçbir şeyin imkansız olmadığını anlatıyor resmen.

  çocukluğumun en eğlenceli zamanlarıydı the simple life. ertesi gün okulda "hey airport'ta geçen yeni bölümü izledin mi?" diye kankalarla yıkık muhabbeti yapılırdı. paris hilton ve yüzeyselliğinin hastasıyız.