şükela:  tümü | bugün
  • bir ayreon projesi olan the human equation adlı eser birçok kişi için müzikal ziyafetten çok, sanki seyirlik bir film gibiydi. albüm size o hissi veriyordu. ve sonunda istenilen gerçekleşti.

2015 yılında bu albüm sahneye konulacak, büyük ve güzel bir tiyatro gösterisi ile sunulacak. birkaç isim açıklandı, devam da edecek.

şu an için açıklananlardan en önemlisi, "me" rolüyle dream theater vokali james labrie.

daha fazla bilgi için: tık
  • (bkz: #46217513)

ellerinden öpülesi arjen anthony lucassen
  • kocamın bu sabah biletlerini alarak beni sevinçlere gark ettiği müthiş arjen lucassen procesi.
    biletler bitiyomuş ya, naapcaz vıdı vıdı yazdım, cevap olaraktan bi mail geldi, açtım baktım bir de ne göreyim, biletler!
    (bkz: senin gibi kocam olsun 100 trilyon borcum olsun)
  • baştan sona muhteşem bi gösteriydi.
    dünyada bir ilk olan arjen anthony lucassen projesi. böyle bi organizasyona katılmış olmak çok büyük bi şanstı benim için. kaçırsaymışım çok ama çok şey kaybedecekmişim. bir daha tekrarı olmayacak demişti arjen amca, ama bence tutar bu fikir ve devamı gelir. inşallah dinimiz, amin.
    me rolünde dream theater solisti müthişti. sırasıyla rage, passion ve pride muhteşemdi. ya hepsi muhteşemdi aslında niye ayırıyorum ki.

yaşasın ayreon ve sempatizanları.
  • buradaki canlı izleyen şanslı insanlardan olamayan bizler için 17 haziran'da dvd olarak yayımlanacağını müjdeleyelim. heyecanla bekliyoruz.

edit: link vermeyi unutmuşum
  • şaheser olmuş. şaheser.
  • varlığından geç haberdar olduğum için başımı dağa taşa vurduğum efsanevi gösteri. lan. lan. lan. siz nasıl insanlarsınız be!

mikael akerfeldt'in eksikliği biraz üzse de ikamesi olarak bir kadın vokal seçilmesi hoş olmuş. (bkz: anneke van giersbergen) yalnızca dvd kaydı bile insanın ufkunu üçe beşe katlar bunun. canlı izlesem beyni yakardım herhalde.
  • keşke canlı seyretme şansına sahip olsak dediğim şahaser. umarım tekrar başlarlar.