• oyunun atmosferi bana neredeyse her an limbo'yu oynanışıysa portal'ı hatırlatıyor. portal kısmına ne alaka demeyin elde sağa sola port açtığınız bi tabanca içinde sürüklendiğiniz teleport yollarımsı şeyler vs. hatırlattı işte.

limbo:
    limbo oyuniçi
    portal 2:
    portal 2 oyuniçi
  • http://www.youtube.com/watch?v=shpr4abt0mk

şöyle harika müziğe sahip bir oyundur.
  • oynadığım en iyi oyunlardan. bir kere tam aksiyon, stres sevmeyen adama göre. oyunda düşman yok, geri sayım yok, ölünce başa dönme derdi yok. bulmacalar var ve tahminime göre 30 kadarlar. baymıyor da yani. onları çözerken ise çözümün ne kadar detaylı düşünüldüğüne, ne acayip şeyler yapıldığına hayran oluyorsunuz. tek bir bulmaca hariç hepsini kendim çözmekle de ayrıca gurur duyuyorum. normalde sıkılıp hemen youtube'a koşardım, ama oyuna kıyamadım resmen. o bir tane bulmacaya da 1 saat uğraşmışımdır, durup düşünmüşümdür. patladığım yer ise biri tavanda biri yerde olan adamların zıpladıklarında tek adama düşmesi durumunu bilemememdi. bilgi eksikliğinden gittik yani. sağlık olsun.
  • oldukça yüksek inceleme puanlarına sahip, ne kadar indie ödül varsa hepsini toplamış enteresan oyun. iniyor bakalım şimdi, heyecanlıyız.

http://www.metacritic.com/game/pc/the-swapper
  • midweek madness offerıyla steam'de yüzde 85 indirimi görmüş oyun. wishlistimden hesabıma geçiş yapacak birazdan. tanıtım videosunu izleyip duruyorum, sevindirik oldum durduk yere.
  • garfikleri, atmosferi ile gayet hoş vakit geçirtmeyi ve bulmacaları ile yer yer saç-baş yoldurtmayı başarabilen, tam manasıyla: "olmuş" bir indie yapım.
  • oyunun hikayesinin özeti şu:
    --- spoiler ---
    it's about posing the question, "what would you give up to survive?" the antagonist, the 3 minds in one body, is the logical extreme of this argument. of giving up your very identity to survive. and each mind has a different idea of what life is worth once you've given up that identity. more existentially, it also asks the question "is the mind more than the brain?" to which the story offers many divergent conclusions.
    --- spoiler ---
    kaynak: youtube
  • tek kelimeyle bir şaheser - insanı derinden etkileyen, felsefesine dalıp gitmenizi sağlayan bir oyun.

kendinizi klonlayıp, bilincinizi klona transfer ederseniz...orijinal vücudunuza ne olur?

kendinizi kaç kere öldürebilirsiniz?
  • efsane atmosfere sahip platform oyunu.

ayrıca bunu seven bunu da sevdi;

(bkz: inside)
  • ps3'te bedava diye bakayım dedim. pc'ye göre görselleri çöp gibi. piksel piksel görüntü atmosferi baltalamış.
hesabın var mı? giriş yap