şükela:  tümü | bugün
 • netflix'te gosterime giren, star wars, barbie girl, g.i. joe gibi oyuncaklarin uretim hikayelerinin anlatildigi cok enteresan belgesel.
  sizin asil urun sanarak izlediginiz bir filmi alsinda oyuncaginin yan urunu oldugunu gibi bigiler barindirir.
  star wars filminin toplamda 7 milyar dolar gibi bir hasilat yapmasinin yaninda oyuncaklarinin 14 milyar dolar gibi bir hasilata ulastigi, j.i. joe cizgi filiminin oyuncagi satilsin diye yapildigi gibi coh enteresan pazarlama hikayeleri ile ufuk acar.
 • 2. sezonda ki 4 bölümünden birisi transformers*a ait olacak belgesel ayarında netflix dizisi, merakla bekliyoruz efenm.
 • özellikle 80'lerin sonunda 90'ların başında çocuk olmak'la ilişiği olanların izlemesi gerektiğini düşündüğüm belgesel. sırasıyla star wars, barbie, he-man ve g.i. joe'nun anlatıldığı 4 bölümden oluşan ilk sezonda ilginç hikayeler vardı. her şey tam bir netflix yüzeyselliğiyle anlatılmış yine tabii ki.

  henüz açıklanmamış ama ikinci sezonda ninja turtles, transformers, play-doh, hot wheels, tamagotchi, furby, action man, power rangers ve lego arasından dördünü bekliyorum ben.
 • netflix'te ilk gördüğümde "pff oyuncak belgesli mi izlicem" diye bir köşeye attım. sonraları bilgisayarda bir şeyin yüklenmesini beklerken "dur star wars'lusuna bi 10 dakka falan bakiyim" dedim. bakış o bakış, bir oturuşta 4 bölümü de izledim, özellikle o dönemlerin oyuncaklarıyla ve hikayeleriyle büyüyenler için büyülü bir belgesel yapmışlar. barbie ve g.i. joe'ya çok yakınlığım olmamasına rağmen onlar bile etkiledi ama star wars ve he-man gerçekten muhteşemdi.

  devamını merakla bekliyorum, özellikle transformers, power rangers ve tmnt harika olur bu konsepte.
 • bilgilendirici ve keyifli bir belgesel.
  --- spoiler ---
  he-man'i sadece çizgi film olarak biliyordum. meğer star wars oyuncaklarına rakip olsun diye, içinde güç kelimesini kullanabilecekleri süper kahraman fikriyle ortaya çıkmış. oyuncaktan sonra çizgi roman ve en son çizgi filmi yapılmış.

  --- spoiler ---
 • sözlükte bu kadar az ilgi görmesine çok üzüldüğüm belgesel serisi. olm izleyin lan, valla çok seveceksiniz.
 • hikayelere meraklı herkesin izlemekten çok çok keyif alacağı bir belgesel dizi. hele ki oyuncakçı olma hayali kurmuş bünyelerde coşku, mutluluk, burukluk ve heyecan yaratması muhtemeldir. her zaman söylemişimdir, every hero has a story.
 • çok keyifli ve yeryer kahkaha attıran belgesel dizisi. netflix güzel iş çıkarmış izleyin izletin. booom!
 • kesinlikle izlenmeye değer bir belgesel. 90'ların çocuklarından birisiyseniz beğenmemenize imkan yok. oyuncak belgeseli deyip geçilmemeli, inanılmaz tatlı hikayeler mevcut o oyuncakların arkasında.
 • ikinci yarısının bölüm konuları belli olmuş:

  --- spoiler ---

  - lego
  - transformers
  - hello kity
  - star trek

  --- spoiler ---