şükela:  tümü | bugün
  • teaser trailer'ı düşen the strangers'ın devam filmi. 9 mart 2018'de vizyona girecek. christina hendricks, bailee madison, başrol oyuncuları.

https://www.youtube.com/watch?v=4_geuw08phi
  • gerim gerim geren izlediğinize değen sıradan olmayan bir korku filmi
  • --- spoiler ---

sonunda sadece kizin kurtulmadigi film. hic fena bir korku filmi degildir ayrica. oyalayici ve iyi cekilmis sekanslari olan bir film oldugunu dusunuyorum. evet film olarak gayet ortalamadir ama turune gore basarili is denebilir.
    --- spoiler ---
  • yılın en sinir bozucu filmi olmaya aday #horror
  • dakika 34..
    ortada bir cinayet var hala ikili ikili gruplara bölünüyorlar. hata 1. ikincisi hiçbiri mi telefonu yanına almaz, üçüncüsü biraz daha korku filmi izlersem yanımda bıçak taşımaya başlayacağım.
    güncellenecek ama evet geriyor insanı.
    şu korku filmlerindeki erkek çocukları biraz daha saf mı oluyor yoksa bana mı öyle geliyor? durun okumayın spoiler yazıcam devamında hep, en sona sadece puan vercem ona bakabilirsiniz.
    heh ne diyodum? ya ortada cinayet var, hava karanlık, telefon kabloları kopmuş, ulan şükret silah ve mermi bulmuşsun neymiş onları gerçekten vuracak mıymış. tabii vuracak çocuğum gerizekalı mısın? valla o saatte cinayet mahallinde yüzünde maske elinde baltayla şaka yapmaya kalkacak bir beyinsiz varsa bence o da vurulmayı hak eder zaten.
    bu ülkedeki solun hali de bu zaten. çok kişidir bölünür, telefonu vardır hepsi aynı anda evde unutur vs.
    vaov. aaraba çalışıyor, oysaki lastiklerin inmiş falan olması lazımdır,gerçi hemen sevinmeyelim belki frenler tutmuyor?
    al işte. cennet mahallesi izliyorum sanki ben de az gerizekalı değilim. frenler tutmazmış. bir erkekte aradığım kriterlere bir yenisini daha ekledim an itibariyle. stres anında iyi araba kullanabilmesi.
    oha.valla araba kullanmak çok önemli bir kritermiş. kendi seçeceğim bir sürücü kursundan onay aldırtıcam.bu nedir? aile faciası yeminlen.adamın arabası var süremiyor.
    dakika 50 lere gelmişim bu arada.
    bu erkekler saf diyorum inanmıyorsunuz. elinde silah var dur diyor. çocuğum senin hiç mi refleksin yok?soğukkanlısın eyvallah da kardeşine bıçak saplamışlar nasıl bir müzakere öneriyorsun helikopter mi indirecen kulübenin çatısına? gerizekalı.
    oha bonnie tyler dan turn around çalıyor. müzik zevkleri güzelmiş.
    aferin luke. cesur çocukmuşsun.keşke elinde silah varken diğerini öldürseydin.
    yuh kız seni ateşe verdi daha ne yapsın adam ol öl artık ulan yabancıların psikopati bile bir değişik allahın belası ya.

puan: filmi daha önce izlemediğim halde sanki izlemiş gibiydim çünkü her şeyi tahmin edebildim. puan :7
  • bonnie tyler'dan total eclipse of the heart ve air supply'den making love out of nothing at all içeren, 2018 abd yapımı bir teen slasher filmi. bu iki şarkı dışında pek bir şey yok. maskeli ergenler, maskesiz ergenleri kesiyor falan işte..