şükela:  tümü | bugün
  • bağımlılık yaratan bir ipad oyunu. installous daki uygulamalar arasında son dönemin en popülerinden. yalnız bazı sunucu ve login sorunları var oyunun. güncellemeler ile çözülecektir diye umuyorum.

hikayesi kısaca şöyle ; homer'ın pervasızlığı yüzünden nükleer santral patlıyor ve springfield yerle bir oluyor. sizin amacınız da şehri yeni baştan kurmak. oyunda interaction çok önemli, arkadaş olarak eklemek gerekiyor başka oynayanları da. bu sayede xp ve para kazanabiliyorsunuz.

benim kurduğum springfield ile arkadaş olmak isteyen sözlükçülerin yeşil ışığımı yakması dileği ile bir entry nin daha sonuna geldim.
  • türkiye'de henüz bulumayan oyun. neden yok neden!
  • tek kelime ile harika bir oyun. size kendi springfield'ınızı kurma imkanı tanıyor.
    öte yandan the simpsons karakterlerinin bazı repliklerinin oyun içinde kullanılması da ayrıca güzel.
    skinner'ın meşhur repliği 'this is a gross misuse of school property' e çok gülmüştüm oyunda ilk duyduğumda:)
  • android diyarına da uğramasını temenni ettiğim oyun.
  • başındaki video'da homer'ın şikayet ettiği herşeyi barındıran oyun. yani donut yoksa, oyundaki bir görev için bir gün bile geçmesi gerekebiliyor.
  • bir haftadir avrupayi etkisine alan karli hava bir yana, noelin de yaklasmasi ile kis temasina gecmis oyun.
  • an itibari ile açılmamaktadır. sabırsızlıkla problemin çözülmesini beklemekteyiz.
  • yine patladı sanırım. log in de çıkmıyor başlangıç ekranında. sabırla bekliyoruz.
  • androide gelmiş oyun. ya da benim yeni haberim oldu.
    yalnız oyunda sanki bir çakallık var. brown house'dan sonraki evleri falan almak için donut istiyor ama o sayıda donut'ı elde etmenin tek yolu para(gerçek para) ile satın almak... klasik fox aç gözlülüğü...
  • şukela oyun. android'de de yer almaktadır ayrıca.

homer'in bi görev bittiğinde uyarması, "oha lan telefonda homer var" tepkisi vermeme neden olmuştur, o bildirimler var ya o bildirimler, pek bi hoştur.

oyun şimdilik güzel gitmekte velhasıl. "parayla bi'şeyler satın alın yoğusam ilerleyemezsiniz!!!" nanesi çıkmazsa da gider baya.

ayrıyetten komşum olmak isteyen suserler; özel meşaj kadar uzağınızdayım.