şükela:  tümü | bugün
 • projede tilda swinton, tom burke ve richard ayoade kadrodan bazı isimler.

  devam filminde de robert pattinson ismi geçiyor, ayrıca.
 • dünya prömiyerini sundance film festivali’nde yapan ve jüri büyük ödülü’nü kazanan 2019 yılı yapımı joanna hogg filmi. fragmanı için buradan bakınız.
  https://www.youtube.com/…_continue=26&v=t9al2nc0vzy
 • yılın en iyi filmlerinden biri adı altında yine yılın en duygusuz, en sıkıcı, monoton ve eylemsiz filmini izledik. allah belasını versin vaktimizi çalan böyle filmlerin.
 • 2019 sundance film festivali dünya sineması - jüri büyük ödülü ha, buna? ne dünyalara kaldık yarabbi. aynı ödülün önceki yıllardaki kazananları kan ağlamıştır. kapısı, penceresi, bacası yok. içerisinde herhangi bir iş, oluş, yaşam belirtisi olmadığından herhal. evet; şekilsiz, anlamsız, öylesine bir ambalajdan farkı yok. bir şey sunmuyor ki başka bir şey yazayım. ömür değerlidir, emanettir, heba etmeyin. uzak durun bu zaman kaybından.
 • yönetmenlik koltuğunda joanna hogg'un yer aldığı 2019 yapımı film.

  film, dünya prömiyerini bu sene gerçekleştirilen 15. sundance film festivali'nde yapmış ve burada "jüri büyük ödülü"nü kazanmıştı.

  filmin ülkemizdeki ilk gösterimi ise 13-22 eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan if istanbul 2019'da olacak.

  utangaç ve hırslı bir film öğrencisi, bir sanatçı olarak kendini keşfetmeye başlarken bir yandan da karizmatik ama güvenilmez bir adam ile ilişkisini yürütmeye çalışır. korumacı annesine endişeli arkadaşlarına rağmen hayallerini neredeyse mahvedecek olan bu duygusal ve yıpratıcı ilişkiye gittikçe kendini kaptırır. ünlü yazar-yönetmen joanna hogg genç bir sanatçının esrarengiz ve kişisel portresini, tutkulu duygular ve kesin bir estetik ile birleştirerek rüya gibi bir ilk aşk hikayesi anlatıyor.
 • izleyicilerden geçer not alamamış filmlerden ama biz yine de izleme listemize attık bakalım.
 • asiri batililiktan sikicilasmis hayatlarinda filmde gecen hikayeyi wowwww asiri dram so much dram wow diye sunan, ortalama bi turk dizisinin her bolumunde bunun x100 kati aci gecen bi film. bok gibiydi. goruntuler guzeldi ama ahim asim da degildi, normaldi yani, uzun suredir bi filmde bu kadar sikildigimi hatirlamiyorum.

  joanna hogg'u iki hafta turkiye'ye davet ediyorum. hayatina biraz renk biraz heyecan girsin.
 • dün izlediğim ve oldukça beğendiğim sanat filmi. huzurlu bir haftasonu akşamında sorunlu bir ilişki izlemek isterseniz bu film tam size göre.
  tilda swinton ve kızı honor swinton byrne filmde de anne kızı oynuyorlar...
  film tek ödülünü sundance film festivali'nde almıştır.
  thesouvenir
 • kötü bir film. tilda naapsın? kızının*oyunculuğunun anasına yetişmesi için pek çok fırını ziyaret etmesi lazım. karizmaya yetişmesi zaten namümkün. meryl ve kızındaki durumun aynısı. neyse film kötü yani. o kadar da heveslenmiştim kadroya falan bakıp. ikincisi de çekildi sanırım ve o da kötü olacak muhakkak bu yönetmenle. *
 • guzel fotograflarin ard arda konulmasi sanki. karakterlerin motivasyonlarini dogru duzgun anlayamiyorsun sanki.