şükela:  tümü | bugün
  • tekrar the sims oynamaya başlama sebebi olabilecek kadar kapsamlı oyun.
  • 2 katlı ev sınırının kalkacağı ve ayrıca her açıdan detay seviyesinin maksimumda olacağı oyundur kendisi. sabırsızlıkla bekliyoruz kendisini ve de expansion packlerini.
  • en ince detayina kadar, hayalimizdeki insani cizebilme ozelligini de sunan a$mi$ oyun. ayrica bir dergide gordugum screenshot'a gore artik karakterler osurabiliyorlar.
  • siddetle bekledigim, aylardir hayalini kurdugum oyun... the sims makin magic de 2 dklik tanitim demosu var... nefis gozukuyor...
  • tanıtım videolarından görüldüğü kadarıyla oldukça kapsamlı ve eğlenceli olacak olan oyun. the sims için hazırlanmış bir expansion pack değil, başlı başına bir oyun olacaktır. ayrıca simler aynı cinsiyetten başka simlerle evlenebilecekler, istediklerinde boşanabilecekler, evliyken başka bir sim ile gizli ilişkiye girip ondan hamile kalabilecekler, bir önceki versiyondaki ölüm şekillerine ek olarak yaşılıktan ölebileceklerdir.
  • dolabı ters çevirip yemek yeme kabiliyetine sahip olablilecekler mi diye merak ettiğim oyun. zira the simste buzdolabını kapağı açılmayacak şekilde yerleştirdiğinizde, hepsi dolabın önüne gelip bağırmakta, ağlayıp, sızlamakta, size yalvarmakta, ama onca kişi bir olup dolabı çekmeyi akıl edememekte ve ölmekte idi.
    oyunu hazırlayanlara burdan seslenmek istiyorum : daha akıllı simler istiyoruz. şu andakiler çok ağlıyor, herşeyi devletten bekliyor ve çabuk ölüyor, elimizde kalıyorlar.*
  • detay manyağı oyun. screenshotlardaki bir evde şark köşesi bile vardı. "ben de evin duvarına geyikli halı asmak istiyorum" diye bir e-mail gönderip isteğimi belirteceğim ayrıca şaka bi yana benim bu heriflerden gözüm korktu. 15-20 sene sonra matrix'i de inşa edip hepimizi pil niyetine kullanır bu maxis ekibi. zaten matrix-maxis fazlasıyla yakın değil mi? siz siz olun kanmayın bu numaralara. kazık kadar insanlar bilgisayarda evcilik oynayacağınıza hayatınıza sahip çıkın. geçen oyunun da* sloganı "get a life" idi ama bu get a life ile ne demek istediklerini henüz şimdi anlıyorum...
    (bkz: conspiracy theory)
    (bkz: bokunu çıkartmak)
  • en son aldığım habere göre çıkışı sonbahara kalmış oyun. hadi artık yaaaa...