• 1999'da yayınına amerika'da başlanmış, başrollerini james gandolfini,lorraine bracco,edie falco,michael imperioli'nin paylaştıkları, temel olarak bir mafya liderinin ve onun ailesinin anlatıldığı tv dizisi. senaryosunun gerçekci ve kaliteli, oyuncularınında iyi olmasının katkılarıyla gerçekten başarılı olmuş ve bu başarıyı hak eden dizi. cine 5'te de yayınlanmakta..
 • jersey'in derinliklerinde, ameriko-italyan usulu pisirilmis, vitrininde near perfect bir mafya dramasini aksettiren ama ana damarini, hatta neredeyse ruhi tesisat'in tamamini senin annen bir seytandi yavrum dedirtecek bir hatun kisinin cizdigi, son senelerin seyircisini en adam yerine koyan* televizyon tefrikalarindan biri..

  her ne kadar kotu bir oyununu gormesek de, james gandolfini'nin performansi emmy'lere sigmaz gibi..
 • alabama 3'nin woke up this morning'iyle acilan odul rekortmeni * dizi.
 • izledigim en mukemmel, en komik, en tuhaf dizilerden biri. dvdde yanilmiyorsam sekiz volume halinde bulunuyor. tel vol. de 4 bolum var. mafya babamizin havuzune bir gun bir kaz ailesi gelir. yavru kazlar ucmayi gorenir ve giderler, adamimiz panik atak gecirir ve bir kafa doktorunda alir solugu.
  (bkz: olaylar gelisir)
  zaman gectikce adamin degistigini, insanlarla iliskilerini yola koydugunu, cool mafya babasi rolunden, sert erkek tafralarindan uzaklastigini ve is konusunda an be an kendini gelistirdigini izleriz.
  basroldeki amcamizin performansiyla oldugu kadar sempatikligiyle de dikkatimizi cekmistir*. onun yuz ifadelerini, how yo doin? deyisini izlemek ayri bir keyiftir. bir de mafyada olup da al pacino takliti yapan mafya adami vardir ki, hastasi olunsa yeridir.
 • dizideki al pacinoesk adamimiz steven van zandt'in ta kendisi olup the e street band'den ekranlara transferdir..
 • hbo'nun en flas dizisi. new jersey'de yasayan italyan asilli bir mafya, ailesi ve psikiyatristi ucgeninde gelisen akilalmaz olaylarin yasandigi the godfather'in televizyon versiyonu...
 • gercekten iy br senaryo ile televizyon icin de cok iyi isler yapilabilecegini kanitlayan son zamanlarin en iyi tv dizisi. zaten bence hbo'nun neredeyse butun dizileri kaliteli ve seyre deger.ozellikle "six feet under", bence son yillarin en iyi black comedy'si...
 • cine 5te yeni sezonu gösterilmeye baslayan (4 mü 6 mı hangisi en son ise o işte) ve gene şifresiz yayınlanan dizi. dublaj yapılırken cine 5 kelime cimriliği yaptığı için söylenen sözlerin yarısı çevriliyor o yüzden espriler anlasılmıyor
 • cine5 de yayınlanan ve hbo yapımı bir diğer möhteşem dizi için aşk ile bir dahi (bkz: oz)
hesabın var mı? giriş yap