şükela:  tümü | bugün
  • kate mckinnon ve mila kunis'in başrolünde olacakları komedi filmi.

edit: teaser trailer
  • sam heughan ve kate mckinnon rüya ikili kalp kalp kalp
  • ilk fragmanı düşen aksiyon komedi filmi. 3 ağustos'ta vizyona girecek.

https://www.youtube.com/watch?v=cxkuaavrb_s
  • sam heughan beyefendinin allah olarak karsimiza ciktigi film. 1 yil iskocya’da yasayip kendisinin bir benzerini bulamamis olmaya aglayarak izledim filmi.

saka maka eglenceli film, 7/10 cok rahat.
  • en yakın kız arkadaşla gidilip sıçana kadar gülmelik bir film. aksiyonla hop oturup hop kalkarken "ohaaa ben ohaaaa sen" nidaları eşliğinde izlenince çok keyifli oldu.

sam heughan beyefendinin allah olarak karşımıza çıkması konusuna da katılıyorum ayrıca. teşekkürler böyle bir güzelliği keşfetmemizi sağlayan film.
  • mila kunis ve kate mckinnon gibi ekrana yakışan iki güzelliğe sahip, sululuk seviyesi tadında, aksiyon sahneleri oldukça kaliteli, bir an olsun sıkmayan şahane bir tempoya sahip eğlenceli film. melissa mccarthy'li spy'ı daha önce izleyip beğendiyseniz bu film de tam o tadı verecektir.
  • aksiyon ve komedi kavramlarini gayet guzel harmanlamis cok guzel vakit gecirmenizi saglayan bir film. filmin adi dolayisiyla onyargi ile girmiştik ama gercekten guzel bir filmdi.
    (bkz: kate mckinnon) efsane komiklikte oynamış. kendisi ekranda her belirisinde adeta ben komedi oyuncusuyum diyor. imdb de aldığı notu hakeden bir film diyebiliriz.
  • bizi edward snowden'ın eski kız arkadaşıyla tanıştıran, imdb puanına takılmadan, zevkle, şevkle izlemenizi önerdiğim şakalı ajan filmi. ayrıca outlander dizisinde baş rol oynayan bir adet isyankar iskoçyalı da içeriyor.

litvanya var, amerika var, avusturya var, çekya var, macaristan var, fransa var, almanya var, hollanda var, rusya var, var oğlu var.
  • kötü film. komik olmamasını geçtim, bir filmde kamera niye sürekli hareket etmek zorunda lan? böyle bir yönetmen senaryo iyi olsa bile mahvedermiş filmi.
  • genelde yaz aylarında kaliteli film olmadığı için beklentisiz gittiğimiz; beklentimizin üzerine çıkan oldukça eğlenceli bir film.

(bkz: mila kunis) hayranı biri olmama rağmen, filmi taşıyan isim (bkz: kate mckinnon). yabancı komedi filmlerini pek sevmem ama bunda birkaç sahnede baya sesli güldüm (hatta tüm salon güldü). aksiyonu da yerinde başarılı bir film olmuş.

--- spoiler ---

özellikle bir taksiyle kaçma sahnesi var ki, başından sonuna efsane.
    --- spoiler ---