• klibinde acid kullanmış genç bir kızın gördükleri anlatılır(yönetmen anlatır gerçi bunu,şarkı sözlerinde de var ama);fakat neyin ne olduğunu burada tekrar anlatma gereği duydum.acid o kadar güçlü bir etki yaratıyor ki insan bünyesinde bar/disco ortamında dururken ya da dansederken kendinizi sahilde dolaşırken ya da balinanın içine girerken bulabiliyorsunuz(bkz: acid).klipte de balina-disko/club/bar artık herneyse,deniz anaları-ışıklar,küçük kız-o ortamdaki başka bir kız eşleşmesi yapılabilir.aslında hey boy hey girl klibine az da olsa yakın bir kliptir.yönetmen gene ellere ve küçük kız portrelerine odaklanır.aynı yönetmen mi bilemiyorum ama benzer iki klip duruyor ortada sonuç olarak...
  • leziz klipli bir chemical brothers şarkısı.
  • "did i pass the acid test?" kısmını (utanarak söylüyorum) "we are best, yes it is" diye algıladığım güzel klipli güzel şarkı.
  • anlatmak istediğini hem sözleriyle, hem klibiyle muazzam şekilde anlatmış, üstüne de müzik ziyafeti vermiştir. daha ne yapsın bir şarkı, sorarım size..
  • her eylemde arka fon olarak kullanilabilecek joker şarkı.

üzgünken dinlerseniz içinizdeki tek gözlü çocukları kovalatır, coşkulu oldugunuz ana gelirse dans ettirir, uzay boşluğuna düşseniz kafanizdan pencere geçirtir, rüyalara fon müzik yapmaya niyetlendiyseniz balinanın içine kaçarsınız, kafanız guzelse nöronlarla sohbet ettirir, kafanız şarkıda anlatıldığı gibi güzelse * uçmayı öğretir.

her ne durumda dinlerseniz dinleyin 7 dakikalık nefes verir.
  • klibinde oynayan efsane hatunun ismi holly weston'dur, ingilizdir ve an itibaryle 30 yaşındadır.

klip zamanı 17 yaşında olan bu dilber yıllar içinde zamana yenik düşmemiştir. kariyeri pek birşey ifade etmese de iyi hatun diyelim geçelim.

twitter hesabı:
    https://twitter.com/hollyrweston
  • kimyasal kardeşlerin resmen richard ashcroft çıkıp gelsin ve söylesin diye yaptıkları zamansız şarkısı.

yıl 2017. aynı tempo. aynı heyecan.
  • aynı zamanda full house yedinci sezon on beşinci bölümünün adı.
  • aynı zamanda mad about you dördüncü sezon üçüncü bölümünün adı.
  • aynı zamanda roseanne üçüncü sezon birinci bölümünün adı.
hesabın var mı? giriş yap